Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

18-latek oszpecił ściany na 10 budynkach

Utworzony przez ewka, 18 stycznia 2013 r. o 14:26 Powrót do artykułu
kosztami usunięcia bazgrołów. Ludzie nie po to płacą niesamowite pieniądze na elewacje, aby ktokolwiek je niszczył. Aż dziwne, że miasta mają pieniądze na fotoradary, a nie maja pieniędzy na kamery na ulicach, aby szybciej wyłapać "malarzy", którzy jak czują wenę twórczą, to nie pomalują mieszkania, domów własnych rodziców, tylko niszczą cudzą własność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem w jakim tempie i czy wogóle naprawi to, co zepsuł. W osotanim czasie obserwuję, że na większości budynków [ zwłaszcza na tych z nową lub odnowiona elewacją] pojawiły się te bazgroły [ ja bym tego grafiką nie nazwała]... Wystarczy popatrzeć na elewacje: hali przy ZS nr 3, hali przy gimnazjum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... za karę wypsiukałbym mu 10 puszek sprayu na ryj, może to przemówiłoby temu kretynowi do rozumu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połamać ręce gówniarzowi to się nauczy, ludzie ciężko zarobione pieniądze wydają żeby ich bloki ładniej wyglądały to jakiś bez mózg musi zaraz to rozwalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy burak w dresie i kapturze . Łapać takich i do odśnieżania chodników na Fabrycznym w specjalnych kamizelkach , niech ich każdy podziwia . W zimie niech snieg odwalają na jesieni liście a w lecie i na wiosne papiery i psie gówna zbierać . Jeśli władze miasta nie potrafią utrzymać czystości to sądy właśnie takie kary powinny dawać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja za karę WYDZIERGAŁBYM MU NA DU.PIE NAPIS JESTEM IDIOTĄ I Sku***ELEM - CYRYLICĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik miasto dinozaurów płaczą nad elewacjami - kolorowa wieś ! w innym mieście by zobaczyli bloki strach pomyśleć...na wieś się wyprowadzić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładniejsze są bloki w Graffitki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bomba napisał:
Typowy burak w dresie i kapturze . Łapać takich i do odśnieżania chodników na Fabrycznym w specjalnych kamizelkach , niech ich każdy podziwia . W zimie niech snieg odwalają na jesieni liście a w lecie i na wiosne papiery i psie gówna zbierać . Jeśli władze miasta nie potrafią utrzymać czystości to sądy właśnie takie kary powinny dawać .
Ty za to w dresie nie chodzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech teraz odpowiada za wszystkie napisy na budynkachlub wyda kolesi którzy tez malowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SP napisał:
ładniejsze są bloki w Graffitki
Twoja facjata w Graffitkach też będzie ładniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się nadziało, policja pewnie dojrzała go w przerwie miedzy bzykaniem lasek z lombardu , brawa dla nich!! Żałosne miasto, skorumpowana władza, wszędzie ręka rękę myje, bez znajomości nic nie załatwisz i policja też dupy nie ruszy w słusznej sprawie bez znajomości. Mogę żucać tu przykładami gdzie ludzie mieli na pieńku z prawem i kara im się należała ale i tak im się upiekło, napewno każdy zna takie przypadki. A Kraśnicka policja jest dumna z takich błachostek, żałooooooooosne !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...