Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany na SOR w Chełmie. Pacjenci będą dostawać kolorowe opaski

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 maja 2019 r. o 21:54 Powrót do artykułu
Lekarze POZ niech się wezmą za pracę uzupełnia braki w wykształceniu a ludzie włącza myślenie i zmniejsza się kolejki na SOR-ach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarne opaski. Czarno to,widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest za mało lekarzy to nie mogą więcej przyjmować na studia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest za mało lekarzy to nie mogą więcej przyjmować na studia ?
 Większy problem stanowi brak miejsc na specjalizację. Ukończenie studiów nic nie daje jeśli nie można zrobić specjalizacji. Pozostaje wyjazd za granicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz POZ nie zrobi "wszystkich badań  "łącznie z tomografia bo niezależnie od szkolenia nie ma tatich możliwości  pieniędzy i najczęściej potrzeby a SOR zrobi, dlatego dopóki się ludziom nie uświadomi- nie mam pomysłu jak to zrobić - że SOR jest dla osób z zagrożeniem życia to nic się nie zmieni 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....i bardzo dobra inicjatywa zarządzających chełmskim szpitalem. Przy 8 godzinnym czekaniu na przyjęcie przez lekarza kolory pomogą chorym spędzać ten czas bardziej wesoło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwoną opaskę sprzedam! Tylko proszę sobie zamalować napis Coca Cola...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po kolizji drgowej. czekam 3 godziny. zostałem wstępnie zbadany tzn ciśnienie, ekg . nie otrzymałem opaski, czekam na rtg szyji. Brak informacji o czasie oczekiwania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety może i wprowadzono segregacje ale trzea jeszcze prawidłowo zasegregowac pacjenta po ostatnim pobycie nie dość że nie potrafiono mi odpowiedzieć w pierwszej chwili pod jaki kolor nas zasegregowano i bylo zdziwienie że pytam wszyscy obecni w dyzurce patrzli na siebie i w koncu pani z usmiechem stwierdziła niebieski . Czekaliśmy 4 godziny nadmienię że byliśmy my i jeszcze jedna osoba , gdzie pacjent ptrzebował zdjecia Rtg i konsultacji specjalisty czyli był żle zasegregowany . Przykre jak działa opieka Sor w Chełmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...