Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

20-latek wjechał samochodem pod szynobus. Nie żyje

Utworzony przez mietek, 6 września 2014 r. o 13:24 Powrót do artykułu
qwa... nowy szynobus ;__;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty masz kurwa leb jak pajac.... Patryk jest sppoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacy z was wszystkich debile ! jak można pisać tak o zmarłym ! nie wiecie co sie stało to sie nie udzielajcie ! tam nie ma widoczności jest zarośnięte ! jakby was takie coś spotkało to co? wasi znajomi też pisali by takie rzeczy typu : debil dobrze mu tak ! albo o tych oponach do audi. świat jest pełen idiotów,.!
Ale są znaki! A kodeks wyraźnie mówi: zachować ostrożność!  Co do jednego się zgodzę: świat jest pełen idiotów. Może przypadek tego chłopaka będzie ostrzeżeniem dla innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale są znaki! A kodeks wyraźnie mówi: zachować ostrożność!  Co do jednego się zgodzę: świat jest pełen idiotów. Może przypadek tego chłopaka będzie ostrzeżeniem dla innych.
idiota jest idiota - ostrzeżenia nie pojmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś zaryzykował życiem nie tylko swoim ale i pasażerów pociągu. Na przejazdach niestrzeżonych szynobusy mocno zwalniają więc nie tłumaczcie go bo przykozaczył i kiepsko skończył. Szczęście że nikomu z pasażerów nic się nie stało, Szkoda tylko szynobusa :(    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacy z was wszystkich debile ! jak można pisać tak o zmarłym ! nie wiecie co sie stało to sie nie udzielajcie ! tam nie ma widoczności jest zarośnięte ! jakby was takie coś spotkało to co? wasi znajomi też pisali by takie rzeczy typu : debil dobrze mu tak ! albo o tych oponach do audi. świat jest pełen idiotów,.!
Zarośnięty to Ty masz łeb - poczytaj sobie w Kodeksie Drogowym jak należy się zachować przed przejazdem kolejowym gdy brak jest widoczności. A chłopaka szkoda tak czy tak!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'nie znacie dnia ani godziny' skończcie zbędne komentarze o znakach itp. 'nie znacie dnia ni godziny' trzymaj się przyjacielu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś zaryzykował życiem nie tylko swoim ale i pasażerów pociągu. Na przejazdach niestrzeżonych szynobusy mocno zwalniają więc nie tłumaczcie go bo przykozaczył i kiepsko skończył. Szczęście że nikomu z pasażerów nic się nie stało, Szkoda tylko szynobusa  ciekawe jak Ty umrzesz psie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak morzecie tak onim pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak morzecie tak onim pisać
MORZEMY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znałem go, ale widziałem jak jeździł. Bez obrazy, ale to była kwestia czasu, kilka razy sam uciekałem przed nim niemal do rowu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eska jestes pierdolnięta ogarnij downa ty szmato wypierdalaj z tąg albo cię znajde i porzałujesz tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma w tym nic dziwnego, że przeważnie giną młodzi, zieloniutcy kierowcy, co pojęcia nie mają o drodze, a jedyna wiedza sprowadza się do wrzucenia biegu i ruszenia z miejsca... Współczuje rodzicom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MORZEMY!
    Ty je***a analfabetko, idź gnój rozrzucaj wsiowa babo. Nawet nie wiesz, że to słowo pisze się inaczej. TFU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuźwa ! gdzie był dróżnik dlaczego nie były zamknięte rogatki. Kuźwa ! kiedy się skończy to pijaństwo na koleji
    Drużnik był dłużnik i komor po niego był dzień wcześniej. W zastaw zwinął rogatki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Umiesz czytac ? czy nie "do tragicznego wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe." czyli to nie jest wina droznika !  
Jełopie on sobie tylko jaja robi pisząc to.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarośnięty to Ty masz łeb - poczytaj sobie w Kodeksie Drogowym jak należy się zachować przed przejazdem kolejowym gdy brak jest widoczności. A chłopaka szkoda tak czy tak!!!!
  Jechałem ostatnio tamtędy i widoczność jest doskonała. Nic nie jest zarośnięte, a że na łuku..... nie ma to nic do rzeczy, bo pociągi widać po kilkaset metrów z każdej strony, zwłaszcza z tej, z której jechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKIE CIOTY PISZĄCE O TYM WYPADKU ZAMKNIJCIE SWOJE RYJE JAK NIE ZNACIE DOKŁADNYCH PRZYCZYN I POWTATRZACIE TYLKO TO CO KTOŚ WAM pier***IŁ!!!! żałosne jest to wasze pisanie "przejazd nie zarośnięty " "świetna widoczność jechałem tędy ostatnio" . ku*** ANTYSPAMIE- którym [przejazdem jechałeś ?bo są dwa , zapewne nie wiesz na którym doszło do tego wypadku. a po drugie nie tylko widoczność się liczy INTELIGENTNY ANALITYKU . do tragedii złozyły się tez czynnik trzecie. więc zamknij się i nie rozprzestrzeniaj plotek bo może się to kiedyś na Tobie odegrać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radziłabym też przestac o tym pisać. czytałam WASZE PRZEMĄDRE KOMENTARZE i powstrzymywałam się od odpisania Wam od Soboty, ale wkońcu nie wytrzymałam. Pisze tu ostatni raz SKOŃCZCIE Z TYM PRZEŻYWANIEM TEGO TU - PISZĄC I ZGADUJĄC JAK TO BYŁO PODNOSZĄC TYM CIŚNIENIE INNYM OSOBOM Z BLISKIEGO OTOCZENIA bo nie wiem czy JESTEŚCIE ŚWIADOMI ale zmarłemu należy się szacunek!!! DWięc proszę o odrobine współczucia i wyrazu szacunku , bo to co się stało jest wielką tragedią i wielu nie wie, że tak na prawdę mogło to się zdarzyć każdemu z nas.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKIE CIOTY PISZĄCE O TYM WYPADKU ZAMKNIJCIE SWOJE RYJE JAK NIE ZNACIE DOKŁADNYCH PRZYCZYN I POWTATRZACIE TYLKO TO CO KTOŚ WAM pier***IŁ!!!! żałosne jest to wasze pisanie "przejazd nie zarośnięty " "świetna widoczność jechałem tędy ostatnio" . ku*** ANTYSPAMIE- którym [przejazdem jechałeś ?bo są dwa , zapewne nie wiesz na którym doszło do tego wypadku. a po drugie nie tylko widoczność się liczy INTELIGENTNY ANALITYKU . do tragedii złozyły się tez czynnik trzecie. więc zamknij się i nie rozprzestrzeniaj plotek bo może się to kiedyś na Tobie odegrać!
Za dużo tu emocji, a za mało faktów. Czynniki wypadku, które masz na myśli były tylko i wyłącznie zależne od ś.p. kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...