Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zrobili dobry uczynek, ale niezbyt im się to opłaciło

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 listopada 2019 r. o 14:09 Powrót do artykułu
jaki z tego wniosek - nie żałuj dziada bo dziad odżyje i cię torbą zabije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beneficjenta pewnie dojnej w chelm.ie to standart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chełmie same czarne podniebienia a to jak wiadomo nie wróży nic dobrego dla Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo Chełmofony tak mają. Najlepiej jak by to coś odłączyć od woj lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ajjjj. Widzę że nie wszyscy powinni mieć dostęp do internetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autostopowiczka zapewne wracała z kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję dla złodziejki 50 rózg na siedzenie gołe, 50 rózg na łape, którą kradła i ścieszka zdrowia biegiem na trasie podwiezienia tego draństwa, może to by nauczyło przyzwoitości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autostopowiczka zapewne wracała z kościoła
  raczej z zberania peło. oni złodziejstwo mają we krwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autostopowiczka zapewne wracała z kościoła WEŹ TY KUR.WA JEB.ANA SZMATO SKLEJ TEN LEWACKI RYJ!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kradną bo Neuman wystrzeliwuje ich spawy sądowe w kosmos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażcie jej mordę niech będzie dla wszystkich ostrzeżeniem, w głowie się nie mieści jak można być tak podłym, a żeby jej połamało tą rękę, ja bardzo często biorę kogoś na okazję ale zawsze chowam portfel i telefon, kiedyś tez gdy musiałem po drodze zatankować to kazałem gościowi wysiąść na ten czas z samochodu, przyznał że rozumie to doskonale i nie ma problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezuu ludzie czyta się wasze komentarze i ogarnia mnie przerażenie, wschodnia zacofana mentalność i dzicz. Pozabijać was dechami, klapki na oczy, krzyż na plecy i do świątyni pana i zawszedziewicy, buhahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe z której części wschodu Polski słoiki wozisz wero. Bo do zachodniej części Polski to Tobie daleko. Szpary z tyłu odeszły, słoma z butów wystaje a dziad z dziada dziadem zostanie. I pamiętaj jak trwoga to do Boga. Więc ciesz się zdrowiem bo już nie jeden tak się wymadrzał a później na kolanach do Częstochowy zaiwaniał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kk tak się składa, że nie uznaje żadnego Boga. Mam dzięki temu czysty umysł, szczęśliwe i autentyczne życie bez pedofilsko kościelnej dyktatury, której ty wsiowy pislamski trollu jesteś oddany i zawierzyłeś temu swój marny, dziadowski żywot. Żal mi takich opętanych ludzi jak ty. Z dziada pradziada wywodzę się z miasta, i miło mi za tą słomę bo to twoj sposób na leczenie kompleksów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukradłam bo nie miałam co jeść.. a wy dalej swoje głupoty wypisujcie :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było zarobić w najprostszy sposób a nie kraść ewentualnie pożyczyć na wieczne oddanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co chodzi z tą czestochową ,panie kk,zeby az na kolanach ? ostatecznie,Boga to ma sie w sercu,a nie na obrazku,podobno Bog nie mieszka w swiatyniach uczynionych ludzka reka,a moze jest inaczej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karr to jakich nawiedzony lewacki psychol. Szpital psychiatryczny i to zamknięty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłócą się prawie wszyscy a czytać nie potrafią ze zrozumieniem tak jest podana informacja że małżeństwo z chełma okradziono nie ma za to informacji skąd pochodzi złodziej tylko tyle że jechała do jakiejś miejscowości niedaleko.... i może pochodzi ze wsi a może podróżować równie dobrze z Warszawy...Gdańska... lub innego miasta i kogoś odwiedza ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...