Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zimowa pływaczka z chełmskiej Policji. Asp. Iwona Panas na podium międzynarodowych zawodów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lutego 2020 r. o 09:24 Powrót do artykułu
Trzeba mieć zacięcie żeby przy takich dziadowskich zarobkach inwestować w sport
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy musi być podkreślane ze Pani jest milicjantką? Czy może mam czuć się bezpieczniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy musi być podkreślane ze Pani jest milicjantką? Czy może mam czuć się bezpieczniej?
 ''Milicjantką'' przykro mi ale komunizm się skończył 31 lat temu. Nie lepiej żeby ta kobieta pracowała w supermarkecie za najniższą albo emigrowała na zmywak. Przypominam ci parówo, że to między innymi dzięki niej możej wyjść normalnie na ulicę cioto. Jesteście wszyscy śmieszni hwdp ale jak lodówa przejeżdzie to dzień dobry panie władzo buhahahaha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla Pani Aspirant! Malkontenci niech się POchwalą swoimi sukcesami sportowymi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wyszlabym za Penisa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy przebijaly jej sutki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Ona! Na samą myśl o temperaturze wody drętwieją mi kończyny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładna i sprawna policjanta. Więcej takich w Chełmie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...