Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa burmistrz Hrubieszowa: Mam swoją wizję miasta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 listopada 2018 r. o 08:33 Powrót do artykułu
Co ma piernik do wiatraka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do Pana- czy może Pan jeszcze siadać na swój zad? Obawiam się, że tak jest scisniety ze jak Pan siadziesz to pęknie :)  ŻAL.PL :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do Pana- czy może Pan jeszcze siadać na swój zad? Obawiam się, że tak jest scisniety ze jak Pan siadziesz to pęknie :) ŻAL.PL :)
 Zapomniano dodać,że komentarz tyczy się LHR,LKR i Leona :) Ale ta literka L jest lubiana :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuję zejść z UM i przyjrzeć się Starostwu.... A kuku, co tam ciekawego? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co pani "burmistrz" zrobiła dla miasta siedząc na stołku wiceburmistrza przez poprzednią kadencje???? Odpowiedz:dobre wrażenie.Kompletnie nic. Zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaś- po co pisać takie głupoty? Komentarz tylko i wyłącznie wynika z twojej niewiedzy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basen w Hrubieszowie jako najpilniejsza potrzeba. Młodzi chcą mieszkań (mieszkanie plus), miejsc pracy, dużych inwestycji a nie zarzynania budżetu bo tak się podoba władzy. Patrzcei na Tomaszów Lubelski tam jest wzór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaintrygowany zamieszczoną w artykule fotografią pani burmistrz poszukałem jej profilu na Facebooku. Chciałem dowiedzieć się o niej czegoś więcej. Po przeczytaniu metryczki profilu jestem zawiedziony.  Błędy stylistyczne i interpunkcyjne. Od osoby z wyższym prawniczym wykształceniem więcej bym oczekiwał.
"Zaintrygowany zamieszczoną w artykule fotografią pani burmistrz poszukałem jej profilu na Facebooku. Chciałem dowiedzieć się o niej czegoś więcej." - od kiedy FACEBOOK jest skarbnicą wiedzy o człowieku??? Co do rzekomych błędów.... to śmiem twierdzić, że mając do wyboru wykształconą babkę, a kobitę która np. miała problemy z awansowaniem do kolejnej klasy... - to sorry- wybór jest prosty jak budowa cepa :) Ps. PANI BURMISTRZ pisze się z tego co się orientuje zaczynając od dużej litery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli już to z wielkiej litery. Poza tym na wielką literę trzeba sobie zasłużyć a burmistrz można pisać jak się chce. Tak jak prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem jrubieszowianką... byłą bo z mista wyjechałam już dobre 20 lat temu. Przyjeżdżam, odwiedzam bliskich. Ostatnio na święta bożego Nardozenia. Cóż do rządzenia są wszyscy.. te górnolotne teksty dla gawiedzi.. a chodników po pas w brei śniegu i blota nikt nie zarządzi by oczyścić... smutne. Pod samym urzędem to samo. Przejść się nie dało! Wstyd! Pani chce baseny budować...? Niech drogi oczyścić porządek zrobi w obejściu czy to zimą czy innej pory roku bo nic z tych obietnic skoro taką piękną wizytówkę w postaci niemożliwie trudnych do przebrnięcia chodników zostawiacie .. rajcy. Wstyd. I jeszcze raz WSTYD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...