Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamykają oddział, bo nie ma kto leczyć. Dzieci przewiozą do innych szpitali

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2018 r. o 17:28 Powrót do artykułu
A może w ramach poprawy kondycji finansowej szpitala zatrudnić jeszcze kilka osób do administracji? I traktować jako prawidłowość aktualną sytuację na poziomie władz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem lekarzy można szybko rozwiązać w następujący sposób: 1. Po wypowiedzeniu klauzuli opt-out całkowity czas pracy lekarza we wszystkich miejscach w których pracuje, łącznie z praktyką prywatną nie mógłby przekroczyć 40 godzin. Innymi słowy, wypowiedzenie klauzuli w jednym miejscu obowiązywałoby we wszystkich podmiotach w których jest zatrudniony bądz prowadzi prywatną praktykę. 2. W związku z tym, że cały proces nauczania lekarzy jest finansowany z moich podatków a jednocześnie jest procesem prowadzonym przez korporację lekarską /MZ/ poza systemem powszechnej edukacji /MNiSW/, która w imię swoich interesów stosuje limity przyjęć na studia, bądz specjalizacje medyczne, nie zgadzam się na dalsze bezpłatne szkolenie lekarzy. Żądam również zniesienia limitów w przyjęciach na studia medyczne. Tak więc każdy kto zapłaci za swoje studia medyczne i je z sukcesem zakończy będzie mógł sobie wybrać specjalizację jaką będzie chciał i gdzie będzie chciał, nawet w państwie Escobar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tylko leming sądzi, że wychowanie dziecka to 500zł za pieprzenie. Jak dobrze, że to bydło PeOwskie odsunięto od koryta. Tak ich boli polityka prorodzinna dobrzeznana na Zachodzie. Pieprzcie dalej jelenie od Petru, szybciej zdechniecie z zawiści ;)
 mam nadzieję że ty robiąc kolejnego bachora dla 500+ zdechniesz przy tej robocie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwr napisał:
Problem lekarzy można szybko rozwiązać w następujący sposób: 1. Po wypowiedzeniu klauzuli opt-out całkowity czas pracy lekarza we wszystkich miejscach w których pracuje, łącznie z praktyką prywatną nie mógłby przekroczyć 40 godzin. Innymi słowy, wypowiedzenie klauzuli w jednym miejscu obowiązywałoby we wszystkich podmiotach w których jest zatrudniony bądz prowadzi prywatną praktykę. 2. W związku z tym, że cały proces nauczania lekarzy jest finansowany z moich podatków a jednocześnie jest procesem prowadzonym przez korporację lekarską /MZ/ poza systemem powszechnej edukacji /MNiSW/, która w imię swoich interesów stosuje limity przyjęć na studia, bądz specjalizacje medyczne, nie zgadzam się na dalsze bezpłatne szkolenie lekarzy. Żądam również zniesienia limitów w przyjęciach na studia medyczne. Tak więc każdy kto zapłaci za swoje studia medyczne i je z sukcesem zakończy będzie mógł sobie wybrać specjalizację jaką będzie chciał i gdzie będzie chciał, nawet w państwie Escobar.
 po pierwsze nikomu nie mozesz zabronić pracowac po godzinach pracy, po drugie za studia nie tylko lekarzom nie płacą ale za inne studia też są za darmo, po trzecie jako kraj mamy w wuj pieniędzy bo jak rząd płaci za pieprzenie sie i rozmnażanie tzn.że mamy w wuj pieniędzy i my pracujący napewno nie będziemy pracować za takie pieniadze, bo z 500+ więcej za darmo dostają jak my za pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A może w ramach poprawy kondycji finansowej szpitala zatrudnić jeszcze kilka osób do administracji? I traktować jako prawidłowość aktualną sytuację na poziomie władz?
 administracje też ktoś musi wykonywać, a jak za pieprzenie się płacą po 500 zł to już ci nie przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filuś napisał:
A wszystko w imię przysięgi Hipokryty.
 samą przysięgą nie da sie żyć czy też rodziny wyżywić, bez przysięgi biorą za darmo 500+ i jest dobrze,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JolikaW napisał:
A tak na marginesie - ilu lekarzy jest zatrudnionych dla 15 pacjentów? Można się "przepracować". Dwie lekarki nie wytrzymały, biedne kobiety przepracowane i przemęczone!!!!
 dopóki rząd będzie za darmo rozdawał tj. 500+ to my pracujący  żle opłacani nie mamy motywacji do pracy, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc napisał:
Analizując finansowanie ochrony zdrowia można śmiało zauważyć błędy które powstają na niekorzystnym wydawaniu pieniędzy. Po pierwsze za pieniądze skladkowiczow leczy się osoby bezdomne, niepracujące czy ofiary wypadków spowodowanych przez pijanych kierowców którzy nie ponoszą w sposób rzeczywisty kosztów leczenia swoich ofiar. Po drugie finansowanie POZ-tow które w obecnych czasach nie przynoszą oczekiwanych korzyści dla pacjentów a generują koszty związane z odsyłaniem pacjentów do szpitali celem wykonania badań czy konsultacji specjalistycznych z blachych powodów. Nadmierna ilość wydawanych skierowań np do chirurga by zdjąć dwa szwy które powinien umieć usunąć lekarz POZ. Leczenie w ramach ubezpieczenia przez UP osób pracujących  za granicami naszego kraju. Po trzecie brak wprowadzenia gwarantowanego koszyka świadczeń medycznych finansowanych z podstawowej składki zdrowotnej. I po czwarte wprowadzenie opłat za nieuzasadnione skorzystanie z pomocy medycznej i zaopatrzenie osób pod wpływem alkoholu. Co dziennie potężne kwoty pieniężne idą na leczenie poszkodowanych w różny sposób pijakow i meneli co powoduje zmniejszenie puli pieniędzy w systemie dla osób czekających na usługi medyczne. Tylko przez jeden tydzień wydanych pieniędzy na leczenie alkoholików i chorych związanych z nadużywaniem alkoholu utrzymać przez miesiąc kilka oddziałów takich jak ten w Chełmie. W ochronie zdrowia nigdy nie będzie dobrze ponieważ każdy mówi że mamy demokrację ale w tej dziedzinie pozostajemy w głębokiej komunie.
 no i leczeni są  także ci co nie pracują a jeszcze biorą 500+ na swoje stado dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ musi pozostać. spełnia ważną rolę społeczną... w***a lemingi. może dzięki temu wszystkich szlag trafi i wreszcie będzie miło w polsce. bo te wszy nie wyleciały do kanady. a miało być tak pięknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Błąd tego rządu polegał na tym, że dał podwyżki rezydentom. Tusk nic nie dawał przez 8 lat i było dobrze.
 bląd tego rządu polega na tym że rozdaje za darmo więcej pieniędzy tj. 500+ jak płaci za pracę i w zwiazku z tym osoby pracujące nie mają motywacji do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@dotarło... O! A ilu lekarzy w Polsce przymiera głodem? Ja jeszcze w Niemczech nie spotkałem i nie słyszałem o polskim lekarzu, ktory wyemigrował tam za chlebem. W latach 80tych owszem, ale teraz? Taka im bieda w Polsce się działa i dzieje. Nawet Kopaczowa nie spierdzieliła do Kanady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
500+ musi pozostać. spełnia ważną rolę społeczną... w***a lemingi. może dzięki temu wszystkich szlag trafi i wreszcie będzie miło w polsce. bo te wszy nie wyleciały do kanady. a miało być tak pięknie.
 no i kto kutafonie by na te twoje bachory pracował jakby ci uczciwie pracujący wylecieli do kanady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
@dotarło... O! A ilu lekarzy w Polsce przymiera głodem? Ja jeszcze w Niemczech nie spotkałem i nie słyszałem o polskim lekarzu, ktory wyemigrował tam za chlebem. W latach 80tych owszem, ale teraz? Taka im bieda w Polsce się działa i dzieje. Nawet Kopaczowa nie spierdzieliła do Kanady.
to dobrze, że nie wszyscy wyjechali bo kto bi ci te twoje naklepane ba ......  odbierał przy proodzie a później je leczył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt 500zł nie daje za darmo. To jest uznanie panstwa za wklad w wychowanie dziecka. Dla PeOwskich i KODowskich trutni nikt nie da 500zł za ciągłe ich pieprzenie o pieprzeniu na forum. Prawda boli, że wychowanie dziecka to wielkie poświęcenie. Kiedyś oznaczało jedno... emigrację do cywilizowanych krajów, gdzie balcerowiczow powieśiliby za jaja, gdyby ujął im KINDERGELD. Lećcie śmiecie do Kanady i tam wkurzajcie niedźwiedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie piękne, że lemingowe ścierwo wymiera w Polsce? Tak trzymać i wprowadzić 500+ dla emerytów. Dawaj peowski szczylu, twoje pieprzenie o 500+ jest jak miód na me uszy. PiS dotrzymał słowa, a Tusk i Kopacz nie wiedzą co to znaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nikt 500zł nie daje za darmo. To jest uznanie panstwa za wklad w wychowanie dziecka. Dla PeOwskich i KODowskich trutni nikt nie da 500zł za ciągłe ich pieprzenie o pieprzeniu na forum. Prawda boli, że wychowanie dziecka to wielkie poświęcenie. Kiedyś oznaczało jedno... emigrację do cywilizowanych krajów, gdzie balcerowiczow powieśiliby za jaja, gdyby ujął im KINDERGELD. Lećcie śmiecie do Kanady i tam wkurzajcie niedźwiedzie.
 to po wuj je naklepałeś jak to wielkie poświęcenie, wcześniej się nie poświęcali tylko wychowywali bez 500+ i było dobrze, nie stać to sie nie klepie, wuja albo cipę się wiąże na supeł, ale idiota, robi i narzeka, że tak cięzko, że musi się poświęcać, a jak nożyska rozkładasz to jakie to jest poświęcenie, może ci za to będziemy dawać 1000+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pozostali pracownicy służby zdrowia, to co, śmiecie, też mają takie same żołądki, też chcemy na godnym poziomie za swoją pracę żyć. Zlikwidować 500+ a te pieniadze przeznaczyć na godne wynagrodzenia za pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcześniej albo dziadowali, albo wyjeżdżali zagranicę. tusk zniszczył demograficznie polskę. więc ćwoku pakuj walizy i gnaj do kanady do kopaczowej. rodziny pracujace wreszcie w polsce mogą żyć w kraju i wychowywać dzieci. a wszystko dzięki dotrzymanej obietnicy wyborczej. co ciekawsze to nic nie kosztuje budżet państwa. bo nie ma i nie będzie rostowskiego... darczyńcy 250.000.000.000 zł dla mafi vatowskiej. pieniadze na 500+ jest dla polskich rodzin, a nie peowskich szczurów. nie chcesz, nie bierz. a ty bierzesz i psioczysz. uspokoję ciebie. ja dzięki antyrodzinnej polityce tuska nie dochowałem się potomka. i tego rudemu s***elowi nie zapomnę. Że pomimo, iż pracowałem w polsce, nie byłem w stanie utrzymać siebie, a co dopiero przyszlego dziecka. dlatego pieprzenie tuskolców mnie bawi, bo teraz to was boli. Że teraz nie trzeba murzynów sprowadzać, by poprawić demografię w polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@biedota... "Dlaczegoś biedny, boś durny? A durny? Boś biedny?". Podaj koszt utrzymania dziecka przez miesiąc. Nadal singlowi zostanie więcej kasy o jakieś 3 stówy. Czyli pracownicy służby zdrowia mają więcej kasy. A sam biedoto napisałeś, że wszyscy "mają te same żołądki"? Czyli trzeba odebrać te dwie stowki położnej, by wyrównać poziom życia matki i dziecka. Zgadzam się z tobą w całości. Ale uważam, że 500zł powstrzyma tych co myślą tak jak Tuskolce, że wystarczy pieprzyć, by się dorobić kosztem innych. Dlatego podziwiam polskie rodziny, żepomimo braku pełnej rekompensaty poniesionych kosztów na utrzymanie dziecka, decydują się na potomka. Ja niestety jeszcze jestem trutniem. Ale szukam już pracy w Polsce. Teraz można żyć w kraju jak w Niemczech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....mam już dzieci odchowane i mnie to raczej ani martwi ani raduje. Cale doktorstwo powinno być karane za odmowe pracy na poziomie. Mnie nikt nie pyta czy chce więcej czy mniej. Mam isc do rob0ty i zrobić co szef zleca a jak nie to za brame. Taka to sprawiedliwość w narodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...