Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
by zylo sie lepiej, nam kolesiom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrusiu L. "czarny chlep i czarna kawa.." to od dawna powinna być Twa piosnka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, gdzie ja żyję? Prezes Wilk nie wiedział z jakiej puli są wynagradzani trenerzy? Przecież to znacząca pozycja w wydatkach. Takie sytuacje muszą być dyskutowane na posiedzeniach zarządu. Głosujcie dalej na PO, ci ludzie wyprowadza nas manowce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanin napisał:
Ludzie, gdzie ja żyję? Prezes Wilk nie wiedział z jakiej puli są wynagradzani trenerzy? Przecież to znacząca pozycja w wydatkach. Takie sytuacje muszą być dyskutowane na posiedzeniach zarządu. Głosujcie dalej na PO, ci ludzie wyprowadza nas manowce!
w stali krasnik śmierdzi I W STALI PONIATOWA TEZ LEKKI FETOR CZUC . LUDZIE CO SIE DZIEJE ? ALE TAKIE PRAKTYKI SĄ STOSOWANE WSZEDZIE . TEZ MI SENSACJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to problem tego prezesiny a nie piłki nożnej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reaktorowi z Dziennika polecam temat klubu sportowego Unia Bełżyce, który bada prokuratura w Opolu. W tym klubie działacze podobno w rozliczenu budżetu przedstawiali rachunki za spożywany alkohol. Część pieniędzy w klubie pochodziła z funduszu antyalkoholowego Urzędu Miasta. Kolesie za pieniądze klubowe urządzali sobie wyjazdy na biby. Np. do Zakopanego na skoki Małysza a potem podpinali faktury do rozliczeń wydatków klubu. Piłkarze kwitowali pobranie pieniędzy, których nie widzieli na oczy itp. Z informacji jakie docierają z "miasta" Burmistrz skierował sprawę do prokuratury. Mieszkańcy Bełżyc proszą o zbadanie tej sprawy i opisanie w Dzienniku Wschodnim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiejskie głupki z Kraśnika lubią jak zajmują się nimi "szmatławce". Nie pochwalam przekrętów, ale mnie się wydaje, że był to ukryty sponsoring Stali Kraśnik. Można było podjąć uchwałę Zarządu, gotówkę wpłacić na konto Stali i prawdopodobnie byłoby wszystko ok. W Kraśniku "elity", którym wyłazi słoma z butów, bardzo żrą się o koryto. Dlatego nikt nikomu nie podaruje nawet najdrobniejszego uchybienia. PiSomatoły to ludek, który wzorce czerpie z postępowania "wodzunia", więc po nich wszystkiego można się spodziewać. Trochę dziwi mnie to, że ich przeciwnicy dostają czasami małpiego rozumu i dają dupy na przysłowiowej tacy. I jeszcze uwaga do kibica z Bełżyc. Jeżeli Zarząd Unii przedstawiał rachunki za alkohol i były one prawdziwe, to nie można tego pochwalać ale nie rozdzierałbym szat z tego powodu. Większość chleje wódę a podstawia lewe rachunki np. za kwiaty lub napoje chłodzące i to jest prawdziwe nieszczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Wiejskie głupki z Kraśnika lubią jak zajmują się nimi "szmatławce". Nie pochwalam przekrętów, ale mnie się wydaje, że był to ukryty sponsoring Stali Kraśnik. Można było podjąć uchwałę Zarządu, gotówkę wpłacić na konto Stali i prawdopodobnie byłoby wszystko ok. W Kraśniku "elity", którym wyłazi słoma z butów, bardzo żrą się o koryto. Dlatego nikt nikomu nie podaruje nawet najdrobniejszego uchybienia. PiSomatoły to ludek, który wzorce czerpie z postępowania "wodzunia", więc po nich wszystkiego można się spodziewać. Trochę dziwi mnie to, że ich przeciwnicy dostają czasami małpiego rozumu i dają dupy na przysłowiowej tacy. I jeszcze uwaga do kibica z Bełżyc. Jeżeli Zarząd Unii przedstawiał rachunki za alkohol i były one prawdziwe, to nie można tego pochwalać ale nie rozdzierałbym szat z tego powodu. Większość chleje wódę a podstawia lewe rachunki np. za kwiaty lub napoje chłodzące i to jest prawdziwe nieszczęście.
Taaak... a potem chodzą po wsi i zbierają na stroje dla juniorów, jak w Niedrzwicy... ach, jacy my biedni Pieniądze na sport z publicznej kasy tylko dla młodzieży,dla klubów przy szkołach i uczelniach. Stare wapniaki niech chleją na własny rachunek, niech się korumpują składkowymi pieniędzmi, niech wydają tyle, ile są w stanie zarobić. Cholera, młodzież nie ma trenerów z prawdziwego zdarzenia, a musi patrzeć na Ukraińców biegających po boiskach niemal w każdej wiosce! Bezczelność pseudo działaczy nie zna granic! Wreszcie ktoś powinien zacząć zamykać to towarzystwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanin napisał:
Ludzie, gdzie ja żyję? Prezes Wilk nie wiedział z jakiej puli są wynagradzani trenerzy? Przecież to znacząca pozycja w wydatkach. Takie sytuacje muszą być dyskutowane na posiedzeniach zarządu. Głosujcie dalej na PO, ci ludzie wyprowadza nas manowce!
Poseł Wilk już raz się zeszmacił w sprawie słynnefo w Kraśniku zdjęcia z fotoradaru. Na burmistrza wybierzmy Sznajdera a może on tą klikę posprząta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...