Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Turce: Zginęły dwie osoby

Utworzony przez witrasz, 28 października 2013 r. o 10:09 Powrót do artykułu
i dwóch durni mniej - kupi sobie jeden z drugim wieśniak bMW albo audice - i już jest panem ,szos' (tłum - ulicy) Pewnie jescze po bełcie regionalnym wypili i wielkie pany!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierdo**** bo sam jezdzisz fiatem 125 i nie stać Cie na audi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem BMW zachwyt kolegów i podziw koleżanek trwał kilka dni, ech te zazdrosne spojrzenia... Niestety po krótkim czasie przestali zwracać uwagę na moją bryczkę... co tu zrobić...? Wiem trzeba pokazać że oprócz wspaniałego wyglądu ma też "buta"... Wystarczy ich przewieźć... No i się popisałem... Oczywiście może być też inna opcja: właściciel się uwalił i nadszedł mój czas... teraz pokażę wszystkim jak się jeździ taką bryką... no i pokazałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w każdy weekend musi zginąc kilka młodych osób w BMW!!! Znając życie to pewnie kierowca był pijany bo co tam kilka piwek to można sobie wypic..... Ludzie trochę rozsądku.... Dobrze że nie zabili kogoś postronnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam stronę na której można zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu. Wystarczy podać numer osoby którą chcemy namierzyć.KLIKNIJ TUTAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też mam bmw i jeżdżę bmw od kilku lat i nie rozbijam się i też zapierdalam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare opony, tylni napęd, mokra droga i ciężka noga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Selekcja naturalna.Dobrze,że nie zrobili krzywdy komuś innemu i już nie zagrażają normalnym kierowcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też mam bmw i jeżdżę bmw od kilku lat i nie rozbijam się i też zapier***am 
bedziesz nastepny deb***u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  wejdź na tą stronę:  http://1o0o.pl/1/15 Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te BMW to jakiś złom zapewne ponad 10 lat miał złom. Kierowca cisną grata i się dojechali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci którzy piszą takie durnoty powinni sami zginąc kazdy jest młody ciekawe czy wszyscy ktorzy tak sie wypowiadają są tacy swieci pier  debile po co wasze komentarze !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. juz znow wypadek znow, ilez mozna. takie sa efekty jazdy takiej. jakby nie jechali to by tak sie nie skonczylo proste co nie. i nie bedetu bronic ich bo nie za co. ze co szybko jechali i bum i szkoda chlopakow nie nie nie. wlasnie to jest nauczka i tyle. !!! powybijaja sie wariaty i tyle skonczy sie w koncu a nie strach wyjsc bo wariat jedzie i w dodatku wiekszosc pijanych. co sie dzieje na tym swiecie. !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak tu brnic tych chlopakow wcale wcale to jest przestroga zeby tak nie jezdzic jak wariat. i co daleko sie najechali na drzewie ladowali i tyle i papa. wiec dlaczego ludzie takich chwalicie. cale szczescie ze kogos nie zabili. smierc na wlasne zyczenie.!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci którzy piszą takie durnoty powinni sami zginąc kazdy jest młody ciekawe czy wszyscy ktorzy tak sie wypowiadają są tacy swieci pier  deb***e po co wasze komentarze !!!!!!!!!!!!!
jak po co damo po to aby wlasnie tacy deb***e durni nie jezdzili tak nie ktorym to juz nie wytlumaczy sie ale takich jest duzo i tak samo skoncza. mysl;ec a nie bmw gaz i popisywac sie. tacy ludzie nie maja mozgow. to przykre ale prawdziwe. a pamietaj nigdy nie zycz komus tego co tobie nie mile. pamietaj smierci sie nie  zyczy najgorszemu wrogowi a tu piszeesz do ludzi ktorzy pisza szczera prawde .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qrwa, znowu beemka, co ci kierowcy maja z mozgami? ja juz kilka lat jezdze ta marka i bez takich przypalow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też mam bmw i jeżdżę bmw od kilku lat i nie rozbijam się i też zapier***am 
 
Selekcja naturalna.Dobrze,że nie zrobili krzywdy komuś innemu i już nie zagrażają normalnym kierowcom
to co kierowcy beemki sa inni qrwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamilczcie wszyscy. Wszyscy którzy śmiejecie i naigrywacie się z wielkiej tragedii rodzin i znajomych ofiar. Mordy w kubeł! Odeszli wspaniali ludzie. Odszedł jeden z najlepszych kierowców z naszych okolic.  Bardzo zdolny mechanik. Powodem wypadku nie była marka samochodu. Nie była nim też nadmierna prędkość. Tak chciał Bóg. Zabrał ich do siebie w tak młodym wieku i to na zawsze pozostanie niezbadaną tajemnicą dlaczego tak się stało. Powinniśmy być pewni ze przenieśli się do lepszego świata i przemierzają teraz niebieskie autostrady. Brak mi słów by wyrazić mój ból i smutek po stracie nieodzałowanych przyjaciół. Cześć ich pamięci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierdo**** bo sam jezdzisz fiatem 125 i nie stać Cie na audi.
ot też kur... maszyna aułdic phi wieś wóz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak po co damo po to aby wlasnie tacy deb***e durni nie jezdzili tak nie ktorym to juz nie wytlumaczy sie ale takich jest duzo i tak samo skoncza. mysl;ec a nie bmw gaz i popisywac sie. tacy ludzie nie maja mozgow. to przykre ale prawdziwe. a pamietaj nigdy nie zycz komus tego co tobie nie mile. pamietaj smierci sie nie  zyczy najgorszemu wrogowi a tu piszeesz do ludzi ktorzy pisza szczera prawde .
jak bys był odrobine inteligentny to bys zorientował się w jakim kontekscie to pisze . Ludzie piszą ze jednego deb***a mniej albo selekcja naturalna albo ze nalezało mu sie to własnie moja odpowiedz nie ZYCZY SIE DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE. NIKT NIE WIE CO NAS CZEKA W ZYCIU I DLACZEGO, TAK POPROSTU SIE DZIEJE NIE PISZCIE WIEC ZE DOBRZE SIE STAŁO TO NIE FER KOPAC ZMARŁEGO ON NIE MOZE SIE BRONIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...