Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zanussi mówił o Dodzie

Utworzony przez Karol, 13 maja 2008 r. o 23:13 Powrót do artykułu
Spotkanie było bardzo interesujące, pan Zanussi jak zwykle nonszalancki i niezwykle kulturalny. To człowiek Skarbnica, możemy być dumni, że zgodził się uświetnić to wydarzenie swoim udziałem. Szkoda jedynie, że młodzież wykazała tak małe zainteresowanie jego osobą i twórczością. Mam nadzieję ( i mówię tu również o sobie), że za rok będzie lepiej Pozdrawiam, K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... spotkanie było interesujące. Zgadzam się z przedmówcą. Dziennikarkę Dziennika najbardziej interesowała DODA. Gratuluje informacji rodem z Pudelka. Miejmy nadzieje, że ta strona o wątpliwym poziomie nie stanowi wzorca dla Dziennika. Pzdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do drogiego przedmowcy. Pudelek to domena moja i autorki ! Prosze go nie obrazac A teraz prosto z najlepszego serwisu w PL !: Wraz z autroka komentowanego "arta" jestesmy fanami Dody i zauwazamy tylko ja bo ona jest najlepsza, prawda droga Moniko powiedz o tym jak ja kochasz, nie kryj uczuc !! Czemu nie napisalas o romansie Kaczynskiego z Doda ? Bylo wspomniec co Ci szkodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...