Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I bardzo dobrze, szkoda tylko że teraz za darmo te zasrane brudasy będą dostawali jedzenie. Takie ścierwo tylko do kamieniołomów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja się zapytam co trzeba zrobić w tym chorym kraju żeby dostać dożywocie ? Chyba jeszcze zjeść ofiarę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za malo dostali!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne zagubione dusze.Po katolicku dajmy im kolejną głowę,by mieli co tłuc.(Może być moja-chociaż chyba nie chcieliby;-). I koniecznie w celi powieśmy im krzyż (ciekawe czy będą się do niego modlić ,czy też będą na niego pluć?).Szczęść Boże!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak na poważnie-ile jeszcze musi być ofiar w tej zas....nej solidarucholandii,by gawiedź zrozumiała,że pseudodemokkracja to nie dla tego narodu.....?!Poza wyjątkami oczywiście!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj przepraszam!Mało ja gramotny.To nie "pseudodemokracja" tylko "demokracja totalitarna".Takie nowe pojęcie polityczne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA SZUBIENICĘ PARCHY A NIE UTRZYMYWAĆ PRZEZ 25 LAT !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx weź stąd idź żałosny lewaku ze swoimi wywodami bo nie da się tego czytać. Jakoś dziwnie się składa, że za jak największą łaską dla bandziorów są środowiska lewicowe i liberalne w imię zasady że bandzior to ofiara społeczna, a nie morderca. No ale oczywiście co złego to "czarni", "krzyże" itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A gdy brat twój podstępnie zasadziwszy się pozbawi życia bliźniego swego , ty i jego zabierzesz od ołtarza mego i zabijesz".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.facebook.com/pages/Kara-%C5%9Bmierci-dla-morderc%C3%B3w/181575235204406
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLECAM!! http:
Ostatnio edytowany 8 lipca 2011 r. o 12:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...