Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapowiadają wielkie inwestycje. Rozliczymy ich w grudniu

Utworzony przez Gość, 11 lutego 2011 r. o 17:01 Powrót do artykułu
na początek proponuje złapać dziurę na Lubelskiej przy starej szkole bo stoi tam słupek od września 2010 roku!!! tak nie pomyliłem sie i załatać dziury od rondo do Biedronki bo można koło urwać, szczególnie koło Biedronki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
na początek proponuje złapać dziurę na Lubelskiej przy starej szkole bo stoi tam słupek od września 2010 roku!!! tak nie pomyliłem sie i załatać dziury od rondo do Biedronki bo można koło urwać, szczególnie koło Biedronki.
Coś ty taki sfrustrowany - powtarzasz się przy każdym newsie na temat inwestycji w naszym pięknym mieście na tym portalu. Weź mi wytłumacz, co to znaczy "złapać dziurę"?? nie łapię Co rozumiesz pod pojęciem "załatać dziury od rondo do Bierdonki"? Po pierwsze odmienić prostego słowa "rondo" nie potrafisz, po drugie - w Chemie nie ma żadnej Biedronki przy rondzie. Jeśli chodzi Ci o tą na Wojsławickiej, to uświadomię Ciebie, ze tam nie ma ronda, tylko zwykłe skrzyżowanie. Ja tam się cieszę, ze coś w naszym Chełmie robią. A dziury były, są i będą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze szanowna wladza wezmie sie za tworzenie nowych miejsc pracy a nie za zbieranie plusow z remontow ulic itd... tutaj nic sie nie dzieje zadnych duzych zakladow pracy od bardzo dawna nie sprowadzono tu zadnego kapitalu krajowego czy zagranicznego, bo budowe tesco i jakis tam sklepow nie mozna uwazac za powazne zaklady pracy. WLADZO DAJCIE LUDZIOM PRACE!!!!!!! wy tylko wiecie jak sobie dawac podwyzki i tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rekultywacja wysypiska to zwiazek komunalny a nie ty burmistrzu i jeszcze w pawłowie. raczej spłacamy kredyty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...