Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany kierowca rozbił subaru. Odbił się od barierek, budynku i dachował

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 października 2018 r. o 15:23 Powrót do artykułu
Takie fajne auto i tak zniszczyc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam auto - grunt, że chłopaczyna nabiera doświadczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam ponad 7000 funtów miesiecznie na pelny etat. Wciaz slysze, jak inni ludzie mówia mi, ile pieniedzy moga zarobic online, wiec postanowilem to sprawdzic. Cóz, wszystko to bylo prawda i calkowicie zmienilo moje zycie. To tam zaczalem...........>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam ponad 7000 funtów miesiecznie na pelny etat. Wciaz slysze, jak inni ludzie mówia mi, ile pieniedzy moga zarobic online, wiec postanowilem to sprawdzic. Cóz, wszystko to bylo prawda i calkowicie zmienilo moje zycie. To tam zaczalem...........>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby umarł,nie byłoby mi go szkoda. Tylko skończeni idioci wsiadają za kierownicę pijani. Szkoda mi samochodu, imprezy ładnie się prezentują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest wina młodego, gniewnego, bezmózgiego, tylko zbyt blisko usytuowanych barierek energochłonnych oraz budynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psuje nam opinie bydlak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za opinie Subaru, hmm - korozja, kończące się szybko panewki, sprzęgła, uszczelki pod głowicą, wnętrze rodem z Tico. Jak to każdy nachlany oszołom - Subaru, Bmw, Honda co za różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obciąć łapy pijakowi więcej za fajer nie wsiądzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...