Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Borów: Pogrzeb żołnierza, który zginął w Afganistanie

Utworzony przez Marcin, 24 grudnia 2011 r. o 19:21
wy polaki to narzekac umiecie i byc lizusami europy.najgorszej roboty wy sie lapiecie. tak ja was widze w DEUTCHLAND
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie polak napisał:
wy polaki to narzekac umiecie i byc lizusami europy.najgorszej roboty wy sie lapiecie. tak ja was widze w DEUTCHLAND
A co lepiej niemcom d.u.p.s.k.o sprzedać i zostać tam zwykłym popychadłem,lizusem,wymiataczem gówien ŚMIECIEM lub VOLKSDOJCZEM. Kiedyś właśnie tacy robili za KAPO w obozach koncentracyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie polak napisał:
wy polaki to narzekac umiecie i byc lizusami europy.najgorszej roboty wy sie lapiecie. tak ja was widze w DEUTCHLAND
Jesteś żydem z Biłgoraja ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie polak napisał:
wy polaki to narzekac umiecie i byc lizusami europy.najgorszej roboty wy sie lapiecie. tak ja was widze w DEUTCHLAND
Dużo was żydów nach Deutchland.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kylan napisał:
Ludzie, ogranijcie się!!! Zginął człowiek, troche szacunku...
peace not war
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pablo napisał:
czlowieku Co ty piszesz!!!!!! On mial rodzine Jest bohaterem bo nie bal sie walczyc tak daleko a ty na pewno s..ł bys w spodnie bedac tam
a po cholere tam "walczył"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie polak napisał:
wy polaki to narzekac umiecie i byc lizusami europy.najgorszej roboty wy sie lapiecie. tak ja was widze w DEUTCHLAND
Co trzeba zrobić dla niemca żeby być TAKIM DEUTCHLAND,sprzedałeś książeczkę wojskową, czy w jakiś inny sposób się PRZYPUCOWAŁEŚ ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...