Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dary z Polski dojechały tylko do granicy z Ukrainą. Dlaczego pomoc została zawrócona?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2018 r. o 13:14 Powrót do artykułu
Problem problemem ale nasz Ambasador RP w kijowie pan piekło -niech go pochłonie !!! Zamiast bronić problemów związanych z Polską lub interesami obywateli RP - broni interesów w imię [CZEGO ? ] banderowsko faszystowskiej ukrainy . Wycisza wszystkie incydenty na nie korzyść Polski . Takich mamy przedstawicieli .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego premier nie wywali ambasadora czy to znowu kolesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbiórki i wozenie darów rzecz bardzo szlachetna ale znacznie lepiej byłoby koncu ściągnąć wszystkich Polaków z Ukrainy a nie 3 milony tych których bracia i ojcowie uchwalaja prawo na Ukrainie i blokują granice dla darów i towarów z Polski. Nie miejmy złudzeń te relacje nigdy już lepsze nie będę a szkoda bo mamy wspólnego trudnego sąsiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś organizatorzy są na bakier z logistyką. A wystarczyło pomyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy by dary wiózł samochod z oznaczeniem dyplomatycznym. Ale na to żaden pisowski dyplomatołek nie wpadnie. Mózg bowiem ma zajęty żarciem w korycie a nie pomocą ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bój się mnie styki się nie palą jak wam w sztandarze ludu . od końca stycznia ten co go piekło ma pochłonąć kończy z rozkazu RP . ..Jarek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo Pan Piekło został odwołany ze stanowiska. Paczki oddajcie do Caritas, może znajdą zastowanie w rejonach zagrożonych ubóstwem, na Podkarpciu, albo w rejonach ogarniętych wojną, jak np. Syria. Nic na siłę. Ukraina to silny rynek, ich ekonomia się odbudowuje, a dzięki szarej strefie, ich gospodarka jest większa niż od lat widać na papierze.
 U ha ha ha ...co ćpasz ??? Ukraina to upadły bantustan. Skoro jest tam tak dobrze jak twierdzisz to dlaczego jest tak źle ? Szarą strefę to tworzą imigranci z Ukrainy ...ale w Polsce. Możesz "kupić" sobie robotnika do jakiejkolwiek pracy, albo "kochankę, dziewczynę z Ukrainy" (gdyby nie panująca na UA epidemia HIV to może i byłoby to kuszące), pod jakąś biedronką. na ścianie wschodniej. Swoją drogą ciekawe czy takie zawoalowane propozycje ze strony ukraińskich babulin nie podpadają pod stręczycielstwo ha ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie gazeto - jako kolejna wsadzasz głupim tytułem kij w mrowisko i jątrzysz, jakby nienawiści i jadu w Polakach było wciąż mało. I gdzie odpowiedzialność dziennikarska? Smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-Dary z Polski dojechały tylko do granicy z Ukrainą. Dlaczego pomoc została zawrócona? " -dlaczego?-dla jajca psiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszne że izba administacji skarbowej się tłumaczy zamiast strona ukrainska parodia w tym kraju....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakim statusie towarowym rzeczniczka mówi ?  co dziennie jadą przez Dołhobyczów  busy, osobowe-kombi wyładowane po dach różnym towarem-im  można????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie gazeto - jako kolejna wsadzasz głupim tytułem kij w mrowisko i jątrzysz, jakby nienawiści i jadu w Polakach było wciąż mało. I gdzie odpowiedzialność dziennikarska? Smutne
 ...a co tobie cenzury się zachciewa ? Jakim prawem chcesz Polakom blokować prawo do informacji ? Chrzań się ze swoją obrzydliwą, obłudną i zakłamaną do wszelkich granic poprawnością polityczną. Na zakłamaniu i udawaniu niczego dobrego się nie zbuduje bęcwale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nasze władze dalej w zaparte, oni na nas pluja a władza pieniądze z naszych podatkow ładuje w tego pseudo przyjaciela-skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku co ty pleciesz, co tam sie odbudowuje, korupcja jakiej świat nie widział, bezprawie, oszołomstwo , awanturnictwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak świat światem ukrainiec nigdy nie był Polakowi bratem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejt nikomu nie służy. W tej sytuacji z przekroczeniem granicy tak w stronę Polski, jak i w stronę Ukrainy, dobrego czy niedobrego serca celników nie wystarczy. Przede wszystkim bowiem należy wiedzieć, co na ten temat mówi prawo. A prawda jest taka, że osoby i organizacje, pomagające Polakom na Wschodzie, najczęściej nawet nie próbują zapoznać się z ukraińskim prawem i o czymś takim jak Ukraiński rejestr jednolity beneficjentów pomocy humanitarnej oni nawet nie słyszeli. I ma rację Izba Administracji Skarbowej w Lublinie: przejście graniczne Dołhobyczów-Uhrynów nie ma statusu towarowego. Potwierdził to rzecznik Państwowej Służby Fiskalnej w Obwodzie Lwowskim: ***monitor-press.com/pl/2-pol/artyku-y/7119-22505.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu jest Polaków na Wołyniu i kresach ze im trzeba jeszcze dary? Wiekszość z zachodniej ukrainy ma pochodzenie polskie ale pewnie po w latach 1943 opowiedzieli sie po stronie ukraińskiej. Mieli nie raz mozliwość powrotu do polski. Moze mi ktoś wyjaśni jak mozna wymordować 3 województwa z prawdziwych polaków w akcjach OUN i UPA i jeszcze są tam Polacy? niech im powracająca ideologia Bandery paczki rozdaje, bo coś mi w tym nie pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy ci Banderowcy nie bedą moimi braćmi i nie mam zamiaru im pomagać!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Caritas mojemu bratu nie pomogł w cieżkiej sytuacji materialnej, a Ukraine wspiera!!! Dziwne. Nawet grosza teraz nie zobaczy z mojej kasy teraz ta organizacja. + na droge dla prawdziwych chrześcijan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesunąć granicę do Dniepru i prześiedlić banderowski pomiot do donbasu i czernobyla.Polaków bestialsko mordowali na ponad 300 sposobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...