Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budżet obywatelski 2020. W Kraśniku te projekty będą realizowane [LISTA]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 marca 2020 r. o 17:15 Powrót do artykułu
Byłem swego czasu przejazdem w Kraśniku, nie wiem o jakim numerze dzielnicy, ale tuż koło sądu i posterunku miejscowy kraśniczanin ruskim traktorem z furą parującego gnoju zajechał mi drogę z podporządkowanej i miejscową gwarą i ogólnopolskimi bluzgami dał mi do zrozumienia że jego przepisy nie obowiązują. Może mu sfinansować skwer pod sklepem żeby się mógł spokojnie napić i dalej pojechać zestawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem swego czasu przejazdem w Kraśniku, nie wiem o jakim numerze dzielnicy, ale tuż koło sądu i posterunku miejscowy kraśniczanin ruskim traktorem z furą parującego gnoju zajechał mi drogę z podporządkowanej i miejscową gwarą i ogólnopolskimi bluzgami dał mi do zrozumienia że jego przepisy nie obowiązują. Może mu sfinansować skwer pod sklepem żeby się mógł spokojnie napić i dalej pojechać zestawem. BURAKU,SKORO CI SIĘ TAK NIE PODOBA KRAŚNIK TO NIE JEŹDZIJ TAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkańcy Krasnika... powiedzcie jaki wpływ na Wasze codzienne życie bedzie miał zakup strojów dla dwudziestu dziewcząt ganiających za pilką? co Wami kierowało przy glosowaniu za takim projektem? klub Stella to klub miejski, czy grupy pasjonatów, ktorzy skoro chcą się w to bawić i założyli klub winni sami zapewnic mu finansowanie... a w ogóle takie projekty nigdnie powinny znaleźć się na kartach do głosowania., podobnie jak strażacy, czy publiczne placowki szkolne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V okreg wygrywa Droga Dojazdowa do Spoldzielni Pomoc to porazka zamiast Placu Zabaw Dla Dzieci przy Dworaka/Chopina!!! Chce Spoldzielnia drogi niech sobie zrobi malo od ludzi kasy Biora ???? to jakis przekret a biedne dzieci na tym Cierpia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był tylko jeden projekt więc nie było wyboru. Cel i założenia każdego projektu były podane oficjalnie więc bez problemu można się z nim zapoznać, tam jest odpowiedź na zadane pytanie.  Budżet Obywatelski jest dostępny dla każdego projektu, który pokrywa się z zadaniami miasta a więc stroje się w to wpisują (promocja miasta, upowszechnianie kultury fizycznej, itd.). Co do sensu niektórych projektów, też uważam, że nie powinny mieć możliwości ich składania, ale jakie to są projekty zostawię dla siebie :) (i nie chodzi mi tu o stroje) :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V okreg wygrywa Droga Dojazdowa do Spoldzielni Pomoc to porazka zamiast Placu Zabaw Dla Dzieci przy Dworaka/Chopina!!! Chce Spoldzielnia drogi niech sobie zrobi malo od ludzi kasy Biora ???? to jakis przekret a biedne dzieci na tym Cierpia
 dokładnie tak jak piszes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta droga dojazdowa, to droga miejska, nie spółdzielni, na jej końcu jest Biblioteka Publiczna i przedszkole, jest w stanie makabrycznym... a poza tym mieszka tam dużo mieszkańców Kraśnika, są sklepy, więc służy ogółowi mieszkańców i sobie mieszkańcy wybrali jakiej chcą inwestycji... place zabaw są potrzebne, ale sorry jest już ich dużo i żadne dziecko nie będzie cierpieć z tego powodu, że miasto wyremontuje swoją drogę, powtarzam swoją drogę, której stan to po prostu wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto realizuje swoje zadania pod pretekstem budżetu obywatelskiego. Czarowanie naiwnych,że niby mieszkańcy wybrali. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel Kraśnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olaboga dzieci cierpią... hahaha niech się mamusie nimi zajmą a nie po placach latać i drzeć japę że okna nie idzie otworzyć jeszcze wirusa złapią narobili silowni placów zabaw i pies z kulawa lapa tego nie ogarnia tylko mlodziez wieczorami ma ucieche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...