Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani Elak i tak to wygra , odpuście bo tylko się bardziej pogrążacie , nic dobrego dla szkoly nie zrobiliscie , jak Pani Elak odejdzie to dopiero bedziecie mieli "SUPER" szkole , przyjdzie dyrektorka która nic nie zrobi tylko bedzie kase zbijać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna wielka nagonka na stołek. Szkda tylko, że ten stołek ma jeszcze 4 nogi i się nie przewrócił bo walczy. Wszystkim, którym zależy na tej posadzie powinni teraz błagać o przebaczenie bo litości dla nich nie będzie. Jak można do tego stopnia krzywdzić drugiego człowieka. Taka jest już mentalność mam, które chcą wysłać dzieci do ohapu lub zdz'u. Skoro nie chcecie profesjonalnej nauki, dzieki mobilizacji Pani Dyrektor. Nie chcecie aby wasze dzieci uczyły się tu? To do Chełma...:) a nie bruździcie komuś tylko dlatego bo myślicie, że w grupie to siła. Czekam tylko aż ta cała grupa poleci i skończy sie ten cały cyrk. Pozdrawiam i życze pasma nieszcześć ludziom, którzy te nieszczęście sprowadzili na Pania Dyrektor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle mowy o sukcesach p.Elak, a ja chodziłam do tej szkoły za czasów Pani D.Sadkowskiej i wkurzają mnie kłamstwa o mojej szkole, "zaściankowej" według p.Elak- a czy ona osiągnęła taki sukces jak Pani D.Sadkowska i inni nauczyciele, że w mojej klasie było 5 !!! laureatów olimpiad przedmiotowych? Ale najważniejsze jest to, że czuliśmy się dobrze w szkole, nikt nas nie obrażał, nauczyciele szanowali nas, a my ich, szczególnie PANIĄ DYREKTOR D.SADKOWSKĄ- której p.H.Elak nie dorasta do pięt i nigdy nie osiągnie Jej poziomu z powodu arogancji, zakłamania, braku wstydu i honoru.Pozdrawiam wszystkich przeciwników H.Elak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej kasę zbijać niż na lewo wydawać szkolną kasę, hehe    
Pani Elak i tak to wygra , odpuście bo tylko się bardziej pogrążacie , nic dobrego dla szkoly nie zrobiliscie , jak Pani Elak odejdzie to dopiero bedziecie mieli "SUPER" szkole , przyjdzie dyrektorka która nic nie zrobi tylko bedzie kase zbijać
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od keidy matka walcząca o dobro dziecka jest pośmiewiskiem? Tak to mogą twierdzić tylko mieszkańcy... Szarotki  
Rodzice uczniów ze Stołpia i cała rada pedagogiczna to jakieś zarty. wredne suki. caly chelm z was sie smieje. a Sprzataczka KAMINSKA TO NAJWIEKSZE POSMIEWISKO CHEŁMA. 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kultura i poziom obrońcówpani dyrektor dosłownie zwalają z nóg. Ale - jaka pani dyrektor, tacy i obrońcy    
J........U.....R......k....O.......W.....A to szmat*. 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając wszystkie wpisy wychwalające panią dyrektor nasuwa się jedno do napisania: -.-.-.-.   POZDROWIENIA DLA pana LISOWSK..... i spółki :) -.-.-.-.-.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy nauczyciele! I tak długo wytrzymaliście. Trzymam za Was kciuki. Nie dajcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od keidy matka walcząca o dobro dziecka jest pośmiewiskiem? Tak to mogą twierdzić tylko mieszkańcy... Szarotki
Matka walcząca o dobro dziecka nigdy nie jest pośmiewiskiem. Ale ta kobieta wcale nie walczy o to. W szkole przez Panią dyrektor nie było na pewno źle traktowane. A ta kobieta działa teraz w zmowie. Współpracuje z ludźmi, którym chodzi o stanowisko i zabawę w niszczenie komuś życia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kultura i poziom obrońcówpani dyrektor dosłownie zwalają z nóg. Ale - jaka pani dyrektor, tacy i obrońcy
Drogi rodzicu... Nie oceniaj książki po okładce. Skoro coś takiego piszesz to oznacza, że należysz do grupy przeciw. Jaka Pani dyrektor? O Twojej wypowiedzi można tak samo powiedzieć, że nie masz kultury, bo oceniasz kogos kogo nie znasz... :) A do wpisu fakt, nie jest on i może na miejscu, zawiera prawdę ale został napisany w dość wulgarny sposób. Można to było napisać łagodniej. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto twierdzi, że chce stanowisko dyrektorki? Tu nie chodzi o to, chodzi o sprawiedliwość. Sprawiedliwa kara za nieetyczne postępowanie pani Elak
Matka walcząca o dobro dziecka nigdy nie jest pośmiewiskiem. Ale ta kobieta wcale nie walczy o to. W szkole przez Panią dyrektor nie było na pewno źle traktowane. A ta kobieta działa teraz w zmowie. Współpracuje z ludźmi, którym chodzi o stanowisko i zabawę w niszczenie komuś życia. 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest mi naprawdę wstyd za ludzi!!!! Czy wy naprawde nie widzicie co się dzieje ????? Piszecie , obrażacie nauczycieli, ludzi, a Pani Dyrektorka jest taka święta pójdzie w butach do nieba tak jak stoi, a krzywdę którą wyrządza ludziom i dzieiom zapisuje w swoich zasługach. CZY TO NIE JEST ŚMIESZNE. ONA MA TYLE ZASŁUG WYKONANYCH RĘKAMI INNYCH LUDZI. kłamie, oszukuje ale dopóki sami nie doświadczycie tego to nie zrozumiecie I za wami nikt nie stanie do pomocy. Więc sie opamiętajcie kogo wy bronicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSpieramy Was DRodzy nauczyciele nie poddawajcie się, Głowa do góry!!!!!!!!.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSpieramy Was DRodzy nauczyciele nie poddawajcie się, Głowa do góry!!!!!!!!.
 chyba uczeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspieramy Panią Dyrektor. Niech się Pani nie poddaje. Glowa do góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie! Wspieramy Panią Pani Haniu, niech się Pani nie poddaje. Głowa do góry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba uczeń. Hahahaha   A tak serio, pozdrawiamy jednego pana, co pisze te wszystkie komentarze ;)
Wspieramy Panią Dyrektor. Niech się Pani nie poddaje. Glowa do góry.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłem do tej szkoły za czasów Pani Dyrektor Sadkowskiej i sięgając głęboko pamięcią wstecz nie przypominam sobie przeklinających nauczycieli KIEDYKOLWIEK w JAKIEJKOLWIEK sytuacji. Nie zdarzyło mi się też widzieć palących papierosy nauczycieli. Rozumiem, że osoby, które tak kłuje w oczy widok palącego nauczyciela, stanową wzór i autorytet we wszelkich dziedzinach życia. Co do spóźnień owszem zdarzały się takowe, ale nie można ich uznać za jakiś standard:) Pamiętam za to wspaniałą atmosferę i fajnych nauczycieli np. Pani Kucharska, która uczyła mnie w młodszych klasach. Nie mógłbym tez nie wspomnieć o Panu Bakunie, Pani Śnieg czy niepracujących już Pani Sadkowskiej i Panu Wawryniuku. Oczywiście kłamstwem byłoby mówić, że nie było nauczycieli, za którymi nie przepadałem, ale nikt krzywdy mi nie wyrządził, wręcz w drugą stronę.  Proponuje natomiast bliżej przyjrzeć się tym rzekomym wielkim dokonaniom Pani Elak. Rozbudowa szkoły? Owszem a pieniądze z własnej kieszeni Pani Dyrektor czy z gminy? I o ile dobrze pamiętam zaczęła się ona jeszcze za czasów Pani Sadkowskiej:) Większa ilość uczniów? Tak, szkoda tylko, że Pani Elak przyjmuje wszystkich nie patrząc między innymi na to czy ktoś ma kuratora czy nie, a przede wszystkim na dobro pozostałych uczniów. Co do samych wyników to szkoła w Stołpiu zawsze je miała:) Znam sytuację tylko z gazet i z relacji, niektórych uczniów, wiem jednak, że takich afer za kadencji poprzedników Pani Elak nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się jak owa pani dyrektor ma jaszcze po tym wszystkim wchodzić za progi tej szkoły. Przykład człowieka, który dla władzy zrobi wszystko. Proponuje tej pani do polityki aspirowac, a nie pracować z dziećmi, bo po takich słowach wypowiedzianych do uczniów to widać ze z pedagogika nic nie miała do czynienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestancie juz ludzie. Niszczycie wesola i pelna werwy kobiete..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 44

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...