Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z powodu grypy zamknięto szkołę w Rakołupach

Utworzony przez ~zszokowana~, 19 listopada 2009 r. o 20:33 Powrót do artykułu
Ile jest w tej szkole nauczycieli? To chyba żart, że szkoła z ponad 50-oma dziećmi jest utrzymywana!!! Z czyich to pieniędzy? Podejrzewam, że z moich podatków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~zszokowana~ napisał:
Ile jest w tej szkole nauczycieli? To chyba żart, że szkoła z ponad 50-oma dziećmi jest utrzymywana!!! Z czyich to pieniędzy? Podejrzewam, że z moich podatków!
Całkiem dobrze funkcjonują jeszcze mniejsze szkółki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem całkiem dobrze funkcjonują szczególnie dla nauczycieli! tylko, że moim kosztem i innych podatników!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę dostrzegasz tylko koszty w utrzymywaniu takich szkół i korzysci dla nauczycieli? Dla mnie istotniejsze jest dobro dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie zaciekawiła treść artykułu... temat:"Dziś na lekcjach w szkole podstawowej w Rakołupach w gminie Leśniowice (powiat chełmski) nie pojawiła większość uczących się tam dzieci. Dyrekcja postanowiła zamknąć placówkę." a więc chodzi mi o to "...nie pojawiła większość uczących się tam dzieci..." z pięćdziesięciu kilku osób 29 to nie jest połowa tak?? Myślę że gdyby było to 58 czy 59 to napisano by około 60... ciekawe ciekawe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luc napisał:
A mnie zaciekawiła treść artykułu... temat:"Dziś na lekcjach w szkole podstawowej w Rakołupach w gminie Leśniowice (powiat chełmski) nie pojawiła większość uczących się tam dzieci. Dyrekcja postanowiła zamknąć placówkę." a więc chodzi mi o to "...nie pojawiła większość uczących się tam dzieci..." z pięćdziesięciu kilku osób 29 to nie jest połowa tak?? Myślę że gdyby było to 58 czy 59 to napisano by około 60... ciekawe ciekawe...
W naszej szkole uczy się 53 dzieci – mówi Anna Kowal, dyrektor SP w Rakołupach. – W czwartek nieobecnych z powodu choroby było 29, czyli ponad połowa wszystkich naszych uczniów. Doszło do tego, że np. lekcje w drugiej klasie nie odbyły się już w czwartek. Klasa liczy osiem osób i wszyscy byli nieobecni.- czytamy w innym artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...