Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

brońmy dyrektora ze Szkoły Podstawowej Nr 6

Utworzony przez bbb, 6 lipca 2009 r. o 20:35
Mam pytanie, czy to jest prawda, że dyrektor w Szkole Podstawowej Nr 6 Ma się zmienić? I to z dziwnych przyczyn? Czy ktoś ma prawdziwe informacje. Piszcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie nikt nie odpisze, boicie się komuny panującej, śmiało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś napisze o niby awansie Pana dyrektora czy każdego strach obleciał???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy ktoś napisze o niby awansie Pana dyrektora czy każdego strach obleciał???????
Przed czym lub przed kim mamy go bronić??? Ktoś chce mu wkurzyć??? Uczeń, rodzic??? Karzą mu uczyć fizyki, a jest polonistą??? Dyrektorem się bywa... taka kolej losu. A może jest to funkcja dożywotnia, dziedziczona w pokoleniach??? Jeśli Pan dyrektor jest cenionym nauczycielem -obroni się sam - dobrą pracą z młodzieżą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście to miał być żart. Jaka dobrą pracą, przy takich układach i komunie kraśnickiej. Funkcja dożywotnia może nie , ale jest to człowiek który na to zasłużył i był dobry, ustępuje miejsca wazeliniarzom, po co pisać banały i głupoty, zazdrość kogoś bierze że człowiek ten się akurat zasłużył na to stanowisko, a ktoś go wywala bo mu nie pasuje. Niech żyją wazeliniarze i sługusy Kraśnika, prawo lizusostwa rządzi. Nie podlizujesz nie masz!!!! Motto Kraśnika!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy pan siejewicz to ten którego żona jest dyrektorem LO Reja i czy to jego córka u swojej mamy pisała oddzielnie tylko ona pod nadzorem nauczycielek podległych jej mamie maturę ze względu na wyjątkowe schorzenia które ujawniono tuż przed maturą i wszystko jasne. I co pan na to panie kuratorze. A swoją drogą to państwo siejewicze otrzymali od burmistrza zgodę na nadbudowę swojego pięknego mieszkanka to czegoś tu nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oczywiście to miał być żart. Jaka dobrą pracą, przy takich układach i komunie kraśnickiej. Funkcja dożywotnia może nie , ale jest to człowiek który na to zasłużył i był dobry, ustępuje miejsca wazeliniarzom, po co pisać banały i głupoty, zazdrość kogoś bierze że człowiek ten się akurat zasłużył na to stanowisko, a ktoś go wywala bo mu nie pasuje. Niech żyją wazeliniarze i sługusy Kraśnika, prawo lizusostwa rządzi. Nie podlizujesz nie masz!!!! Motto Kraśnika!!!
Szanowny Panie, żeby być nauczycielem trzeba mieć powołanie. Aby być dyrektorem szkoły niezbędne są tylko "plecy". To rotacyjne stanowisko urzędnicze - niestety super dobrze płatne. W naszym szkolnictwie niemal regułą jest, że marny nauczyciel zostaje dyrektorem - nierzadko humanista, lub w-f sta. Ci dobrzy pedagodzy spełniają się w zawodzie.... A co warty jest lekarz - dyrektor szpitala po 5 latach sprawowania funkcji.... "Wyleciał" koleś z zawodu... Dotyczy to też innych urzędasów!!! Który kolejny???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powiem tylko tyle bo brak mi słów na ten Kraśnik. Ludzie obudźcie się z tego amoku. Czy fajnie Wam tak żyć? Jaki śmieszny jest ten świat , gdy każdy żyje na pokaz w takiej dziurze jak Kraśnik? Jak piękna jest znieczulica ludzi na to co się tu dzieje. Jak wszyscy podnoszą głowy i się stroją w święta, uważając się za bóg wie kogo, a w domach skrywają straszną prawdę. Parada zoo. Spójrzcie w lustra. Do niczego to nie prowadzi. Przykre ale niewielu mądrych tu zostało. Kończę ten post. Kolejny będzie każdy kto nie potrafi lizać. życzę Wam wszystkim lizusom szczęścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja powiem tylko tyle bo brak mi słów na ten Kraśnik. Ludzie obudźcie się z tego amoku. Czy fajnie Wam tak żyć? Jaki śmieszny jest ten świat , gdy każdy żyje na pokaz w takiej dziurze jak Kraśnik? Jak piękna jest znieczulica ludzi na to co się tu dzieje. Jak wszyscy podnoszą głowy i się stroją w święta, uważając się za bóg wie kogo, a w domach skrywają straszną prawdę. Parada zoo. Spójrzcie w lustra. Do niczego to nie prowadzi. Przykre ale niewielu mądrych tu zostało. Kończę ten post. Kolejny będzie każdy kto nie potrafi lizać. życzę Wam wszystkim lizusom szczęścia.
Chłopie, jak nie masz wiele do powiedzenia to nie stukaj w klawiaturę. Nie wiem skąd piszesz, ale nie ma to większego znaczenia. Jesteś przykładem, że nie tylko mądrzy opuścili Kraśnik... Może kiedyś i tu będzie inaczej, ale nie zrobimy tego obrażając się wzajemnie... Pozdrawiam i życzę zdrowia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem tu i cię widzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jestem tu i cię widzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja tam pier*dole wszystko i sie nie przejmuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie, jak nie masz wiele do powiedzenia to nie stukaj w klawiaturę. Nie wiem skąd piszesz, ale nie ma to większego znaczenia. Jesteś przykładem, że nie tylko mądrzy opuścili Kraśnik... Może kiedyś i tu będzie inaczej, ale nie zrobimy tego obrażając się wzajemnie... Pozdrawiam i życzę zdrowia... Ty naprawdę głupi jesteś jak nic z tego nie rozumiesz, tępy!!!!!!!!!!!!!!!!Jestem tu i widzę cię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie życzę ci zdrowia fałszywko +
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...