Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Lubelski: Burmistrz-kandydat obiecuje inwestora w mieście

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 września 2018 r. o 15:27 Powrót do artykułu
Janów Lubelski jest zawsze najlepszy. To przykład na całą Polskę. Brawo. Tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czym najlepszy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Krzysztof chyba szuka kolejnych miejsc pracy dla znajomkow. Gdzie nie puść coś załatwić to znajomi i rodzina  ŻENADA 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakto w czym, w gadaniu, hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uciekłem z tego miasteczka kilkanaście lat temu do zachodniej Polski. Niestety jeśli chodzi o pracę były tylko dla mnie " grupy interwencyjne " chociaż ukończyłem jeden z przedmiotów prawnych i 2 filologie. Ale niestety nie należałem do rodzinki PL i "nie nosiłem baldachimu". Tutaj jestem szanowanym i docenianym pracownikiem. Nie będę pisał ile zarabiam żeby nie denerwować janowiaków ( tak normalnie ) a nie 2 tys. -BO TO JANÓW, cyt. jednego z właścicieli w tzw. parku przemysłowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...