Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

45 tys. zł kary za ścięcie dębu w Kraśniku

Utworzony przez Gość, 19 stycznia 2013 r. o 21:36 Powrót do artykułu
Gość napisał:
muszą mieć haka na Iwana bo niedługo głosowanie za śmieciami, a ten blokuje podwyżki, jasne jak slońce
Jest cała teczka haków,nie przebije się z tym pomysłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
To, że rodzina dla pana Mulawy jest najważniejsza to wiemy, bo dzięki niej dostał pracę w Kraśniku i ta rodzina trzyma burmistrza za .... Mógłby jednak wziąć pod uwagę, że rodziny mają też i inni, nawet ten drwal- donosiciel. Jako członek PiS pan Mulawa powinien wiedzieć i wierzyć, że Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy...
A jakim cudem Pan Mulawa znalazł się w Kraśniku? w takiej małej mieścinie w której raczej nie robi się błyskotliwej kariery?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miś napisał:
A jakim cudem Pan Mulawa znalazł się w Kraśniku? w takiej małej mieścinie w której raczej nie robi się błyskotliwej kariery?
Jak to się nie robi? SW takiej małej mieścinie oprócz birmistrza, 2 vicków, 3 sekretarek jest jeszcze asystent! Prawie jak w rządzie! Tłum ludzi od...niczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miś napisał:
A jakim cudem Pan Mulawa znalazł się w Kraśniku? w takiej małej mieścinie w której raczej nie robi się błyskotliwej kariery?
Widocznie mało błyskotliwy chłopaczyna. Widziałem jego public speaking - inteligencją nie grzeszy:) Ludzie w Kraśniku pracy nie mają a zatrudnia się spoza, zwalnia swoich... Dobrze, że za dwa lata wybory. Panowie podziękują i zacznie rządzić ktoś sensowny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny napisał:
Jest cała teczka haków,nie przebije się z tym pomysłem.
Z tego co oglądam TV i czytam prasę to podwyżki śmieci są blokowane przez większość radnych. Chodzą słuchy, że podobno nawet radni PISu przejrzeli na oczy i nie chcą głosować za tak dużymi podwyżkami za śmieci. Podobno jest to główny powód dla jakiego nie odbywa się związana z tym sesja Rady Miasta. Myślę, że radni nie pozwolą na kolejne podwyżki dla mieszkańców Kraśnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyżki dla mieszkańców Kraśnika non-stop a Władza nie musi płacić: http://www.ktv.com.p...13#skip_content Najłatwiej z czyjejś kieszeni !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gaga napisał:
Z tego co oglądam TV i czytam prasę to podwyżki śmieci są blokowane przez większość radnych. Chodzą słuchy, że podobno nawet radni PISu przejrzeli na oczy i nie chcą głosować za tak dużymi podwyżkami za śmieci. Podobno jest to główny powód dla jakiego nie odbywa się związana z tym sesja Rady Miasta. Myślę, że radni nie pozwolą na kolejne podwyżki dla mieszkańców Kraśnika.
Radni PiS to jak sterowane zabawki. Obudźcie się !!, zacznijcie działać dla ludzi którzy okazali wam przy wyborach zaufanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny napisał:
Jest cała teczka haków,nie przebije się z tym pomysłem. [/quote] [quote name='radny' timestamp='1358700868' post='723075'] Jest cała teczka haków,nie przebije się z tym pomysłem.
W PiS mało specjalistów za to dużo cwaniaków co się nagrywaja, donoszą na siebie - to obecnie obowiązujący sposób na karierę w mieście Kraśnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze to ta zadyma ze śmieciami to pomysł donka i psl-u, chcą się dorobić i każą wójtom i burmistrzom przetargi robić na firmy - wiadomo jakie, wiec nie piszcie głupot. Poza tym w Krasniku w tym roku wszystkie podatki pozostaly bez zmian, w innych miastach podwyzszyli i chwalic za to wlodarczyka. Nie ma nic wojt i burmistrz do podwyzek to wasze chlopaki pomysly,, a jak widze depte w tzw. "opoce wolnego słowa" czyli tej waszej smiesznej stacyjce agitacyjnej co sie malo nie zapluje na um bo im koryto odcieli, opowiada jak to sie za smieci kaze placic, to sie zastanawiam ile wy jeszcze chcecie robic z nas durniow???? wszyscy wiedza ze smieci to pomysl PO-PSL i rzezbia w smieciach dalej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i oby na smietniku wreszcie wylądowali. Amen:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mulawa to jest gość ciężkiego kalibru, zna się na rzeczy i ma szerokie kontakty. Lepiej z nim nie zaczynać. Jak PiS go tu wysłał znaczy, że nie odpuszczą w Kraśniku. Już widać zresztą po mediach i działaniach UM, a to podobno początek. Swoją drogą dobrze, że to patologiczne bagno wreszcie zostanie pokazane całej Polsce. Czas na śmietnik historii wysłać kilkudziesięciu skompromitowanych ludzi na których haki ma Pan Piotr C. Wsparcie się bardzo przyda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Że co proszę? A to już nie "Iwan na burmistrza"?
Jestem jedną z osób, która tak twierdzi i... ta "sprawa" nie zmieniła mojego zdania! Zabawny jest ten donosiciel, ciekawe jak sprawa trafi do prokuratury, jaką on poniesie odpowiedzialność. Bo zrobił coś o czym w 100 procetach był przekonany, że nie jest zgodne z prawem... Donosem do UM do tego przyznał się... A może urząd - tak ja za poprzednika - działa w oparciu o podobne schematy i ma już wszędzie tzw. swoich, gdotowych do... Trzymaj się Piotrek, trzeba zakończyć w Kraśniku to partyjne rządzenie, w oparciu o słabeuszy - oby tylko byli wierni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy cwaniak w UM to Dario Malinowski skazany za przestępstwo, teraz ochroniarz Burmistrza i jego żony, specjalista od jeziora miejscowego, chyba lepszy niż były przydupas Wielkiego Czu tzw. Puczek, co zasłynął tym , iż w dniu w którym Czu przestał istnieć, on też przestał istnieć ze swoją firmą dziwną , taki był wierny , bardziej od psa, czy podobnie będzie z wielkim Dariem? chyba tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy cwaniak w UM to Dario Malinowski skazany za przestępstwo, teraz ochroniarz Burmistrza i jego żony, specjalista od jeziora miejscowego, chyba lepszy niż były przydupas Wielkiego Czu tzw. Puczek, co zasłynął tym , iż w dniu w którym Czu przestał istnieć, on też przestał istnieć ze swoją firmą dziwną , taki był wierny , bardziej od psa, czy podobnie będzie z wielkim Dariem? chyba tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik napisał:
Mulawa to jest gość ciężkiego kalibru, zna się na rzeczy i ma szerokie kontakty. Lepiej z nim nie zaczynać. Jak PiS go tu wysłał znaczy, że nie odpuszczą w Kraśniku.
hehehe... chyba PIS go tu zesłał... widać po sposobie wypowiadania się, że jest ciężkiego kalibru... hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krasnik napisał:
Radni PiS to jak sterowane zabawki. Obudźcie się !!, zacznijcie działać dla ludzi którzy okazali wam przy wyborach zaufanie
Dużo zależy od tego jak zgłosują w Radzie MIasta przedstawiciele PIS-u. Czy pójdą w kierunku dobra mieszkańców czy też tak jak im jest kazane przez Włodarka. Jeżeli nie pójdą za głosem rozsądku wówczas śmieci mogą byćbardzo drogie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
facet nazywa się Stanisław Siemion z Urzędowa, znam go, to sie nazywa życzliwość po polsku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z dużej chmury mały deszcz, zakłądam że i tak Spółdzielnia przed Sądem i tak wygra sprawę, a miasto do tego czasu będzie piało zachwyty jakie to przestępstwo i jak to kwota zasili zadłużony budżet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Fiona - a czy orzech włoski jest drzewem owocowym ?
Skoro marchew jest owocem wg unii to dlaczego orzech nie może nim być?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...