Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ulewa zabrała im dorobek życia. Woda zdemolowała trzy wsie [zdjęcia, wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 czerwca 2019 r. o 20:22 Powrót do artykułu
wyrazy współczucia ... nie mam ręki po wypadku, ale nie załamałem się bo mam wieczny skarb i błogosławiony każdy kto go ma - żaden kataklizm, wypadek, śmierć go nie zabierze ht tp://mieczducha888.blogspot.com/2017/05/amputowana-reka-wszechmogacy-pan-jezus.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walcie nadal śmieci do rowów i rzek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie martwcie się ..... te wasze zalane samochody się nie zmarnują . Wylejecie z nich wodę , pozbieracie błoto , osuszycie tapicerkę, fotele i .......... za tydzień te wasze graty po powodzi bedą stały na allegro jako "okazja " , " Igła " , " Nie bity "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo tym ludziom współczuję, ale już na pomoc im mnie nie jest stać, ponieważ koszty utrzymania pracowników, jak i podatki poszły tak bardzo w górę, że muszę zająć się, li tylko i wyłącznie, moimi najbliższymi. Synowie muszą dokończyć studia medyczne i jak najprędzej opuścić ten przedziwny kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie Nie widziałem ani w programach TV a także na zdjęciach Burmistrza. Co jest grane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak będzie się działo... Trzeba przestać w końcu palić węglem, zalesiać ile się da to może choć troszkę uda się zatrzymać kataklizm :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecej polbrukow i regulacji rzek i będzie dobrze. Może czas rzekę sannę rozkopac. Jest uregulowana, takie powodzie będą coraz częstsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest Kowalik, przecież to jego wyborcy... schował się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Chcielibyśmy z żoną przekazać poszkodowanym meble, pralkę itp. Z kim się skontaktować  ? Kto będzie wiedział komu co jest potrzebne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepusty w rowach zabudowane bardzo szczelnie. Na zdjeciu 11 i 34 widać dokładnie a potem powodź i domy zalane. Winna gmina co nie dba o rowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlosci pisowskie,szkoda ludzi Niech kaczorek pomoze to jego elektorat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!! wstyd, ... osoba pisząca takie komentarze jest co najmniej niezrównoważona psychicznie ... czy gdyby Ciebie mały człowieku spotkało takie nieszczęście, też pisałbyś takie komentarze ... wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie Morawiecki, Kruk, Mazurek??? Już się nie muszæ lansować przed wyborami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Książka z wizerunkiem Jezusa...szkoda, ze w dzienniku wschodnim zatrudniajac ludzi do pisania artykulow, pracodawca przy zatrudnieniu nie robi zwyklych testow na inteligencje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest Kowalik, przecież to jego wyborcy... schował się?
 Bo to nie ich człowiek i im nie pasuje, bo to sami "wspaniali ludzie" szczególnie ten w tej nijakiej koszulce taki blady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i ty bedziedziesz kiedyś w takiej sytuacji i wtedy mam nadzieje że ktos ci tak samo napisze. Ci ludzie stracili dorobek życia uwierz napewno nie chcieli przez to przechodzic żadne pieniadze nie zrekompensuja tego co sie stało. Każda burza każdy deszcz bedzie powodował strach i obawy co teraz nastąpi. Łatwo jest napisać bezsensowny komentarz a trudniej postawić się na ich miejscu. Człowiek dorabia sie latami a w sekundzie może stracić wszystko. Następnym razem zastanów sie co piszesz bo nigdy nie wiesz co Cię spotka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i ty bedziedziesz kiedyś w takiej sytuacji i wtedy mam nadzieje że ktos ci tak samo napisze. Ci ludzie stracili dorobek życia uwierz napewno nie chcieli przez to przechodzic żadne pieniadze nie zrekompensuja tego co sie stało. Każda burza każdy deszcz bedzie powodował strach i obawy co teraz nastąpi. Łatwo jest napisać bezsensowny komentarz a trudniej postawić się na ich miejscu. Człowiek dorabia sie latami a w sekundzie może stracić wszystko. Następnym razem zastanów sie co piszesz bo nigdy nie wiesz co Cię spotka
 Nie wiem czy piszesz do mnie czy obok. Ludziom współczuję, tylko się zastanawiam: czy celowo sekuje się Burmistrza, pokazując Go w złym świetle (nie pokazując Go wogóle), czy jest to celowe działanie ludzi trzymających wldzęe w powiecie janowskim? Rola Burmistrza jest tutaj bardzo ważna i nie wierzę by uchylał się od pomocy ludziom, tym bardziej, zę  doskonale zna to środowisko, bo z niego się wywodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam, że jest z chorą córką w szpitalu, bardzo chorą... więc luzuj majty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za przepusty odpowiadają Wody Polskie, a nie gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do ciebie był komentarz obs. Tylko do katolik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...