Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak to możliwe, że ludzie są tacy naiwni. Obcemu człowiekowi dać pieniądze w zamian za dużo większy zysk. Niczym się to nie różni od AmberGold. Przy czym AG to była legalna firma - legalny parabank, dający pozory uczciwej działalności. Niczego się ludzie nie nauczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Toruniu wyłudzają na "ojca"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie ktoś okradł na Donalda.Taki naiwny byłem , głosując na PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ci ten Donald ukradł kłamliwy pisowcu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Co ci ten Donald ukradł kłamliwy pisowcu?
 ty też kradłeś ?Czyś głupi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jedź do USA bo Donald i nie oglądaj bajek dla dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leszcze są po to, aby ich dymać!! Bardzo dobrze, że wydymała tych leszczy!!Frajerstwa w społeczeństwie bez liku, jest kogo golić!! Żadnej forsy nie powinna zwracać, wyjdzie niebawem,  za dobre sprawowanie i pobaluje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy wyborca pomPO.Na się wypowiedział o leszczach. A co Donald nakradł... mało afer i odbierania kasy ludziom? Już nie pamiętasz benzyny za 6zł/l, a jak to po wyborach powiedział... "A teraz benzyna może być po 7 zł", tak dbał o finanse polskich rodzin. Nie pamiętasz jak ta hiena cmentarna odebrała ludziom 2tys. zł z zasiłku pogrzebowego? A pamiętasz jego synalka robiącego za 1.500 zł/mc w LOT, by sprzedawać tajemnice firmowe za 7tysi OLT? To ma swoją nazwę: szpiegostwo przemysłowe. Te bezkarne szuje wiedzą, że im nic "niezależni" sędziowie nie zrobią. Bandyci chronią złodziei. Ile dokladnie afer było za PO Tuska? Kilkadziesiąt, tak dymali nas przez 8 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podniósł wiek emerytalny o 2 lata ale wiele osób dodatkowo straciło bo cofnięto możliwość odejścia na emeryturę po 40 latach pracy nauczyciele musza tyrać przy tablicy bo łachudra tusk zabrał im mozliwość odejścia po 30 latach przy tablicy. Zabrał i rozwalił nasze pieniądze z OFE. Upodlił Naród Polski w stosunku do Rosji po katastrofie Smoleńskiej. Pogrąża Polskę na forum europejskim. Za to i inne złodziejstwa to tylko śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tato lipa synu to jest lipa ukarać zgodnie z prawem a nie polityką.Tylko na rozmiar szkód do ludzi to w paragrafach się nie zmieści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wnuczka zawiniona krakse chciano mi uszczuplic moje konto lecz nie przyszedl po obiecana kwote.Bylem przygotowany na takie spotkanie.i wierze,ze byloby to jego ostatnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...