Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyprzedził policjantów "na podwójnej" i zaczął uciekać

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 sierpnia 2018 r. o 12:41 Powrót do artykułu
Łoś wejdzie na drogę i będzie lament.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dojeb..ć z 50tys zlotych kary i ja wyegzekwowac. bedzie grzeczny bardzo dlugo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedorozwoj, trzeba go leczyc psychiatrycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dojeb..ć z 50tys zlotych kary i ja wyegzekwowac. bedzie grzeczny bardzo dlugo." za jazdę bez PJ -500PLN, za jazdę pojazdem nie dopuszczonym do ruchu - kolejne 500PLN. Jestem za surowym karaniem, ale przy twoim taryfikatorze wyprzedzanie na przejściu czy przekroczenie prędkości o ponad 50km/h powinno iść w miliony. Jakie to zagrożenie jechać bez tablic motocyklem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dojeb..ć z 50tys zlotych kary i ja wyegzekwowac. bedzie grzeczny bardzo dlugo." - za przejazd na czerwonym - 100.000PLN, za niezatrzymanie się na STOPie czy zielonej strzałce 20.000PLN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....."Jakie to zagrożenie jechać bez tablic motocyklem?"......Proponuje przenieść rozmowę w czasie do momentu spotkania na swojej drodze takiego uczestnika ruchu, czego z całego serca życzę. Wtedy się okaże czy warto jest przeciwdziałać surowo karząc tego typu zachowania, czy wystarczy tylko obciążyć pincet złotowym mandatem typa, który nie za bardzo nie odczuje karę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakis lepszy "yntelygent" wyprzedzac radiowoz na podwojnej ciaglej? w jakiej szkole on zdawal prawo jazdy? a moze nie zauwazyl? ma -10 dioptri czy nie rozpoznaje kolorow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do pierdla gnojka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA nie zatrzymanie do kontroli 5 lat więzienia , a ci którzy okradli Polskę chodzą wolno. I jeszcze stado polskich baranów cieszy się że złodziejska władza bierze ich coraz bardziej za mordę. Jak tak dalej pójdzie to za parę lat za przejechanie na czerwonym będzie groziło dożywocie. Przecież to potencjalne zabójstwo. Co do inteligenta to pewnie gliniarze jechali nieoznakowanym radiowozem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ło jesusicku ,psejehoł dwi podewojne świnte kinije ciongłe !! dyć mnie sie słabo zrobieło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...