Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
foto dzisiaj było robione ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiszcie cos o wypadku dzisiejszym na trasie chelm - lublin (czolowe zderzenie - 3 auta)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca umarl w szpitalu, ja nie wiem co to sie dzialo dzis, na torach wypadek, na drodze wypadkow masa tak wygladal samochod http://i53.tinypic.com/zumlqs.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby nie on to juz prawie dojezdzal bym do wroclawia, a tak moj sylwester spedzam w beznadziejnym chelmie, bardzo dobrze ze umarl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
imprezowicz ale dupek z ciebie!!! Trochę szacunku i pokory!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informacje są na chelmonline.pl i zdjęcia z kamionki i wereszcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szacunku pokory? koles nie potrafi jezdzic, lamei przepisy wpada na przejazd, nie ma zimowych opon, sam umiera a do tego niszczy ludziom sylwestra. gdzie tu mowa o szacunku. Hitler mial racje - wytepic deb***i, bylo by inaczej na swiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam kolego.... trochę szacunku. Byłem jedną z osób które udzielały temu panu pomocy i wyciągały go z samochodu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~imprezowicz~ dobrze że umarł ??? Gość miał żonę i dzieci ( lub dziecko). Jechaliśmy tym samym pociągiem. Ja udzielałem wraz z innymi pomocy tej osobie a ty zapewne wygrzewałeś się w tym pociągu.... Więc pier*** się. Cieszę się że nie dojechałeś do wrocka na sylwka.... BOŻE WIDZISZ A NIE GRZMISZ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po: 1. bog nie istenieje - to bajka dla doroslych, jak mikolaj dal dzieci 2. itak gosc umarl - dobor naturalny dziala 3. tak to jest jak sie mysli ze samochod > pociag 4. wielu osobom zjebalo to sylwka 5. ktos za to musial beknac - karma dziala 6. ludzie to egoisci, bezinteresownosc nie istenieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
po: 1. bog nie istenieje - to bajka dla doroslych, jak mikolaj dal dzieci 2. itak gosc umarl - dobor naturalny dziala 3. tak to jest jak sie mysli ze samochod > pociag 4. wielu osobom zjebalo to sylwka 5. ktos za to musial beknac - karma dziala 6. ludzie to egoisci, bezinteresownosc nie istenieje
To co napisałeś jest egoizmem w największym tego słowa znaczeniu.Z IDIOTAMI NIE DYSKUTUJĘ,ale tym razem nie mogę sobie tego odmówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy ludzie to egoisci, zawsze robimy cos z mysla o wlasnej kozysci. nie jestem idiota, poprostu wyrazam glosno swoje mysli, mowie to czego 90% ludnosci boi sie powiedziec. pozatym jestem mizantropem, wiec zycie ludzkie dla mnie jest nic nie warte, czlowiek rodzi sie i umiera taka jest kolej rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
wszyscy ludzie to egoisci, zawsze robimy cos z mysla o wlasnej kozysci. nie jestem idiota, poprostu wyrazam glosno swoje mysli, mowie to czego 90% ludnosci boi sie powiedziec. pozatym jestem mizantropem, wiec zycie ludzkie dla mnie jest nic nie warte, czlowiek rodzi sie i umiera taka jest kolej rzeczy.
To co napisałeś świadczy o tym,źe umysł Twój jest ułomny , nie potrafi dostrzegać i analizować rzeczywistości.Przez pryzmat swej ułomności dostrzegasz to co Twoja wyobraźnia chora Ci nakazuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
imprezowicz napisał:
gdyby nie on to juz prawie dojezdzal bym do wroclawia, a tak moj sylwester spedzam w beznadziejnym chelmie, bardzo dobrze ze umarl
Ty szmaciarzu może sam powinieneś zginąć ty śmieciu-jestem jego żoną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze, ze nie dojechałeś na sylwka !!! ja tez bylem zły tym wypadkiem, ale jakos zdarzylem na styk! moze i byla jego wina, ale nie musisz zachowywac sie jak cham i mowic, ze dobrze ze umarl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Bożena~ jeśli naprawdę jest pani jego żoną to bardzo współczuję. Niech pani wie że były osoby ( w tym ja) które próbowały ratować tego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo Ci Bożenko współczuję straty męża. Moje kondolencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To co napisałeś świadczy o tym,źe umysł Twój jest ułomny , nie potrafi dostrzegać i analizować rzeczywistości.Przez pryzmat swej ułomności dostrzegasz to co Twoja wyobraźnia chora Ci nakazuje.
wrecz przeciwnie, swiadczy to o tym, ze sam potrafie analizowac otaczajacy nas swiat i zdarzenia i dochodzic do pewnych wnioskow, a nie tak jak wiekszosc - dac sie omamic przez religie i inne dogmaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://imagemacros.files.wordpress.com/2009/07/successful-troll-is-successful.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysl napisał:
wrecz przeciwnie, swiadczy to o tym, ze sam potrafie analizowac otaczajacy nas swiat i zdarzenia i dochodzic do pewnych wnioskow, a nie tak jak wiekszosc - dac sie omamic przez religie i inne dogmaty
Człowieku nie mieszaj tu wiary,jednak się nie pomyliłem,źe Pański umysł jest ułomny.W twojej mózgownicy jest agresja zwierzęcia,a nie proste normalne ludzkie współczucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...