Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

18-latkowie ukradli kiełbasę na święta

Utworzony przez E, 5 kwietnia 2012 r. o 21:01 Powrót do artykułu
jak prawdziwe psy znaleźli po węchu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E napisał:
jak prawdziwe psy znaleźli po węchu...
Dobre. Podobało mi się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E napisał:
jak prawdziwe psy znaleźli po węchu...
To policja w Kraśniku ma psy? Jakoś nie widać ich na patrolach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stolec napisał:
Dobre. Podobało mi się
A mnie podobał się stolec mojego psa, wydalony na spacerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby kur; mieli to by nie ukradli,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A mnie podobał się stolec mojego psa, wydalony na spacerze
Bo takiemu "gosciowi" jak ty, to byle g..no sie spodoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu ktoś podał błędne informacje. To niesamowite zdarzenie miało miejsce noc wcześniej: z wtorku na środę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ciekawe znam ich obu i raczej niczego im w domach nie brakowało, obydwaj mają niezle samochody audi i drugi jakiegoś kabrioleta! slyszalem że podobno mieli to sprzedac i bylaby wieksza kaska na paliwo czy lejka hehe Jeden seksuje sie ze starą baba czterdzieści pare lat co ma dorosle dzieci hehehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ten koles od kiełbas (znaczy sie właściciel) mieszka obok sklepu dla pijaków i tam od niedawna jest kamera na murze założona i to nie psy wytropily tylko właścicielka sklepu dla pijaków Haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka Waśniewska jeszcze nie dostała wyroku za zabicie dziecka, a tu sie chłopaków czepiaja za kiełbasy, które zwrócili.... żałosny kraj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny sukces Kraśnickiej Policji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAhAHHA Psy są dumni że kiełbase znaleźli ahahhaha dobre! 10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZIomek11 napisał:
HAhAHHA Psy są dumni że kiełbase znaleźli ahahhaha dobre! 10/10
Ziomek, ty to chyba jakiś głupi jesteś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiełbasę już mają ( zabezpieczony dowód ) teraz potrzeba złapać bimbrownika i święta super !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościeradów napisał:
Co ciekawe znam ich obu i raczej niczego im w domach nie brakowało, obydwaj mają niezle samochody audi i drugi jakiegoś kabrioleta! slyszalem że podobno mieli to sprzedac i bylaby wieksza kaska na paliwo czy lejka hehe Jeden seksuje sie ze starą baba czterdzieści pare lat co ma dorosle dzieci hehehehehe
A TO NIE TWOJA MAMA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twarze sie zakrywa przestepcom, paskiem albo sie pixeluje, chyba ten pan na fotce to zlodziej bo twarzy nie widac, kiełbasa przed wyborcza? hehehehehehehheeh sukcesy w krasnickiej policji porazaja. hehehehehehhehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą właściciel miał stosowne pozwolenia na produkcje wyrobów wędliniarskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...