Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znalazłem wielkiego kozaka

Utworzony przez Yunnan, 9 października 2012 r. o 15:01 Powrót do artykułu
Niezły kozak z tego grzybiarza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzyb nazywa się koźlarz. Więc Panie redaktorze co znalazł grzybiarz - koźlarza czy kozaka? Jeśli to drugie to przyda się w zimie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec Klimiec też ostatnio znalazł w lesie wiele kozaków - niestety bez pary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie w Polsce B są tak biedni, że muszą szukać jedzenia w lesie. Zawsze jak jadę na wschód od Wisły to zabieram torebke cukierków i rzucam głodnym dzieciom z lubelszczyzny przez okno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta szczegolnie, jak bylem swiadkiem picia moczu przez mezczyzne w poznaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwecd napisał:
ta szczegolnie, jak bylem swiadkiem picia moczu przez mezczyzne w poznaniu.
Czy może,że sie tak wyrażę,pił ten mocz wprost ze źródła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*][quote name='młodywykształcony' timestamp='1349800367' post='682423'] Ludzie w Polsce B są tak biedni, że muszą szukać jedzenia w lesie. Zawsze jak jadę na wschód od Wisły to zabieram torebke cukierków i rzucam głodnym dzieciom z lubelszczyzny przez okno. [*]jesteś tylko pospolitym chamem i tyle w temacie.Gratulacje dla grzybiarza,mi się tak nie udaje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody wykształcony rozumiem w Lublinie, jesteś niezwykle dopcipny aż sie zciemniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodywykształcony napisał:
Ludzie w Polsce B są tak biedni, że muszą szukać jedzenia w lesie. Zawsze jak jadę na wschód od Wisły to zabieram torebke cukierków i rzucam głodnym dzieciom z lubelszczyzny przez okno.
przyjdzie taki czas że ciebie przez okno ktoś wyje... bo jak byś przy mnie tak gadał to już byś stracił oddech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego tak na mnie naskakujecie. Nie będzie więcej cukierków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodywykształcony napisał:
Ludzie w Polsce B są tak biedni, że muszą szukać jedzenia w lesie. Zawsze jak jadę na wschód od Wisły to zabieram torebke cukierków i rzucam głodnym dzieciom z lubelszczyzny przez okno. [/quote] [quote name='pmwd' timestamp='1349805466' post='682451'] Czy może,że sie tak wyrażę,pił ten mocz wprost ze źródła?
młodywykształcony: rodzice cię w dzieciństwie bili, koledzy w szkole popychali? a może lubisz pić mocz prosto ze źródełka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a propos grzybów, w ostatni piątek zebrałem pół kosza pięknych prawdziwków, które młodywykształcony może jedynie podziwiać na zdjęciach w podręczniku od biologii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...