Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Człowieku, zrezygnuj bo z ciebie kierowcy nie będzie jak ty nie możesz egzaminu teoretycznego zdać. Przez 5 lat to byś Pana Tadeusza recytował. Po prostu jesteś głąbem lub masz za dużo kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Człowieku, zrezygnuj bo z ciebie kierowcy nie będzie jak ty nie możesz egzaminu teoretycznego zdać. Przez 5 lat to byś Pana Tadeusza recytował. Po prostu jesteś głąbem lub masz za dużo kasy.
 A TY UTNIJ SPOBIE GŁOWĘ, PO CO CI DWIE DUPY ? :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien juz dawno nie miec mozliwosci zdawania, przeciez to jakas zakala drogowa bedzie jak zda..... wez sobie daruj facet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest normalne albo zabrakło wyobrażni szkole jazdy że dopuszcza kursanta niewyszkolonego albo buta egzaminatorów i ich trzeba również karać.A gdzie jest dyr. WORD co nie widzi problemu człowieka może lekarz nie powinien dopuścić do egzaminu .Gdzieś jest problem którego w/w powinni znależc nie chwalić się idiotyczną statystyką. Nadzór wojewody natychmiast powinien wkroczyć .To wstyd aby do takich sytuacji dochodziło.Zarabia WORD na biednym człowieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie popieram wpis, że natychmiast tam powinien wkroczyć lekarz. To nie są żarty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie kierowcą na sto dwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praktyke zda bo jak jezdzisz jak paralityk to zdasz a jak jezdzisz dobrze to nie zdasz bo będą szukac dziury w całym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już zdawałam 12 razy. Nie jestem w stanie opanować cofania do tyłu. Poradźcie co robić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cofnij do przodu to zdasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi się dobrze nauczyć testów to zda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej jednak żeby nie zdał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na rekord... to co będzie setka? Ciekawe, gdzie uczył się teorii? Znajac życie obecnie studiuje politologię... z taka głową marnuje się nam następca Petru ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie wiedza i umiejętności kursantów nie idą parze. Wiedzę-teorię nabywa się w czasie trwania kursu,a umiejętności-praktykę trzeba zdobywać i je doskonalić -kiedy????!!!!!!!! Na kursie!!!!! I zdasz za15/20/80tym. podejściem bo te pseudo szkoły nauki jazdy by upadły . Tam nikt nie podchodzi do tego że ty chcesz być dobry,ale jak już jesteś to trzeba cię udupić-bo cooo!!!! Zda za pierwszym,ja i 49-ciu zdało za prerwszym,16 razy oblał 1. Mam uprawnienia od 29lat abt-nie leżą w szufladzie-staż to trzy mandaty-i to za byle co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś z tą nauką kursantów jest nie tak by się nie ośmieszali. A może nie ma więcej pieniędzy za jednym razem. Jak zauważył redaktor 2500zł jak by dal od razu to by już dawno zdał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie mu te prawko bo jak by nie bylo to do c***a ile mozna zdawac prawko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwna sytuacja trochę , odnoszę wrażenie ze koleś porostu ma problem z logika . Bo zgodzę się ze poniektórzy pytania są z d ... ale hipotecznie przyjmując to jeśli zna znaki , skrzyżowania , ronda i pierwsza pomoc. To powinien zdać . Również uważam ze lekarz powinien sprawdzić jego stan . A dokładnie taki sam psycholog który bada kierowców po wypadkach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dawać prawka takiemu bo chyba inteligencja ten pan nie grzeszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cofaj do przodu i po problemie! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w szoku.. tyle razy to juz przesada... albo pan ma problemy z logicznym rozumowaniem albo zostal zle nauczony teori i dlatego mu sie to miesza,.... ja na jego miejscu zmienilabym szkole nauki jazdy i zaczela od poczatku krok po kroku... najlepsza szkola jaka znam to Autojar na Kabatach w Warszawie.. tam nawet ja blondynka zdolalam sie nauczyc i zdalam :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to już dawno kupiłbym prawko z clubcardu!Zdecydowanie bardziej się oplaca. Nie wyobrażam sobie tyle razy podchodzić do egzaminu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...