Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginął kot. Może ktoś go widział

Utworzony przez silverfox, 6 października 2009 r. o 15:38 Powrót do artykułu
juz qrwa niemacie o czym pisac, świat na hu.ju staje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem napisać podobnie, tyle że bez błędów ortograficznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie leczenia nie przeżył ap ropo to mi zaginął szczurek nie wiem czy to nie jest podejrzane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma cie o czym pisac,ludzie gina i sie nie znajduja a tu dopiero problem,jak ktos ma kota w glowie to dopiero jest problem co tu mowic jaki poziom gazety takie artykulyyy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Koteczka widziałem przy wyjeździe z Chełma, leżał bodajże rozjechany na ulicy... A tak na poważnie, ludzie pilnujcie te torby z pchłami a nie one wam uciekają... Co to za właściciel, a kot napewno już nie żyje. Amen...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo2 napisał:
Pewnie leczenia nie przeżył ap ropo to mi zaginął szczurek nie wiem czy to nie jest podejrzane.
zgłoś na policję i niech wyślą list gończy za tym kocurkiem, może być jako podejrzany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po waszych komentarzach widać, że nigdy nie mieliście zwierzęcia w domu, pewnie nawet zwierząt nie lubicie. Mam zatem pytanie: po jaka cholerę wchodzicie komentować? Po co czytacie? Przecież nie interesuje was los tego kota! Tak? To won na inny artykuł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...