Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złowił 1,2 metrowego szczupaka

Utworzony przez "rybak", 11 maja 2009 r. o 14:23 Powrót do artykułu
15 kilogramowy okoń to wszak potwór, rekord polski 2,65
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15kilogramowego Okonia-Ahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa A może to był akwariowy sum z wąsami:))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 kilogramowego okonia ???? Hmmmm ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 kilogramowy okoń!!! Cud na Wisłą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robi wrażenie. Ale jaką rybę złowił zwycięzca bo nie rozumem. Mowa jest o srebrnym medalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że taki stwór skończył żywot na patelni. Prawdziwa rzadkość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to rodzina będzie miała ryby na cały rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan nie jest prawdziwym wędkarzem. Prawdziwy wędkarz wie co taki okaz może zdzialać dobrego w jeziorze i nie zabiera go do konsumpcji. Kilka fotek na pamiątkę i do wody by komuś innemu dostarczył chwil niezapomnianych do konca życia. Żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widze takich pseudo wedkarzy nad woda to mam ochote ich w niej wykapać!! Jak można zabic taka rybe,ona musiala tam plywac przeszło 20 lat! Rzeznik nie wedkarz!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKAUT napisał:
Ten Pan nie jest prawdziwym wędkarzem. Prawdziwy wędkarz wie co taki okaz może zdzialać dobrego w jeziorze i nie zabiera go do konsumpcji. Kilka fotek na pamiątkę i do wody by komuś innemu dostarczył chwil niezapomnianych do konca życia. Żal...
Tylko, że ten inny natychmiast zabierze go do domu... A ja wiem co może taki okaz zrobić w zbiorniku, który jest intensywnie zarybiany białą rybą: będzie "wcinał" kilogramowe ryby i przerabiał na....g. Co innego gdyby żył w komercyjnym akwenie, gdzie byłyby tylko takie olbrzymy dla spiningistów. Ale i tam doczepią się zaraz zieloni: dlaczego zadajecie męki żywym stworzeniom. Tak źle i tak niedobrze... Rozumiem łowcę. Pewnie miał dylemat: zabrać czy nie? Ja bym zabrał (w tamtej sytuacji).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKAUT napisał:
Ten Pan nie jest prawdziwym wędkarzem. Prawdziwy wędkarz wie co taki okaz może zdzialać dobrego w jeziorze i nie zabiera go do konsumpcji. Kilka fotek na pamiątkę i do wody by komuś innemu dostarczył chwil niezapomnianych do konca życia. Żal...
Tylko, że ten inny natychmiast zabierze go do domu... A ja wiem co może taki okaz zrobić w zbiorniku, który jest intensywnie zarybiany białą rybą: będzie "wcinał" kilogramowe ryby i przerabiał na....g. Co innego gdyby żył w komercyjnym akwenie, gdzie byłyby tylko takie olbrzymy dla spiningistów. Ale i tam doczepią się zaraz zieloni: dlaczego zadajecie męki żywym stworzeniom. Tak źle i tak niedobrze... Rozumiem łowcę. Pewnie miał dylemat: zabrać czy nie? Ja bym zabrał (w tamtej sytuacji).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam komu medali i za co!!!Adamowi W za chciwosc czy PZW za głupote w obdarowaniu Adama W medalem.Zapominamy o medodzie złów i wypusc.Pewnie te mniejsze pistolety tez zabrał do domu.Polacy zazdroszczą skandynawom bo tam jest duzo takiej ryby króra po wycholowaniu trafia spowrotem do wody a(my) zabieramy wszystko co złowimy a kiedy wracamy o pustych kijach nazekamy ze nie ma ryby w polskich wodach wiec zastamówmy sie czy taki Adam W powinien dostac medal i co robi PZW zeby było duzo takich okazów w naszych wodach bo ja twierdze ze nic pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo sportowy: pływał dziurawym pontonem i miał zrypany podbierak, o reszcie nie napisano hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 4 miesiące to BYLBY złoty medal. Za rok, być może nawet rekord Polski. A teraz są tylko sznycle, a będzie g....o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko że ten też nie wrócił do wody jak te niewymiarowe :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki szczupak zyl okolo 20-30 lat,wiec niech tan dziadek sobie uświadomi jaka szkodę wyrządził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kmiot, taką rybe zabrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...