Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Jeden wieczór, dwa śmiertelne potrącenia pieszych na drogach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lutego 2020 r. o 09:05 Powrót do artykułu
Mogli założyć odblaski jak chcieli pochodzić sobie op jezdni nocą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie należy chodzić jezdnią,w dzień i w nocy z odblaskami oraz zgodnie z przepisami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę rodzinę pieszego z Janowa Lubelskiego o kontakt. Mój mail: monika1802ja@popk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówcie co chcecie przejscia dla pieszych są w polsce niebezpieczne. Spowodowane jest to brakiem np dojazdów do mniejszych miejscowości , brakiem rond i nowoczesnej inflastruktury . Trzeba dodać ,że w każdym domu jest ten co najmniej jeden samochód i podstawą jest zbudowanie logicznej bezpiecznej inflastruktury drogowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W trojaczkowicach przy tym cpn i knajpie co wieczór paraduja nieoswietleni ludzie, a tam nie ma pobocza. Teraz jest tam jeden wielki plac budowy s19 i caraz bardziej niebezpiecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzą wieczorami poboczem, na ciemno, bez odblasków. Często kierowca widzi takiego w ostatniej chwili. A jak się jeszcze pieszy zatacza, to już w ogóle.... ciężko ominąć jak omsknie się na asfalt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co mam zrobić po tej informacji? Nie jeździć samochodem, nie przechidzić przez przejscia? A może płakać cały dzień, albo od razu się powiesić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co masz robić? A na przykład nie włazić na jezdnię tuż przed nadjeżdżającym pojazdem, a jeśli jeździsz, to może trochę wolniej i uważniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...