Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przeważnie śmiech mnie ogarnia jak słyszę "uczone" wypowiedzi psychologów głoszące istnienie teorii, które nigdy nie zostaną stwierdzone empirycznie. Jednak w tym przypadku jest to tragiczne bo głupota, szarlataneria tej grupy ludzi doprowadziła do śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w tym chorym państwie nie przeprowadza się mechanicznej kastracji dla morderców - gwałcicieli, pedofilów i innych zboczeńców seksualnych. Tylko w ten sposób można ich trwale wyeliminować od możliwości popełnienia tych okropnych czynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do odpowiedzialności powinni zostać pociągnięte te osoby które prowadziły resocjalizacje tego zwyrodnialca i podpisały się pod "jego wczesniejszym opuszczenie zk" POLSKA PANSTWEM PRAWA HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAAHAHHA ,za połówke zieleni jesteśmy bardziej napiętnowany niż te zwirzeta co gwałcą i zabiją POLSKA PANSTWEM PRAWA SMIECH NA SALI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to tylko wsadzić na 10 lat tych specjalistów biegłych i Sąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakie rosocjalizacji mowa w ogóle ?! Jak można resocjalizować kogoś kto siedzi w 10 osobowej celi z innymi bandziorami i jeden drugiego wspiera w tym żeby być jeszcze większym bydlakiem. Jak ma się zresocjalizować małolat, który trafi do kryminału pod celę ze złodziejami, którzy mu 24h będą opowiadać o wspaniałym złodziejskim życiu. Jest nowe więzienie w Opolu Lubelskim to wszyscy wieszają psy że luksusy i w ogóle wszystko źle. A przecież tylko w tak sposób można prowadzić skuteczną resocjalizację. Wtedy gdy cele są góra dwuosobowe i dobre warunki do odbywania kary. Wtedy można idealnie dopasować współosadzenie. Ta ścierka Ryszard po 20 latach spędzonych w kryminale po prostu nie wiedział co ze sobą zrobić i nie potrafił poradzić sobie na wolności. I właśnie ten problem powinni wykryć biegli psychologowie czy psychiatrzy. Również oni powinni dyscyplinarnie odpowiedzieć za swoje niedouczenie w zawodzie i olanie sobie sprawy. A jeśli nie to szkoda, że to nie ich gwałcił przez kilka godzin. Może wtedy bardziej rozsądnie przykładaliby się do swojej pracy. Nie ma sprawiedliwości. Całe życie to gówno będzie żywiło się za nasze pieniądze. Rodzinie tego patałacha życzę tego co przeżyła ta poszkodowana kobieta oraz wcześniejsza ofiara. Życzę Wam tego najmocniej jak tylko mogę. A Ryszardowi Czarn... życzę wszystkiego co najgorsze. Oby cię tam gnido dojechali na wszelkie możliwe sposoby i mam nadzieję, że sam za pomocą sznurka i karty w oknie sam wymierzysz sobie sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego sędziego należałoby do więzienia wsadzić razem z tym gwalcicielem na 15 lat, to byłoby więcej z tego pożytku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale resocjalizacja działa. Tylko zgwałcił, nie zabił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza resocjalizacja to resocjalizacja metodą warstwową - warstwa przestępców, warstwa piachu, warstwa przestępców, warstwa wapna, warstwa piachu ... A tym, którzy podpisali się pod pozytywną opinią o resocjalizacji tego ścierwa proponuję, by zapraszali go na przepustki do własnych domów, do swoich żon i córek, gdy sami będą w pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd podejmuje decyzję na podstawie opinii przygotowanej wcześniej przez m.in. seksuologa, psychologa. Można zadać pytanie o kompetencje i doświadczenie tychże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.