Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mężczyzna trzymał w ręku kota i uderzał nim o chodnik

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 października 2019 r. o 10:53 Powrót do artykułu
a nie mógł nim tak kilka razy tak samo ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwyrol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę pojąć skąd tacy ludzie się biorą, chyba byli tak wychowywani od dziecka na małych nazistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym chyba nie wytrzymał i mu wpieprzył po prostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...byle kot jest ważniejszy od człowieka! Co za czasy przyszło nam przeżyć? To może jeszcze i za Tuskiem odbierzecie człowiekowi dzieci tak jak zrobili naszym sąsiadom co to nawet nie wiedza gdzie ich potomstwo od 6 lat bywa? Takie sądy dla PO matołów. Za raz będzie trzeba się tlumczyc za zaproszenie pod dach domostwa osoby duchownej bo się to lemingom w ich ofensywie do Polakow nie z podoba. Nieuczone chamstwo w natarciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy by interweniował jakby człowieka mordowali bohater.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierze mordują, znecają sie to z wyrol. Człowieka biją, katują każdy idzie lub jedzie dalej i ma wywalone na to. Ja ludiz nie pojmuje jak mozna mówić, że zwyrol bo katuje zwierzę, a jak człowieka to jeszcze mu pomogą i pójdą dalej. To nie do pojęcia. Chcecie chyba Planety Małp, a nie planety ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tego jak biją zwierzę idą ludzie siedzieć jak gwałcą kobiety to zawiasy albo niewinny bo mogła sie bronić to jest Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak się okazało 36-letni mieszkaniec gminy Modliborzyce" dobra rada dla dziennikarzyny czytaj tekst przed publikacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dostał sie do Sejmu z listy PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...