Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Czubiński stawia seniorom w przeddzień wyborów

Utworzony przez Maniek, 19 listopada 2010 r. o 09:37 Powrót do artykułu
Sznajder- zatrudniony przez Czubińskiego sieje zamęt i trzęsie portkami, bo wiadomo, że jak Janaczarek wejdzie do II tury to Czubiński polegnie. Jak Włodarczyk wejdzie to pewnie wygra. Młodzież nie zagłosuje na PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tylko niewychowana osoba chce przeszkadzać komuś, kto siedzi przy stole ze swoimi gośćmi – stwierdziła Beata Niedziałek." Z tej wypowiedzi wynika, że to właśnie Pani jest niewychowana. Osoba kulturalna powiedziała by jedynie, że burmistrz nie może w tej chwili odpowiedzieć na pytanie ponieważ właśnie rozmawia ze swoimi gośćmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A slyszeliscie o jeszcze jednym fakcie ze Pan Czubinski sklonowal w Krasniku dzieci niepełnosprwne i wziol dwa razy wiecej pieniedzy za to z tego tytulu po wyborach ma oddac ponad 2 milony zlotych dopiszcie to tez do rachunko teraz zadnej inwestycji az do kolejnych wyborow by zyło sie PIOTROWI LEPIEJ WYWIAD W KTV W DOMU CZUBINSKIEGO ZOBACZCIE JAK ON SIE WAM SMIEJE W TWARZE I ZACIERA RECA BY GŁOSOWAC NA NIEGO BRAWO !!!!!!!! NIE DLA CZUBINSKIEGO TAK DLA WŁODARCZYKA !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE DLA CZUBIŃSKIEGO I WŁODARCZYKA-dwie łajzy to za dużo...dość niewykorzystanych szans!!! Janczarek i tu jest sens
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborca napisał:
NIE DLA CZUBIŃSKIEGO I WŁODARCZYKA-dwie łajzy to za dużo...dość niewykorzystanych szans!!! Janczarek i tu jest sens
PSL to urząd pracy - starostwo, a to jest koleżeństwo z burmistrzem, wiec nie piszcie , że p. Janczarek to oddzielny kandydat , bo tak nie jest, to prawdziwa koalicja z burmistrzem. Nie piszcie mi , że to bzdury bo jestem w tym wszystkim i dobrze wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janczarek ma w du*** staroste ktory wchodzi Czu.. co bylo widac wczoraj na spotkaniu. I nie piernicz głupot bo się ośmieszasz PiSowcu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAWET NIE WIECIE JAK CZUBINSKI SIE BOJI ZE TO KONIEC JEGO RZADOW PONOC TEN CZŁOWIEK KAZAŁ ROBIC FOTKI KARTOM WYBORCZYM ZE SKRESLENIEM NA NIEGO TO CI LUDZIE KTORYM NIE UFA PANIE PIOTRZE JUZ SZYKUJA CELE WYGODNA I PIEKNE UZILELONE UBRANKO DLA PANA ....... TEZ BYM SIE BAL BO TAM NIE LUBIA POLITYKOW !!!!!! ZA PRZEKRETY SIE PŁACI NIESTETY TAKIE JEST ZYCIE ZE ZA CZYNY SIE ODPOWIADA ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam takich problemów jak Wy, bo zaufałam Panu Jarkowi. Wybory na burmistrza mnie nie interesuje. Mam nadzieje, mieć porządnego starostę [media]http://www.youtube.com/watch?v=Lsq6M2qfz3U[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj dostałam list z podziękowaniami za poparcie od pana Czubińskiego. Tylko że ja nie podpisywałam żadnej listy...czyżby te ponad 9 tys. głosów to ściema??? Wierzę mocno drodzy kraśniczanie, że w tych wyborach pokażemy obecnemu panującemy, że już więcej nas nie nabierze na swoje sztuczki. Panie burmistrzu, to nie komuna, my mamy swoje rozumy, nie wystarczy dać kiełbaskę, kotlecika, kufel piwa. Już ktoś kiedyś probował zrobić ze społeczeństwa czarną masę, którą się da sterować jak sie chce. Tamten system padl z wilekim hukiem. My się nie damy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szampan w szkole? A co na to prokuratura? No chyba,że szampan to nie alkohol.Był już taki, co twierdził, że piwo to nie alkohol.Wiadomo jak skończył...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A P.Cz. z każdego słupa się z nas śmieje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik napisał:
Sznajder- zatrudniony przez Czubińskiego sieje zamęt i trzęsie portkami, bo wiadomo, że jak Janaczarek wejdzie do II tury to Czubiński polegnie. Jak Włodarczyk wejdzie to pewnie wygra. Młodzież nie zagłosuje na PiS.
A gdzie w tym wszystkim jest Marek K. z PSLu? Czy Janczarek publicznie zadeklarował, że występuje z partii strażaków, gdyż w niej jest Marek K.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andzia napisał:
Co Ty człowieku piszesz! Zastanów sie najpierw jak rzucasz takie puste bez pokrycia fakty, zero inwestycji? a zalew, a obwodnica, a basen, a scieżki rowerowe itp. Slepy jestes człowieku! Najlatwiej sie krytykuje! Mało zrobił, ciekawe kto by wiecej zrobił!
Za swoje pieniądze tego wszystkiego nie zrobił. Moze ktoś napisze ile kosztowały wszystkie imprezy i wyborcze kiełbasy. A na ile zadłużył nasze miasto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujemy na Janczarka ! Piotr Janczarek jest jedynym uczciwym, nie zamieszanym w żadne układy ani sprawy oraz najlepiej przygotowanym kandydatem na burmistrza. W końcu jest ekspertem a nie lekarzem. www.piotrjanczarek.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pit napisał:
na jakiego Janczarka, przecież to potajemna koalicja z burmistrzem, on jest tylko po to by zabrać głosy Włodarczykowi, ze niby przeciwnicy obecnego burmistrza beda głosowac na Janczarka, a za ten obiad to gdy to przeczytałem, to ....... brak słów. Skoro to sa podziękowania to ja chce zobaczyc faktury kto płacił za obiad, za wynajęcie sali, itp. czy tu nie ma nikogo kto by to wszystko uporządkował?
Też tak słyszałam o Janczarku, że jest podstawiony, że ma rozbić głosy aby była druga tura wyborów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" NARKA, dzisiaj, 14:44 Też tak słyszałam o Janczarku, że jest podstawiony, że ma rozbić głosy aby była druga tura wyborów " A ja słyszałem że ty jesteś podstawiony przez Włodarczyka i wypisujesz totalne głupoty. Powodzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andzia napisał:
Co Ty człowieku piszesz! Zastanów sie najpierw jak rzucasz takie puste bez pokrycia fakty, zero inwestycji? a zalew, a obwodnica, a basen, a scieżki rowerowe itp. Slepy jestes człowieku! Najlatwiej sie krytykuje! Mało zrobił, ciekawe kto by wiecej zrobił!
zalew nie spełnia norm czystości dla takich wodnych obiektów i każdorazowo po jego zamknięciu przez kraśnicki sanepid - wojewódzki otwiera na polecenia z układów. Obwodnica - miasto, jak i powiat, są na granicy bankructwa, nie zostało już nic do sprzedania ani pod zastaw bankowy. Basen - to chyba kpina z twojej strony. Jak już mówisz o inwestycjach to basen o takiej kubaturze i pojemności na miasto o blisko 40 tysięcznej populacji - żenada. Ścieżki rowerowe - zrobione już pod kątem wyborów - oddane w tym roku. Trzeba się czymś wykazać. Najbardziej rozwesela reklamowy baner na przystankach o pozyskanych kwotach na inwestycje - gdyby nie parę osób to mer miasta nie miałby nic - czasu brak między wyjazdami niby "urlopowymi" a płaceniem alimentów. Jeden tekst - kasa pozyskana dla mpk-a na nowy tabor i GPS!!! Ani jednego ani drugiego - to świadczy o tych funduszach. Niech miasto postara się o nowych inwestorów, którzy dadzą mieszkańców nowe miejsca pracy a co za tym idzie perspektywę godnego życia. To jest sztuka. Brać kasę unijną a swoją część finansując z bankowych, pożyczonych pieniędzy to żadna zasługa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janczarek to przewał od Czubka, wystawiony razem z Pielaszkiewiczową, by podzielić głosy opozycji. Pieski Janczarka szczekają i ujadają, ale nic mu to nie pomoże. "Profesjonalista" herbu zielona koniczynka dogadany jest z Czubem i za dobrze spelnione zadanie z pewnoscia nagroda go nie minie. Chociaż, zaraz... przecież Czubek przegrywa te wybory! Wespól z Janczarkiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wmLKR napisał:
Głosujemy na Janczarka ! Piotr Janczarek jest jedynym uczciwym, nie zamieszanym w żadne układy ani sprawy oraz najlepiej przygotowanym kandydatem na burmistrza. W końcu jest ekspertem a nie lekarzem. www.piotrjanczarek.pl
I ty może wierzysz w to co piszesz? Tu jest na ten temat artykuł: http://dziamber.wordpress.com/2010/11/19/nie-bedzie-kolesiostwa-%e2%80%93-31410/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę tutaj bardzo dobrze zorganizowaną grupę komentujących, która ze strachu przed zmianami w mieście, chce zdyskredytować w podły sposób Piotra Janczarka i Mirosława Włodarczyka. Wy to robicie ze strachu, że jak wasz ulubieniec przegra to wy będziecie mieć problem z odnalezieniem się w innej rzeczywistości. Wy inaczej żyć i myśleć nie umiecie, jak tylko tak jak wam Czubiński każe. Wstydźcie się młodzi ludzie, bo powinniście potrafić samodzielnie myśleć. Gdzie wasz honor???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...