Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie pomoc z Francji dla opiekunki ponad 200 psów

Utworzony przez swer, 25 lutego 2010 r. o 15:02 Powrót do artykułu
A może by tej pani przekazać sarny spod Strzyżowic, chyba że psy same sobie upolują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad u tej pani tyle psow. ciekawe czy sie nie mnoza miedzy soba powinien jej pomoc jakis animals suki wykastrowac i zapewnic karme
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko 200 psów? istotnie, trzeba dać zapomogę, żeby rozpleniło się kolejne 200. Sprawdźcie w internecie ile milionów (!) złotych rocznie kosztuje utrzymanie schroniska psiarni na warszawskim Paluchu. Ale za to na choćby badania wcześniaków to nie ma pieniędzy. Świat stoi na głowie: pies ważniejszy od człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO CHETNIE PRZYLACZE SIE DO POMOCY TEZ MIESZKAM WE FRANCJI POPIERAM PANIA BOZENE AURELIE PETIT . SAMA KARMIE KOTY BEZDOMNE BIEDNE ZWIERZETA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do dziś pamiętam oczy mojej suczki którą ojciec kazał mi wyrzucic z samochodu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty komu pomagasz komukolwiek??niektorzy maja wiele do powiedzenia, a sami nic nie robia:0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to było pytanie do uzytkownika ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Olszewska żyje w tym schronisku w warunkach które uwłaczają wszystkiemu. Każdy z tych psów ma lepszy komfort niż ona sama. (bez łazienki,bez ciepłej bieżącej wody,bez WC) Miałam okazję to zobaczyć i śni mi się to po nocach.Tam działa jakaś fundacja ale budzi to wiele kontrowersji. Ta pani zrobiłaby może o wiele więcej ale jest strasznie schorowana,pogryziona przez psa.pomaga jej córka mieszkająca niedaleko-ktora poświęciła też swoje życie dla dobra matki.Obie nie mają chwili wytchnienia.Nie wiedzą co to wolny dzień,Boże Narodzenie,czy Sw.Wielkanocne...Pela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
skad u tej pani tyle psow. ciekawe czy sie nie mnoza miedzy soba powinien jej pomoc jakis animals suki wykastrowac i zapewnic karme
Tam miała być przeprowadzona steryliz.ale nie ma na to warunków sanitarnych.Po za tym włączyła sie jakaś agresywna grupa która odgrażała sie pOlszewskiej żeby nie ważyła sie tego zrobić....Pela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tam miała być przeprowadzona steryliz.ale nie ma na to warunków sanitarnych.Po za tym włączyła sie jakaś agresywna grupa która odgrażała sie pOlszewskiej żeby nie ważyła sie tego zrobić....Pela
Bardzo prosze Pania Madzie o skontaktowanie sie ze mna aurelia.bozena@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HELP THIS LADY SHE HAS A BIG HEART
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOES ANYONE KNOW HOW TO GET IN CONTACT WITH ANY ORGANIZATION THAT IS HELPING THIS LADY. HOW AND WHERE CAN I MAKE DONATIONS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...