Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już nam burmistrz jeden budżet zrealizował!!! Teraz drugi śmieszny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję wszystkie środki budżetu obywatelskiego przeznaczyć na KOSZTY REFERENDUM w/s ODWOŁANIA NIEUDACZNIKA WŁODARCZYKA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy budżet miasta nie powinien być w BIP? Bo jakoś nie mogę znaleźć ani na ten rok ani na 2015. Nie piszę tu o budżecie obywatelskim ale o takim normalnym. Parę rzeczy mi się nie podoba a nie mogę znaleźć informacji o wydatkach i przychodach miasta. Czy już może nie ma obowiązku publikacji budżetu w BIP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam: budżet obywatelski to pomysł PO, który ma się gawiedzi kojarzyć z wszechmocna dobrocią tej nadzwyczajnej partii. Ale, ale: może by tak radni z PO zrzekli się nieopodatkowanych diet, to wtedy byłoby znacznie więcej do POdziału?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam: budżet obywatelski to pomysł PO, który ma się gawiedzi kojarzyć z wszechmocna dobrocią tej nadzwyczajnej partii. Ale, ale: może by tak radni z PO zrzekli się nieopodatkowanych diet, to wtedy byłoby znacznie więcej do POdziału?
A może burmistrz przestałby umarzać podatki ? Wtedy to byłoby kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno u jednego z Radnych odwiedziny mialo CBA? Slyszal ktos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...