Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Roman Bijak został zatrudniony za okres trzech miesięcy" .Może juz ma zapłacone za 3 miesiące ? A tak swoją drogą to pobieżnie przeglądając wpisy na stronie Pana Romana Bijaka faktycznie ma doświadczenie (o pisowni się nie wypowiadam) - cytuję: W roku 1986 w imieniu ludzi pracy podczas Mszy Świętej wystąpiłem publicznie by podziękować ks. Biskupowi E.Frankowskiemu za przyjazd do Urzędowa i wygłoszenie homilii. Uczestniczyłem co miesięcznych Mszach Świętych za ojczyznę w Urzędowie, które były wyrazem patriotyzmu i ostoją podziemnej Solidarności . Od wielu lat organizuję imprezy sportowe, wycieczki, pielgrzymki, czy uroczystości okolicznościowe ( organizacja Mszy Świętej ). Jak nic do Referatu Kultury, Oświaty i Sportu - a jak !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie poziom PISu w Kraśniku: – Obecna praca nie jest szczytem moich marzeń czy aspiracji, lecz nakazem chwili – pisze na swoim blogu Roman Bijak, radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości z Kraśnika. – Podjąłem ją dlatego, że trzeba z czegoś żyć, a po drugie, ta praca w Urzędzie Miasta to nowe wezwanie, a zakres obowiązków bliski mojej pasji, więc mogę szybko się zaadoptować. Panie Bijak kto Pana wezwał do urzędu Miasta i jak można się samemu adoptować???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Romanie ma Pan coś wyjątkowo niepokojącego w oczach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie pytam: GDZIE JEST NADZÓR? GDZIE JEST KONTROLA np. z NIK-u? Nepotyzm w czystej postaci a barany klaszczą i mówia że "nic sie nie stało"? K**wa, co to za kraj?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Bijak będzie "zraszać innymi pomysłami na sport swego pracodawcę"- coś pięknego, perełka...panie Włodarczyk, czy pan wie, co pana pracownik chce panu zrobić? I to za co?- za ciepły stołek?..."być odważny w swoim działaniu, a zarazem taktowny i mądry..."-motto Pracownika UM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda słów. Jak w każdej partii tak i tu jest dużo karierowiczów i leniów. Najwięcej jest jak zwykle w partii rządzącej bo tu można najwięcej wyrwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki lokalnym mediom sprawa zatrudnienia Bijaka w UM wyszła na jaw i kraśniczanie będą mogli zobaczyć jak cichaczem wpycha się kolesia na stołek w Urzędzie. Teraz zapewne burmistrz wyjaśni, że to tak tylko na chwilę przytulił zasłużonego działacza lokalnego PiSu w swoim urzędzie. Po 3 miesięcach znajdą kolesiowi inny stołek w jednej ze spółek miejskich (w KPWiK chyba nie, bo tam zatrudniono już jego syna, a może w tej samej szkole w której pracę dostała jego żona). Inną sprawą jest to, że Bijak nie zna znaczenia słów jakimi się posługuje ("... a po drugie, ta praca w Urzędzie Miasta to nowe wezwanie, a zakres obowiązków bliski mojej pasji, więc mogę szybko się zaadoptować."). To żenujące, że ludzie z takim poziomem znajomości polskiego słownictwa dostają pracę w urzędzie, a ludzie posiadający wykształecenie i odpowiedni poziom, pracy znaleźć nie mogą. Oto Kraśnik właśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy więcej nie oddam głosu na takich jak Włodarczyk !!! Siedem razy się wcześniej zastanowię zanim nabiorę się na hasła wyborcze !!! Panie Włodarczyk miało być bez kolesiostwa i arogancji... Arogancja jest 3x większa niż za poprzednika a o kolesiostwu to nawet szkoda tutaj mówić... Wszyscy już widzą co się dzieje Panie Włodarczyk !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Burmistrzu prosimy płacić podatki jak inni obywatele, prosimy szanować wyborców i nie zatrudniać na zasadzie kolesiostwa, prosimy nie rzucać pustych haseł, które nie są nawet w małym procencie spełniane. Panie Burmistrzu jeżeli ma Pan o drobinę honoru prosimy ustąpić ze stanowiska i zająć się jazdą karetką !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żebyście tak ujadali, przy zatrudnianiu swoich przez Pełowców i Peeselowców, to bym nic nie mówił. Wielkie mi halo, że zatrudnił starego solidarnościowca za 1.200 jako pomoc urzędnika. No to się chłopina nachapie, naprezesuje, pewnie dostanie umowę o zakazie konkurencji i samochód z kierowca oraz komórkę i laptopa. No i teraz budżet Miasta; ba - Państwa się dopiero rozsypie. A dlaczego szanowni Forumowicze, cichutko siedzicie jak były minister zostaje prezesem spółki atomowej skarbu państwa za 100.000 zł miesięcznie, jak niektórzy prezydenci miast zatrudniają na doradców działaczy partyjnych za 10.000 zł miesięcznie - to was nie boli, nie kłuje w oczka??? Bo mnie to razi jak się wywala setki tysięcy i miliony publicznych (czli tez moich) złotych na ludzi nie mających odpowiednich kwalifikacji. A zatrudnianie swoich?? Rozumiem, że takich czystych standardów wymaga się tylko od pisowców. Tylko oni powinni nie zatrudniać znajomych. A przecież wszyscy są tacy sami. Każda władza promuje ,,swoich'' i pomaga ,,swoim'', nie tylko w Polsce. p.s. A Pan były radny prowadzi blog, jak umie - czasem nie po polsku, czasem niegramatycznie. Plus za to, że potrafi to robić i ma odwagę głosić swoje poglądy publicznie. A ilu z Was prowadzi bloga??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Róża Luksemburg napisał:
Żebyście tak ujadali, przy zatrudnianiu swoich przez Pełowców i Peeselowców, to bym nic nie mówił. Wielkie mi halo, że zatrudnił starego solidarnościowca za 1.200 jako pomoc urzędnika. No to się chłopina nachapie, naprezesuje, pewnie dostanie umowę o zakazie konkurencji i samochód z kierowca oraz komórkę i laptopa. No i teraz budżet Miasta; ba - Państwa się dopiero rozsypie. A dlaczego szanowni Forumowicze, cichutko siedzicie jak były minister zostaje prezesem spółki atomowej skarbu państwa za 100.000 zł miesięcznie, jak niektórzy prezydenci miast zatrudniają na doradców działaczy partyjnych za 10.000 zł miesięcznie - to was nie boli, nie kłuje w oczka??? Bo mnie to razi jak się wywala setki tysięcy i miliony publicznych (czli tez moich) złotych na ludzi nie mających odpowiednich kwalifikacji. A zatrudnianie swoich?? Rozumiem, że takich czystych standardów wymaga się tylko od pisowców. Tylko oni powinni nie zatrudniać znajomych. A przecież wszyscy są tacy sami. Każda władza promuje ,,swoich'' i pomaga ,,swoim'', nie tylko w Polsce. p.s. A Pan były radny prowadzi blog, jak umie - czasem nie po polsku, czasem niegramatycznie. Plus za to, że potrafi to robić i ma odwagę głosić swoje poglądy publicznie. A ilu z Was prowadzi bloga??
Jak nie umiesz pisać to nie pisz tylko na przykład pracuj w FŁT na linii. Każdy ma swoje przeznaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Róża Luksemburg napisał:
Żebyście tak ujadali, przy zatrudnianiu swoich przez Pełowców i Peeselowców, to bym nic nie mówił. Wielkie mi halo, że zatrudnił starego solidarnościowca za 1.200 jako pomoc urzędnika. No to się chłopina nachapie, naprezesuje, pewnie dostanie umowę o zakazie konkurencji i samochód z kierowca oraz komórkę i laptopa. No i teraz budżet Miasta; ba - Państwa się dopiero rozsypie. A dlaczego szanowni Forumowicze, cichutko siedzicie jak były minister zostaje prezesem spółki atomowej skarbu państwa za 100.000 zł miesięcznie, jak niektórzy prezydenci miast zatrudniają na doradców działaczy partyjnych za 10.000 zł miesięcznie - to was nie boli, nie kłuje w oczka??? Bo mnie to razi jak się wywala setki tysięcy i miliony publicznych (czli tez moich) złotych na ludzi nie mających odpowiednich kwalifikacji. A zatrudnianie swoich?? Rozumiem, że takich czystych standardów wymaga się tylko od pisowców. Tylko oni powinni nie zatrudniać znajomych. A przecież wszyscy są tacy sami. Każda władza promuje ,,swoich'' i pomaga ,,swoim'', nie tylko w Polsce. p.s. A Pan były radny prowadzi blog, jak umie - czasem nie po polsku, czasem niegramatycznie. Plus za to, że potrafi to robić i ma odwagę głosić swoje poglądy publicznie. A ilu z Was prowadzi bloga??
O proszę, ale obrońca PiSu. Tyle, że z tym zatrudnianiem swoich to właśnie PiS podnosił największy głos, że nepotyzm panuje wśród PO i Pslu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.######.pl...omocy,id,t.html Już strzygę uszami, jak potoczą się losy drugiego prawego radnego, który protestował przeciwko "zbójeckiej uchwale". O ile wiem, Eugeniusz też jest bez pracy (ten wredny Lemiecha z Zakrzówka nie dał mu popracować jako dyrektor szkoły nawet roku w następnej kadencji, mimo usilnych próśb i nacisków a wcześniej nierozumne Wilkołaziaki nie wybrali go na wójta). Hm.... niech pomyślę. Może KOEN? A może któryś dyrektor szkoły do odstrzału?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ,ze zatrudniają swoich i swoje rodziny.Nic już w tym Krasniku nigdy sie nie zmieni.Wyksztalcenie nie jest potrzebne ,wystarcza tylko układy .Masz studia kierurunkowe to i tak przyjmą po liceum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
A ja sie pytam: GDZIE JEST NADZÓR? GDZIE JEST KONTROLA np. z NIK-u? Nepotyzm w czystej postaci a barany klaszczą i mówia że "nic sie nie stało"? K**wa, co to za kraj?!
Co to za miasto,ale pocieszyć sie trzeba ,ze każdy który sie tam do władzy dowie to samo będzie robił .Wiec uciekajcie młodzi z Krasnika ,tam nigdy nie będzie lepiej tylko gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxx napisał:
http://www.######.pl...omocy,id,t.html Już strzygę uszami, jak potoczą się losy drugiego prawego radnego, który protestował przeciwko "zbójeckiej uchwale". O ile wiem, Eugeniusz też jest bez pracy (ten wredny Lemiecha z Zakrzówka nie dał mu popracować jako dyrektor szkoły nawet roku w następnej kadencji, mimo usilnych próśb i nacisków a wcześniej nierozumne Wilkołaziaki nie wybrali go na wójta). Hm.... niech pomyślę. Może KOEN? A może któryś dyrektor szkoły do odstrzału?
Dobry pomysł, KOEN przyjmuje wszystkich ekspertów od oświaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... do końca kadencji pozostał rok i 9 miesięcy cyk cyk cyk cyk cyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
Zobaczcie poziom PISu w Kraśniku: – Obecna praca nie jest szczytem moich marzeń czy aspiracji, lecz nakazem chwili – pisze na swoim blogu Roman Bijak, radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości z Kraśnika. – Podjąłem ją dlatego, że trzeba z czegoś żyć, a po drugie, ta praca w Urzędzie Miasta to nowe wezwanie, a zakres obowiązków bliski mojej pasji, więc mogę szybko się zaadoptować. Panie Bijak kto Pana wezwał do urzędu Miasta i jak można się samemu adoptować???
adoptować to chyba można bo alimenty z urzędu będzie brał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posluchajcie Bijaka w Radzie Powiatu takiego buractwa to ze swieca szukac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli ścisłości: jako przeciwnik Czubińskiego,p. Bijak nie miał szans na wsparcie finansowe, żeby ukończyć studia i elitarne podyplomówki, nie uczestniczył w szkoleniach PR organizowanych za nasze pieniądze. Teraz wszyscy z dawnego układu wieszają psy na człowieku tylko dlatego, że bardzo boli ryj oderwany od koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...