Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złodziej ukradł zegarek za 20 tys. zł

Utworzony przez S, 21 czerwca 2012 r. o 21:27 Powrót do artykułu
Jaki to zegarek napiszcie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos mi sie nie wierzy tym policjantom co to niby maja sprawce wlamania. pisza tylko mieszkaniec Wlodawy, ale moze tez i Polak, bo tak szybko juz kryminaliste z niego zrobili nikt nie pomyslal czy ten niby policjant nazwisko ma Dawid Eustrad to cos mi nie po polsku i moze calkiem nie tego maja tylko ze Polak to do kryminalu bo sukces na szkoda goja i sie cieszy ze znof Polaka zatlamsil czy juz w ojczyznie naszej nie ma chrzescijanow i prawdziwych Polakow co to by w policji robili sluzbe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buzal napisał:
cos mi sie nie wierzy tym policjantom co to niby maja sprawce wlamania. pisza tylko mieszkaniec Wlodawy, ale moze tez i Polak, bo tak szybko juz kryminaliste z niego zrobili nikt nie pomyslal czy ten niby policjant nazwisko ma Dawid Eustrad to cos mi nie po polsku i moze calkiem nie tego maja tylko ze Polak to do kryminalu bo sukces na szkoda goja i sie cieszy ze znof Polaka zatlamsil czy juz w ojczyznie naszej nie ma chrzescijanow i prawdziwych Polakow co to by w policji robili sluzbe?
Za tydzień koniec roku szkolnego! Wszystkie "jedynki" pozaliczałeś? Może lepiej się poucz, a nie wisisz na internecie do północy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
As of late, us all recommand this Hogan Women Boots or shoes, these types of boots hogan scarpe and shoes shown perfect synthetic leather together with very soft cells lining that might useful your feet coziness the whole day long. A good shed that could be started to build usual scarpe hogan academy room or space appeared to be Buster Red frivolously. I’m excited about if ever the Hogan Interactive boots and shoes or boots and shoes are literally signifying famed in your own north america such as my personal help support. The very downy tonal and even attractive individuality supply you with in an effort hogan outlet to underatand the very frade funky personage. Scarpe Hogan " booties " or simply boots or shoes are generally famed alongside one another due to the fact comfort in conjunction with sporting events. Anytime you can expect to start or simply move to clearly show diversified lower limb could help you in order to gain pros during the match, boots or shoes allows you to keep in situations not having slip. Online outlet hogan rebel Hogan boots and shoes maintain acute layout structure throughout typical span and even genuine gathering
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...