Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ojciec nie zauważył dziecka, przejechał po nim traktorem. 2-latek zginął na miejscu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 czerwca 2018 r. o 10:22 Powrót do artykułu
Brawo tatuś. 2-letnie dzieci są niepełnoletnie dlatego, że nie odpowiadają za swoje czyny i nie wiedzą co robią. Szkoda, że ojciec też nie wiedział co robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwuletnie dzieci naprawdę są niepełnoletnie? Brawo! Jak na to wpadłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gość" ten ojciec dziecka napewno bardzo to przeżył więc może oszczędź sobie swoich wywodów tępych nic nie zmieniających i nie wynoszących do tej sprawy.... Widać że inteligencją nie grzeszysz więc daruj sobie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To stwierdzenie jest truizmem. Ale jak widać nie dla wszystkich. Nie dla ojca śp dziecka, oraz nie dla Ciebie. Brawo. Jednak nie dla Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"dziecka napewno bardzo to przeżył" - szkoda, że dziecko nie przeżyło. Nie ma powodu dla którego miałbym usprawiedliwiać nieodpowiedzialność opiekunów dziecka. To ich wina. Oni są winni śmierci tego dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś potrafi przejechać swoje dziecko - to Twoje też by przejechał. Dlaczego go bronisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pod opieka babci" to sie babka poopiekowala xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod takimi informacjami powinno być wyłączone dodawanie komentarzy, zastanówcie się co piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspolczuje rodzicom ...To byl wypadek i kazdego moze to spotkac. Prosze nie obwiniajcie nikogo bo to nic nie zmieni, a moze doorowadzic do jeszcze wiekszej tragedi. Proszę wspierajcie rodzinę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYŁĄCZYĆ KOMENTARZE !!! LUDZIE, LITOŚCI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia straszna. Wspolczuje ojcu ze musi zyc dalej z taka swiadomoscia... A zal mi debili ktorzy tu troluja to tylko swiadczy jakimi pustakami jestescie.... Sam mam dzieci i wiem jak nie wiele trzeba o chwile nieuwagi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia, ta informacja ogromnie mną wstrząsnęła. Niech większość trolujących, zastanowi się, zanim cos głupiego pod tą informacją napisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"a moze doorowadzic do jeszcze wiekszej tragedi" - czy może być większa niż strata własnego dziecka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się niestety niezbyt na tym znam... Dlatego też ciężko będzie mi pomóc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia ...... takie malutkie dzieci będę miały nowe życie w 1000 letnim królestwie JEZUSA WSZECHMOGĄCEGO - nie jestem Świadkiem Jehowy ani nic z tych rzeczy ..... wyszukiwarka : " jedyny lek na depresje lęki uzależnienia "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debile a nie opiekunowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo tatuś. 2-letnie dzieci są niepełnoletnie dlatego, że nie odpowiadają za swoje czyny i nie wiedzą co robią. szkoda, że ojciec też nie wiedział co robi.
 głąbie od*** się od ojca w tragedii. babcia tak pilnowała chłopca. tragedia rodzinna a ty jeszcze ich dobijasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glebokie wyrazy współczucia lacze sie w bólu niech aniolki czowaja na nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być potworem żeby w takiej tragedii tak pisać do ojca i go dobijac! Ogromne wyrazu współczucia! A Ty tatusiu tego Aniołka bądź silny! Synu będzie czuwał nad Tobą i pamiętaj że to nie jest Twoja wina! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...