Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie kontrola finansów magistratu w Kraśniku

Utworzony przez ola2, 28 grudnia 2009 r. o 08:11 Powrót do artykułu
Już przestałam wierzyć naszym sądom. Po tylu przekrętach tego człowieka.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ BIERZE PRZYKŁAD Z TEGO OSZUSTA I KŁAMCY TUSKA OBY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ ,NO NIE PO TO DO KORYTA SIĘ PCHAJĄ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego.... Przypominam iż RIO kontrolowało Strefę Usług Komunalnych, stwierdzili wiele nieprawidłowośći, mija już jakiś czas a wymiernych efektów kontroli jakoś nie widać, chyba nawet kasa nie zwrócona... Ten facet nie boi się niczego ani nikogo...... Więc i w tym przypadku nie wierzę iż coś ona zmieni........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sie go wszyscy czepili jak rzep psiego ogona. A to, ze za 200 tys dwie publiczne bardaszki zakupil, a to ze na narty w Alpy za publiczne pojechal, a to, ze zona, bratowa, szwagier i reszta rodziny kupony ciagle obrywa od roznych wydatkow UM w Krasniku... Czy to jego wina, ze na pelnione publicznie stanowisko PO go rekomendowalo? Niech sie ludzie z Krasnika ciesza, ze do Kataru jest od nich droga tak daleko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Media lokalne i tak to przemilczą. Kraśnik to druga Białoruś! http://dziamber.wordpress.com/2009/11/30/b...e2%80%93-34409/ Stale ktoś na tym forum przypomina, że wybrali go ludzie, większość mieszkańców Kraśnika, która zapewne chce, żeby tak nimi rządzono. A woli większości w demokracji nie wolno lekceważyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda atramentu, szkoda czasu na pisanie o NIM. Jest niezatapialny, jest nietykalny, jest nieprawdziwy jak ta cała PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewizą życia Piotra jest: Sam to wymyśliłem i całkowicie się z tym zgadzam", a kto wie jaka jest dewiza mieszkańców Kraśnika?? Z pewnością: "Sami go wybraliśmy i całkowicie się z nim zgadzamy" [/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój z RIO, w Opolu Lubelskim też była kontrola RIO i wypadła bardzo dobrze. Teraz się okazało że dwoje kontrolerów którzy kontrolowali Urząd Miejski pracuje obecnie w tym samym Urzędzie Miejskim który nie tak dawno kontrolowali. Panie Burmistrzu Czubiński proszę brać przykład z Burmistrza Opola Lubelskiego a kontrola wypadnie po pana myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Delegacja służbowa na narty? To ja też chcę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Delegacja służbowa na narty? To ja też chcę!
Na własny koszt możesz jechać nawet w Alpy. Ale zazdrośnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na własny koszt możesz jechać nawet w Alpy. Ale zazdrośnik.
Na jaki własny koszt? Przecież wziął sobie delegację! Ponawiam: ja też chcę na taką delegację!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na jaki własny koszt? Przecież wziął sobie delegację! Ponawiam: ja też chcę na taką delegację!!!!
Cudzym kosztem żyją tylko pasożyty. Ty też chcesz do nich dołączyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GLISTY LUDZKIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz cały prowadyr zamieszania. Się chciało jeździć na nartach za friko, teraz trzeba się wytłumaczyć. Powodzenia życzę. http://www.uprzejmiedonosze.pl/pl/forum/ur...-kase/1#addPost
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cudzym kosztem żyją tylko pasożyty. Ty też chcesz do nich dołączyć?
Jakie pasożyty? Przecież ci z pierwszych stron gazet (a ten narciarz bywa tam parę razy w roku) uważają się za elitę społeczeństwa, wyrocznię prawną i moralną, za wzór niedościgły... Więc ja chcę ich ścigać! Ja chcę na delegację na narty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakie pasożyty? Przecież ci z pierwszych stron gazet (a ten narciarz bywa tam parę razy w roku) uważają się za elitę społeczeństwa, wyrocznię prawną i moralną, za wzór niedościgły... Więc ja chcę ich ścigać! Ja chcę na delegację na narty!!!
Życzę Ci powodzenia w tym ściganiu i udanej delegacji jeśli załapiesz się na taką... . Ja nie uważam się za elitę społeczeństwa. Mogę być wzorem moralnym (na pewno nie dla wszystkich...), nigdy wyrocznią prawną.Dlatego też z nimi nie chcę na narty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z nimi to i ja nie chcę. Ale w innym, tym razem dobrym towarzystwie to czemu nie? Bo z każdą chwilą utwierdzam się w przekonaniu, że delegacja na narty na ludowcu w Austrii jest jak najbardziej zasadna i zgodna z prawem ?! Bo przecież ktoś poświadczył wykonanie tego wyjazdu służbowego, ktoś zatwierdził, że było to zasadne, ktoś wypłacił pieniądze za ten wyjazd... A że wszyscy są równi wobec prawa, to: ja chcę taką delegację! I mam fajne towarzystwo, z którym chętnie pojadę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Z nimi to i ja nie chcę. Ale w innym, tym razem dobrym towarzystwie to czemu nie? Bo z każdą chwilą utwierdzam się w przekonaniu, że delegacja na narty na ludowcu w Austrii jest jak najbardziej zasadna i zgodna z prawem ?! Bo przecież ktoś poświadczył wykonanie tego wyjazdu służbowego, ktoś zatwierdził, że było to zasadne, ktoś wypłacił pieniądze za ten wyjazd... A że wszyscy są równi wobec prawa, to: ja chcę taką delegację! I mam fajne towarzystwo, z którym chętnie pojadę!
A ja bym se z nimi pojechał. Kocham narty, góry i nawet g... towarzystwo by mi nie przeszkadzało... Poza tym, kto by dojrzał zatyczki w uszach pod czapką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁUPKI!!!!!!!!!!!!!!!!!! Te wasze komentarze świadczą o tym że jesteście nierozgarnięte głupki którzy nie wnikają w treść merytoryczną artykułu. Lepiej trzymajcie w ręku piwo lub prytę a nie klawiaturę komputera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
GŁUPKI!!!!!!!!!!!!!!!!!! Te wasze komentarze świadczą o tym że jesteście nierozgarnięte głupki którzy nie wnikają w treść merytoryczną artykułu. Lepiej trzymajcie w ręku piwo lub prytę a nie klawiaturę komputera.
Jesteś pewien, że nie poruszamy meritum? Przecież to właśnie jest sednem całej sprawy! Balangi, przekręty, prywata, buta, obłuda... Dużo jeszcze można wymieniać. To właśnie stanowi o sprawowaniu urzędu w naszym mieście. Czytaj ze zrozumieniem i... pomyśl: nie chciałbyś jeździć na delegacje, w czasie których za służbowe pieniądze oddajesz się rozkoszom cielesnym i duchowym? Nie z urlopu, nie za swoje i jeszcze zarabiasz na tym ? Idealny układ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...