Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za samowolne ustawienie znaku stanął przed sądem

Utworzony przez dako, 13 stycznia 2009 r. o 20:37 Powrót do artykułu
brawo Prezes tak trzymaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny kwiatek! Przez lata nie było nic a teraz i znak i barierki! Nie wystarczyłoby same barierki?! To nasz przypadłość drogowa! Jest sobie zwykłe skrzyżowanie i nie ma pasów dla lewo-skrętów ani ograniczeń prędkości. Przebudowuje się skrzyżowanie, kanalizuje (buduje dodatkowe pasy) i stawia ograniczenie! Po co? Nie wiem. Tylko w Polsce tak jest! Skoro są dodatkowe pasy to ograniczenie jest zupełnie niepotrzebne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykroczeniem jest czyn społecznie szkodliwy a czyn tego Pana szkodliwy nie był więc po co cała szopka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że powinni go conajmniej zesłać na Syberię - jak sam śmiał zrobić coś co już dawno powinni zrobić urzędnicy!!! Takie przejawy aktywności obywatelskiej są karygodne!! Lepiej, żeby tam się ktoś zabił, ale nie wymagajmy od urzędników aktywności!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni popieram Prezesa AKCH. Czasem jest tak że trzeba działać samemu i niezwłocznie zamiast bezskutecznie czekać na działanie innych. Wiadomo, sąd musiał rozpatrzyć tą sprawę ale nie sądzę że ta sprawa skończy się wyrokiem dla Pana Gorczycy, ba taka postawa powinna być stawiana za wzór, a sama rozprawa powinna toczyć się przeciwko temu przedsiębiorstwu który ograniczeń postawić nie chciał (pomimo wielokrotnych próś! Wypowiedź osoby "Jotgie" pozostawiam bez komentarza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały Banach z ZDP to jedno wielkie nieporozumienie... kto go tam zatrudnił... We wsi Surhów drogę zniszczyli(zaczęli robić jakiś przepust i go właściwie od ok 2mieśięcy nie kończą) asfalt jest zniszczony jakieś kamyki leżą na nim... wykopali jakieś głębokie jamy i NIC NIE JEST ZABEZPIECZONE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację!! To było widać jak reportaż o tej sprawie był w Expresie Reporterów w TVP2. pan Banach wyszedł (zresztą zupełnie słusznie!) na typowego, niekompetetnego urzędasa. Szkoda, że tacy ludzie zajmują nawet w miarę odpowiedzialne stanowiska- w normalnym kraju mógłby lixczyć na pracę dozorcy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE POLICJA NIE LEPSZA!roboty w powiecie krasnostawskim mają zero...ale jeśli chodzi o drogówkę to w tej Siennicy Dużej prawie nigdy jej nie ma(raz na jakiś czas ustawią się pod Remizą...a wieś długa...) jeżdżę tą drogą do pracy w Krasnymstawie to wiem. Ciekawe czy vice-komendant Gap zna już dobrze Kodeks Drogowy? bo kiedyś to popisał się swoją wiedzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na naszych oczach kwitnie kariera polityczna na wzór Leppera. Lepper wysypywał zboże i też później stał się męczennikiem w słusznej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.