Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budżet obywatelski w Kraśniku. Lista projektów do głosowania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lutego 2018 r. o 19:50 Powrót do artykułu
Ja na kościół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja na pomnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja drona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja swój głos zawierzam maryjce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i...? Lepiej ci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak tam burmistrz ? wszystko okej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok. Dzieci rosną.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodniki , monitoring, budowa miejsc parkingowych, budowa skrzyżowania, siłownia plenerowa to super pomysły i które powinny być wzięte pod uwagę, natomiast dekoracje świateczne i inne projekty ze szkołami zwiazane to już średni pomysł, szkoły mają własny budżet i dofinansowanie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza jednak jest kastracja zwierząt włascicielskich, tak jakby ktos we własnym zakresie nie mógł wykastrować sobie psa czy kot, tylko trzeba na to marnotrawić publiczne środki. A do tego jaka jednomyślność  istnieje we wszystkich rejonach dnosnie tego problemu. To juz szybciej powinno sie odbyc prztrzebienie gawronów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu widać głos człowieka, który nienawidzi wszystkiego co żyje.Tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nic musisz należęć do fałszywgo zielonego jołopstwa. Miasto jakoś ptactwa, szczególnie tego małego nie zamierza dokarmiać nawet w sniegi i mrozy. Jedynie poidełka im fundnie, bo to dużo taniej wyjdzie. Dokarmiania ptaków sie nie podejmie, bo wie, ze i tak w pierwszym rzędzie  wszystko opchnęły by czarnuchy, a dla maluchów nic by nie pozostało.U nich miłośc do tegocożyje opiera się jedynie na posadzeniu krzaczka i powieszeniu kwiatuszkana drzewie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza du*y tylko wozi i nie po Starym, to nie słyszy przeraźliwych krakań i czerni na drzewach. Kiedy się zmierzcha a to dziadostwo kładzie sie spać mozna sie poczuc jak w horrorze. Wystarczy przejść koło przy dawnym kinie pola ok godz. 17.30 i sie przekonać. Rano nie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdzie nie brakuje tej czarnej szarańczy. W efekcie mamy Kraśnik obs*any i niejednego mieszkańca pewnie też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak nic musisz należęć do fałszywgo zielonego jołopstwa. Miasto jakoś ptactwa, szczególnie tego małego nie zamierza dokarmiać nawet w sniegi i mrozy. Jedynie poidełka im fundnie, bo to dużo taniej wyjdzie. Dokarmiania ptaków sie nie podejmie, bo wie, ze i tak w pierwszym rzędzie  wszystko opchnęły by czarnuchy, a dla maluchów nic by nie pozostało.U nich miłośc do tegocożyje opiera się jedynie na posadzeniu krzaczka i powieszeniu kwiatuszkana drzewie.
 Kunia z rzędem dla kogoś kto to pojmie! Zęby bolą od tych głupot. Ja od lat dokarmiam ptaki i ani razu nie zagościł u mnie zaden gawron czy kawka. Bo duże ptaki nie przylatują do ziarna dla małych ptaków. Natomiast w gotowej karmie, tej, którą można kupić w sklepie, zdarzają się ziarna kukurydzy, które chętnie zjadają sójki. Ale one nie są czarne! Gawrony i kawki jedzą co innego. I gdybyś durna babo choć raz dała jeść czemukolwiek co lata, to byś się zorientowała co kto lubi. Ale to wymaga wysiłku... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość już tego PISu, czas wrócić na swoje miejsca i nie motać ludziom w głowach. zajmijcie się swoimi pozamałżeńskimi dziećmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lena zazdrośnica :):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ja ci bedę tłumaczył. Miasto zrobi w parku duzy karmnik dla ptactwa i wtedy się przekonamy, czy czarnuchy nie wlatują do niego i nie wyjadają. Albo jak nie daja rady wleciec to czy nie uczepiają sie jego brzegów i w ten sposób wyjadają. Przez internet można już kupic 25 kilogramowy worek słonecznika luskanego za 100 zł, to nie zbankrutuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ptaki nie latają do urn wyborczych, to i na karmnik nie mają co liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomnik na kazdej ulicy.A powaznie zwiekszony monitoring w lasku bulonskim za biedronka .Brod smrod sodoma i gomora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ten bród, smród, somorę i gomorę tam robi, skoro zgodnie z ustawą zabierane sa wszystkie śmieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...