Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Moze wojt i dyrektorzy nie reaguja bo nie maja ku temu podstaw? Sprzataczka przyszla i wszytko przewrocilq do gory nogami. Nie dosc ze Pani Elak ja zatrudnila, to ta sie odwdziecza jej takim czyms.
 Aha czyli skoro ją zatrudniła to ta juz tylko może całowac ją po stopach i dziękować codziennie niebiosom za to szczęście.... Jestem ciekawa czy gdyby coś takiego spotkało dzieci komentujących tutaj ludzi to każdy by umiał tak odpuścić. Pani dyrektor chyba za bardzo wzięła sobie do serca przysłowie "co  wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie". Mam tylko nadzieję, że nie ma mocnych pleców i dostanie za swoje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając wszystkie komentarze, te na poziomie jak i te, od których zbyt wysokiego poziomu nie należy wymagać, zastanawiam się czy czytelnicy tego artykułu posiadają umiejętność wychwycenia najważniejszej informacji?? Być może pani Elak ma duże osiągnięcia w organizacji życia szkoły i innych wydarzeń, ale czy te osiągnięcia są USPRAWIEDLIWIENIEM dla takiego zachowania wobec ucznia?! Nauczyciel, ba więcej dyrektor powinien być wzorem do naśladowania a nie powodem do wzywania pogotowia do dziecka!!! Czy ktoś na chwilę choćby zastanowił się jaką traumę przeżywać może dziecko wystawione na prześmiewcze komentarze przy kolegach i koleżankach z klasy?? Na miejscu tak szykanowanej matki, wyzywanej w najobrzydliwszy sposób pod artykułem, tak samo stanęłabym na głowie, poruszyła ziemię i niebo by bronić własnego dziecka!! Ludzie w szkole chodzi o dzieci, a nie dyrektora i nauczycieli, spiski i układy. To ich dobro jest najważniejsze, a skoro pani Elak nie potrafi dostrzec powagi sytuacji i swojego niewłaściwego zachowania wobec ucznia, to rzeczywiście powinna zrezygnować z piastowanego stanowiska. Mam nadzieję, że sytuacja rozwiąże się pomyślnie dla poszkodowanego chłopca, awszystkie "głowa do góry, jesteśmy z Tobą" powinny być skierowane do niego a nie wielce poszkodowanej pani Elak-"ofiary spisku".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się jak owa pani dyrektor ma jaszcze po tym wszystkim wchodzić za progi tej szkoły. Przykład człowieka, który dla władzy zrobi wszystko. Proponuje tej pani do polityki aspirowac, a nie pracować z dziećmi, bo po takich słowach wypowiedzianych do uczniów to widać ze z pedagogika nic nie miała do czynienia.
Widać człowieku, że jesteś zwykłym czytelnikiem. A jeżeli tak jest to nie masz prawa oceniać i mówić czegoś takiego o osobie z którą nie miałeś nic do czynienia i Jej nie znasz. Każdy kto zna Panią Hanię wie jaka jest. Jest wspaniałą, inteligentną, miłą kobietą. Jest osobą, która nie powiedziała by tego co tutaj się wypisuje. Kocha dzieci i nie uraziłaby żadnego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Haniu, wystarczy już tych komentarzy, od godziny 14 siedzi Pani i pisze non stop o tym jaka jest niewinna i myśli, że ktoś uwierzy, że to miliony czytelników stoją za Panią murem... Ale ip komputera jest do sprawdzenia. Da Pani spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała nauczycielom za to, że w końcu stanęli w obronie uczniów. Pani Elak przypisuje sobie  wszelkie zasługi, które wcale od niej nie zależały. Skoro szkoła jest dobra, a nauczyciele nic nie robią, jak to niektórzy piszą, to chyba tylko p. Elak  uczy i pracuje w tej szkole - zrobiła remont, sama wybudowała orlika i parking. Ucząc tylko chemii osiągnęła wysokie wyniki ze wszystkich innych przedmiotów. Ciekawe jak to zrobiła?!  Ale nie wyniki tylko się liczą. Przede wszystkim godność ucznia   ( bez względu na to jakie wyniki osiąga) nie może być deptana. Nikt nie walczy o stołek, tylko o godność człowieka - ucznia, nauczyciela, rodzica czy sprzątaczki.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała nauczycielom za to, że w końcu stanęli w obronie uczniów. Pani Elak przypisuje sobie  wszelkie zasługi, które wcale od niej nie zależały. Skoro szkoła jest dobra, a nauczyciele nic nie robią, jak to niektórzy piszą, to chyba tylko p. Elak  uczy i pracuje w tej szkole - zrobiła remont, sama wybudowała orlika i parking. Ucząc tylko chemii osiągnęła wysokie wyniki ze wszystkich innych przedmiotów. Ciekawe jak to zrobiła?!  Ale nie wyniki tylko się liczą. Przede wszystkim godność ucznia   ( bez względu na to jakie wyniki osiąga) nie może być deptana. Nikt nie walczy o stołek, tylko o godność człowieka - ucznia, nauczyciela, rodzica czy sprzątaczki.
w tym momencie tylko godność Pani Elak została zdeptana a nie żadnego nauczyciela ani ucznia. Np - konserwator był poniżany przez uczniów i to właśnie Ona stanęła w jego obronie. Pani Elak nikogo nie poniża, wręcz przeciwnie.. Nikt sobie nie przypisuje żądnych zasług, no ale kiedyś szkoła nie była tak piękna jak jest teraz. Fakt, sama tego nie zrobiła, ale' popchnęła' rozwój szkoły. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Aha czyli skoro ją zatrudniła to ta juz tylko może całowac ją po stopach i dziękować codziennie niebiosom za to szczęście.... Jestem ciekawa czy gdyby coś takiego spotkało dzieci komentujących tutaj ludzi to każdy by umiał tak odpuścić. Pani dyrektor chyba za bardzo wzięła sobie do serca przysłowie "co  wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie". Mam tylko nadzieję, że nie ma mocnych pleców i dostanie za swoje!
Nie miała lizać Jej pięt ani włazić w dupę. Tylko czemu przed podpisaniem umowy była świetną sprzątaczką a później kiedy Pani Elak dała jej pracę zaczęła a to brać urlopy a to byle jak sprzątać? To mówi samo za siebie, nikt nie chce mieć leni w pracy, no przepraszam bardzo. Te panie same nie wiedziały w końcu czy to chłopiec czy dziewczynka był rzekomo poniżony. Dlatego oświadczam że tu nie chodzi o tego chłopca czy jakieś nie szanowanie człowieka, a o stołek. nie jedna chętna jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj Elak Elak pograżasz się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy nauczyciele, nie martwcie się tymi komentarzami, które piszą raptem 2 osoby. DACIE RADĘ! WIERZYMY W WAS!  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońcy dyrektorki! Czy naprawdę nie przyszło wam na myśl, że p.Elak jest taką wspaniałą osobą jak ją przedstawiacie, ALE TYLKO DLA TYCH NA KTÓRYCH JEJ ZALEŻY I MA Z TEGO KORZYŚĆ DLA SIEBIE?         Byłam na zebraniu z rodzicami, władzami, prasą i powołanymi komisjami i na własne uszy słyszałam jak bardzo dużo rodziców, podając swoje nazwisko, przedstawiało zarzuty p. Elak prosto w oczy, podając konkretne fakty i świadków i jakoś dyrektorka nie umiała czy nie mogła ich odeprzeć lub wyjaśnić. Dziwicie się,że ludzie nie chcą takiej osoby jako nauczyciela dla swoich dzieci a inni jako przełożonego? Zmowę może zorganizować kilka osób, ale jeśli kilkudziesięciu rodziców, wszyscy pracownicy i prawie wszyscy nauczyciele zajmują jednakowe stanowisko to COŚ w tym jest i głupotą jest twierdzić,że to z powodu jednej nauczycielki chcącej zająć stołek dyrektorki albo jakiejś ambicji czy zemsty jednej sprzątaczki. Dyrektorka niech swój stołek zabiera  i wynosi się jak najdalej od naszych dzieci i Stołpia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przestancie juz ludzie. Niszczycie wesola i pelna werwy kobiete.."   Przestańcie bo się pani Hani smutno robi,że ma tyle wrogów? A to jak zniszczyła na przestrzeni lat tylu wesołych i pełnych charyzmy ludzi to jest nic? Chyba należy otworzyć oczy, czyż nie? ;c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Haniu, w kościele leży pani krzyżem w tej krótkiej spódniczce, więc niech lepiej pani uważa bo się jeszcze przeziębi!   Pozdrawiam. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając wszystkie te komentarze pogrążające p. Elak pogrążacie siebie. Pokazujecie, że Wasz iloraz inteligencji jest równy zeru...  
oj Elak Elak pograżasz się!
A tutaj co do....? Nie wiem czy jesteś z p. Elak na ,,Ty" ale nawet tu, w internecie tak się nie pisze. Jest to po prostu brak szacunku. A sądząc po Twoim nicku nie masz nawet 18lat.   Ogarnijcie się ludzie bo to co robicie jest śmieszne. Tutaj może pisać 1 osoba podając się za kilka i pewnie tak jest. Sęk w tym po co? :) Może tego jeszcze nie widzicie ale jest to żałosne. Ale cóż... Czego nie zrobią ludzie dla posady :P Pozdrawiam i wszystkim napinaczom polecam : https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT0PZj1YHQPjr9jINJll5F9KXxkwD9hKZiqk5DXto9msgW1mZWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem matką dwójki dzieci chodzących do tej szkoły. Nie będę pisać, w której są klasie, bo boję się represji p. dyrektor wobec nich. Ze szkołą jestem zaznajomiona od dużo dłuższego czasu, gdyż dzieci mojego rodzeństwa także do niej chodziły i chodzą.   I tak, to prawda, że pani H. Elak jest dobrym zarządzającym szkoły. Zgadza się, że szkoła jest ładna, duża, została rozbudowana itp. Ale to nie tylko jej zasługa - to zasługa także rodziców oraz nauczycieli. Nie rozumiem, jak można przypisywac tylko jednej pani zasługi za wszystko to, co robi się zespołowo.   Wiele razy sama miałam wątpliwą przyjemnosć rozmowy z panią Hanną. Wiele razy zostałam przez nią niemile potraktowana, zrugana albo potraktowana z góry, jak śmieć. Jeżeli rodzic tak jest traktowany, to prosze sobie wyobrazić, jak traktowane są dzieci! Moje boją się chodzić do szkoły, a już lekccje chemii z panią dyrektor to dla nich stres niesamowity. Pediatra zalecił nawet herbatkę z melisy, by pili dzień przed lekcją. Tak, byłam u pediatry, konsultowałam się, bo kiedy dzieci jeść nie chcą, nie mogą spać po nocach i boją się zwykłej lekcji, to oczywiście szukałam konsultacji.   Liczę na to, że pani dyrektor weźmie odpowiedzialność za swoje słowa i czyny. I nie chodzi tu o to, by wychwalać jej zasługi  menadżera. Przeciez ona przede wszystkim jest nauczycielem! Jest pedagogiem! To jest zawód z powołania, trzeba umiec się w nim odnaleźć. Tu nie powinno być miejsca na słowa w stylu "burdel" czy inne podobne. Więc dla mnie przytaczanie zalet pani Elak jako dobrego zarządcy szkoły jest totalną pomyłką w kontekście zaistniałej sytuacji. To tak, jakby ktoś mi zarzucał, że jestem złą matką, a ja bym się broniła, że w pracy sobie świetnie radzę. Co ma jedno z drugim wspólnego????   Całym sercem jestem za tymi, co próbują spowodowac, by pani Elak odpowiedziała za swe zachowanie. Tu bowiem nie ma "afery", nie ma "szczujni", nikt "nie dybie na fotel dyrektorki". Nieeee. Jest wiara za to, że jak się zło popełnia, to się potem za nie odpowiada. I na to skrycie liczę i tego życzę pani dyrektor. By wreszcie miała odwagę odpowiedzieć za swoje zachowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyłem z wypowiedzi, że ta osoba może mieć coś wspólnego z chemią, a pewnie korepetycji z informatyki udziela jej starszy kapral Lisow. w ciemnej piwnicy. Specjalnie piszę ta osoba no bo, przecież nauczycielką to jej nie mogę nazwać. Uczniowie lub absolwenci może wrzucicie do tekstu wiecej informacji to może dowiemy się czegoś wiecej i wtedy moze pojawia sie wpisy osob odczuwajacych cykora. Haneczko tylko uważaj bo jak Lisow. padnie z przemęczenia to będziesz go musiała reanimować, a nie ładnie, nie ładnie samej sie obmacywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuję, by prześwietlić poprzednie miejsce pracy pani Elak :) Tam była podobna afera z jej udziałem, niestety jakoś dziwnie ukrecono jej łba. Na szczęście poleciała od nas do Stołpia - my mamy dobrze, a wam szczerze współczujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Haniu, w kościele leży pani krzyżem w tej krótkiej spódniczce, więc niech lepiej pani uważa bo się jeszcze przeziębi! Pozdrawiam. ;)
Ups, czyzby ktos zazdroscil Pani Elak swietnego wygladu? Pani za to wyglada rewelacyjnie w kosciele pod chorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pani, tylko pan :) Dziękuję bardzo. Wolę miejsca przy ławeczkach :) PS. "świetny wygląd" to pojęcia względne jeśli mowa o p. Haneczce ;)  
Ups, czyzby ktos zazdroscil Pani Elak swietnego wygladu? Pani za to wyglada rewelacyjnie w kosciele pod chorem
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Haniu, w kościele leży pani krzyżem w tej krótkiej spódniczce, więc niech lepiej pani uważa bo się jeszcze przeziębi!   Pozdrawiam. ;)
nie no bez przesady czasem nosi białe spodnie... i czarne stringi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tylko dziwi co ten marny profesorek A.Lisowski (skoro taki odważny był napisać takie kłamsta na profilu fb pani dyrektor, to niech będzie odważny i tutaj sie pokazać) wie o tej szkole.. Mogę sie założyć, że on nawet nie był tutaj w szkole ani razu, a udaje że wie najwięcej na ten temat. ;) Jestem absolwentem tej szkoły może i nie tak dawno tą szkołe opuściłem bo rok temu, ale moge sto razy więcej powiedzieć na ten temat, niż wtrącający sie do tej sprawy Pan Odważniak (pisząc takie teksty jakie zostały w poście opublikowane typu "Ciekawe kto sie szykuje na stanowisko dyrektora towarzysz SZMACIAK czy zgryziak" i zaznaczam jeszcze raz ==> SZMACIAK <== pokazuje że poziom pańskiej inteligencji jest wręcz samobójczy ^^).. Sam mogę poświadczyć, że będąc nawet przez trzy lata w naszej klasie doświadczyłem takiej samej odzywki ze strony Pani Hanny Elak.. według statutu tej szkoły podobno można bez podania przyczyny 3 razy zgłosić nieprzygotowanie, ale pani dyrektor.. zawsze była tak ciekawa że sie pytała czy przypadkiem "Ulotek nie roznosiłeś ?" albo czy "prądu w domu nie miałeś", nie wspominając już o tym czy "rodzice cie w piwnicy zamykają" ;)) No ale to jest przecież sama wielce PANI DYREKTOR ;) To co mnie w dodatku dziwi, że Ksiądz parafii w Podgórzu, który przecież ZAWSZE STOI MUREM ZA PARAFIANAMI, akurat w tym konflikcie jest za krzywdzeniem i wyzwiskami w strone dzieci.. NO WIDAĆ ŁADNY NAM KOŚCIÓŁ PRZYKŁAD DAJE ^_^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 44

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...