Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jurek napisał:
Zobaczcie poziom PISu w Kraśniku: – Obecna praca nie jest szczytem moich marzeń czy aspiracji, lecz nakazem chwili – pisze na swoim blogu Roman Bijak, radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości z Kraśnika. – Podjąłem ją dlatego, że trzeba z czegoś żyć, a po drugie, ta praca w Urzędzie Miasta to nowe wezwanie, a zakres obowiązków bliski mojej pasji, więc mogę szybko się zaadoptować. Panie Bijak kto Pana wezwał do urzędu Miasta i jak można się samemu adoptować???
Roman Bijak | Wrzesień 23, 2010 Co słychać w FŁT "Zdaję sobie sprawę że takie rządzenie zakładem bez radykalnych zmian na dłuższa metę jest iściem w przepaść." Mirosław Sznajder 139/10 Koła ratunkowe dla FŁT - komentarz Roman Bijak 1 Czerwiec 2010 at 7:24 pm "Być może jest to dobrze, że w soboty generalnie pracują pracownicy na produkcji, tylko czy jak inne grupy zawodowe które pracowały w soboty otrzymają dodatkowe gloryfikacje ?". Roman Bijak | Marzec 18, 2011 Odbicie czy dobicie " Jeżeli sumujemy tamta pożyczkę i dołożymy te 34 mil zł powoduje to olbrzymi balas."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gwoli ścisłości: jako przeciwnik Czubińskiego,p. Bijak nie miał szans na wsparcie finansowe, żeby ukończyć studia i elitarne podyplomówki, nie uczestniczył w szkoleniach PR organizowanych za nasze pieniądze. Teraz wszyscy z dawnego układu wieszają psy na człowieku tylko dlatego, że bardzo boli ryj oderwany od koryta.
Nie ubliżaj ludziom na poziomie tylko dlatego, że mają odwagę skrytykować kolesiostwo jakie ma miejsce obecnie w kraśnickim magistracie!! Z twojej wypowiedzi wynika, że Bijak jest bez szkoły bo mu Czubiński mur na drodze do lepszej szkoły zbudował? A wszyscy co mają lepsze od niego wykształcenie to według ciebie ci, co otrzymali je za pieniądze podatników? Skoro tak uważasz, to czym prędzej udaj się do specjalisty, który uwolni cię od urojeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman Bijak | Wrzesień 23, 2010 Co słychać w FŁT "Zdaję sobie sprawę że takie rządzenie zakładem bez radykalnych zmian na dłuższa metę jest iściem w przepaść." Mirosław Sznajder 139/10 Koła ratunkowe dla FŁT - komentarz Roman Bijak 1 Czerwiec 2010 at 7:24 pm "Być może jest to dobrze, że w soboty generalnie pracują pracownicy na produkcji, tylko czy jak inne grupy zawodowe które pracowały w soboty otrzymają dodatkowe gloryfikacje ?". Roman Bijak | Marzec 18, 2011 Odbicie czy dobicie " Jeżeli sumujemy tamta pożyczkę i dołożymy te 34 mil zł powoduje to olbrzymi balas."
To potwierdza tezę, że człowiek ten używa słów, których znaczenie jest mu zupełnie obce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To potwierdza tezę, że człowiek ten używa słów, których znaczenie jest mu zupełnie obce.
faktycznie ma chłop konpetencje niech startuje na burmistrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodarczyk go adoptował ,będzie stosownie gloryfikował . A co z iściem i balasem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ślusarz narzędziowy pomocą administracyjną w urzędzie??? To jakieś jaja, kiedy tylu młodych po studiach jest bez pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gwoli ścisłości: jako przeciwnik Czubińskiego,p. Bijak nie miał szans na wsparcie finansowe, żeby ukończyć studia i elitarne podyplomówki, nie uczestniczył w szkoleniach PR organizowanych za nasze pieniądze. Teraz wszyscy z dawnego układu wieszają psy na człowieku tylko dlatego, że bardzo boli ryj oderwany od koryta.
Gwoli ścisłości, pan Bijak jest w takim wieku, że powinien studiować bardzo dawno temu . A z doświadczenia wiem, że w tamtych czasach wystarczył dobrze zdany wstępny .Nieuctwo i tyle.Do tego tupet jak stąd do kosmosu-"nie jest to praca zgodna z oczekiwaniami, ale żyć trzeba".Zgroza ,zgroza ,zgroza .A Czubek, którym tak sobie wycierasz gębę skończył uczciwe dzienne studia .Na KUL-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalczego redaktor nie pisała o pikanterii gdy zatrudniano męża radnej Posyniak na stanopwisku dyrektora bez żadnych kwalifikacji, gdy zatrudniano siostrę radnego powiatowego Ćwikły i ogłoszono konkurs na obsadzone stanowisko, gdy Jasiński zatrudnił od ręki syna prezesa spółdzielni mieszkaniowej, gdy zatrudniano żonę Opoki właściciela TVK. Może nie kazano o tym pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olewaj Romek te pisaniny ludzi mających problemy emocjonalne. Rób swoje. Powodzenia. Panie Włodarczyk weź Pan te towarzycho za mordę jak brał Pana poprzednik Czu. Skończą się te chore wpisy na necie. Daj Pan jakiś stołek komuś z rodziny Opoki to będziesz miał Pan wreszcie spokój z tą dupowatą telewizją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Olewaj Romek te pisaniny ludzi mających problemy emocjonalne. Rób swoje. Powodzenia. Panie Włodarczyk weź Pan te towarzycho za mordę jak brał Pana poprzednik Czu. Skończą się te chore wpisy na necie. Daj Pan jakiś stołek komuś z rodziny Opoki to będziesz miał Pan wreszcie spokój z tą dupowatą telewizją.
Widze ten nick xyz wszedzie ...niezły dupoliz jesteś szukasz stołka?? Masz niecałe dwa lata bo włodarczyk może liczyc na max 5 % poparcia tylko u takich zabłakanych jak ty. To nie są chore wpisy tylko wpisy ludzi którzy widzą te cyrki jakie mają miejsce teraz!! Jest ich wiecej w te 2 lata co upłyneły niż przez 14 lat które były.... Prawie co dzień czytamy nowości o naszej przecudownej władzy jak to ona sobie "radzi". zaraz usłysze że wszystkie media itp są stronnicze... może koło gazety polskiej utworzy specjalnie dla waszego pocieszenia jakąś broszure aby w tej nieudolnej władzy zobaczyć bohaterów narodowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie napisano jak zatrudniano Włodarczykową na stanowisku dyrektora w Popkowicach, Drumlak na stan. dyr. , rodzinę Bijaka żonę i syna, córkę Pelaka w KOEN, Kaczorowską na stanowisku dyr KOEN ( ale wstyd), Bednarza emeryta na stanowisku dyr PGnr1, Siejewiczową ( umorzono sprawę za wyłudzenie pieniędzy na narty) na stanowisku pedagoga,Jacha na prezesa KPWiK , a póżniej Waldemara( nawet nazwiska już nie pamiętam taka z niego figura), Fijałkę ( stracił na podobnym stanowisku pracę w Lublinie MPWiK), nie wspomnę o tzw. cioci lub jak kto woli babuleńce w stringach. Osobny rozdział to Mulawa nie wiadomo skąd i sekretarka co po pijanemu rowerzystę potrąciła. Mam wymieniac dalej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Dalczego redaktor nie pisała o pikanterii gdy zatrudniano męża radnej Posyniak na stanopwisku dyrektora bez żadnych kwalifikacji, gdy zatrudniano siostrę radnego powiatowego Ćwikły i ogłoszono konkurs na obsadzone stanowisko, gdy Jasiński zatrudnił od ręki syna prezesa spółdzielni mieszkaniowej, gdy zatrudniano żonę Opoki właściciela TVK. Może nie kazano o tym pisać.
Nie wiem jakie wykształcenie ma Opokowa , nie wiem kto zacz siostra Ćwikły , ale wiem , że Posniak ma wykształcenie wyższe pedagogiczne. Więc jeśli w pozostałych przypadkach jesteś tak samo prawdomówny ,to powodzenia życzę . A Posyniaka nie lubię ,bo burak jest,ale kłamać jest paskudnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciel napisał:
Nie wiem jakie wykształcenie ma Opokowa , nie wiem kto zacz siostra Ćwikły , ale wiem , że Posniak ma wykształcenie wyższe pedagogiczne. Więc jeśli w pozostałych przypadkach jesteś tak samo prawdomówny ,to powodzenia życzę . A Posyniaka nie lubię ,bo burak jest,ale kłamać jest paskudnie
coś ci się z wykształceniem Posyniaka pokręciło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pipi napisał:
coś ci się z wykształceniem Posyniaka pokręciło.
Nie sądzę, pracowałem z nim w jednej szkole ,w rubryce wykształcenie miał napisane "wyższe z przygotowaniem pedagogicznym"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciel napisał:
Nie sądzę, pracowałem z nim w jednej szkole ,w rubryce wykształcenie miał napisane "wyższe z przygotowaniem pedagogicznym"
Z taką interpunkcją (hint: nie umiesz stawiać przecinków) pracowałeś jako nauczyciel?! No, to przebija nawet ślusarza w oświacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dżonny napisał:
Z taką interpunkcją (hint: nie umiesz stawiać przecinków) pracowałeś jako nauczyciel?! No, to przebija nawet ślusarza w oświacie.
Errata: chyba, że jako nauczyciel WF-u. To by wiele wyjaśniało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z koncem czerwca nienażarty tuskoland zabiera mi świadczenie pielęgnacyjne, to trzeba będzie się udać po pomoc do władzy pełnej wartości katolickich, której przedstawiciele realizują zbrodniczy plan przeprowadzania powolnej eutanazji na niepełnosprawnych. na potrzeby łatania dziury budżetowej. Może dla mnie tez sie znajdzie etacik pomocy administracyjnej. ślusarz narzędziowy może nią byc, to czego ja mam nią nie zostać. Żyć z czegoś trzeba, a przeciez nie będę okradać osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności., bo to juz całkowicie nie po chrześcijansku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaja napisał:
Włodarczyk go adoptował ,będzie stosownie gloryfikował . A co z iściem i balasem???
A my z tym balasem musimy żyć. Jeszcze iście zostało, ale to trudne- szacun dla pana Romana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dżonny napisał:
Z taką interpunkcją (hint: nie umiesz stawiać przecinków) pracowałeś jako nauczyciel?! No, to przebija nawet ślusarza w oświacie.
Szkoda że jak zabraknie argumentów idzie się w inwektywy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...