Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Czubiński stawia seniorom w przeddzień wyborów

Utworzony przez Maniek, 19 listopada 2010 r. o 09:37 Powrót do artykułu
Przecież nie od dzis wiadomo, jakimi metodami posługuje się czubński aby dojść do władzy. Stawia seniorom, aby głosowali! Przekupuje ich, jak wiekszośc tych, którzy siedzą na stołkach. Nazbierał ludzi na listy wyborcze, aby nie dopuścić do tego, aby głosowano na inne partie. To despota, który powinien byc już dawno odsunięty od władzy. Taki Krasnik dał się omotać takiemu choremu na władzę człowiekowi. Ludzie opamiętajcie sie , bo za plecami smieje się Wam w twarz, że znowu ponabierał ludzi!!! czy wiecie, że jego matka pracuje w gimnazjum jako sprzątaczka!!! Nie stać go, aby dac jej miesięcznie 1000 zł, by mogła posiedzieć w domu a nie sprzątac! To skandal. Nie szanuje własnej rodziny, a stawia seniorom. Obłudnik i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!!!! Jeszcze druga tura!! Głosujmy na Włodarczyka, bo inaczej nigdy nie pozbedziemy sie tej krasnieckiej KOREI i rządów przypominających PRL!!!!Potrzeba nam miejsc pracy, a nie skandali P. Czubińskiego i jego rozpustnego życia. Beż przerwy łapy do dziewczyn wyciaga. Myśli, że mu wszystko wolno, pomiata ludźmi, wolno mu wszystko powiedzieć, a Ty się czowieku pilnuj i bój, aby mu nic nie odpowiedzieć, bo stracisz prace. !! Ludzie, tak nie może być!Żyjemy w kraju demokratycznym, jestesmy wolnymi ludźmi, a w tym Krasniku niestety jakby się czas na komunie zatrzymał. Wywieźć go na taczkach z Urzędu już dawno ludzie powinni. Głosujcie na Włodarczyka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z treści rozsyłanych ulotek i plakatów wyborczych wynika, że pan Czubiński nie szanuje nawet swoich współpracowników. Wszędzie jest napisane ..zrobiłem, wybudowałem itp. Co tak naprawdę przy tym wszystkim zrobił ? Wydał polecenie "załatwienia kredytu" i "wskazał wykonawcę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GERA napisał:
TO WLAODARZCYK JEST BURAKIEM OD PLOGA ODERWANYM NIE MILY I BARDZO PEWNY SIEBIE I ZACZNIE OKRADAC KRASNIK !A CZUBINSKI TO JEST GOSC Z KLASA!
Gdzie ty jego klasę widzisz??? Kiedys to może i miał klasę, jak uczył. Choc na pewno chciałby mieć klasę samych młodych kobietek!!! To najbardziej lubi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
chyba pożegna się z pensją lekarza jeśli zajmie fotel burmistrza? Dobrze myśląca mocherowa kobitko. A czyż pensja burmistrza nie jest mniejsza bez dodatkowych bonusów;> No chyba ze karygodnie pan W. będzie nadal leczył ludzi i zarządzał miastem. No to już chyba by było niezłe naciąganie naszych kieszeni. Nie sądzi Pani;>
MOHEROWY TO PAN JEST GOŚCIU,JA NIE NALEŻĘ DO ŻADNEJ PARTII,ALE MAM SWÓJ ROZUM I WIDZĘ,CO SIĘ DZIEJE OD DŁUŻSZEGO CZASU W KRAŚNIKU.NIE ZNAM OSOBIŚCIE PANA WŁODARCZYKA,ALE WIELE OSÓB POZYTYWNIE O NIM SIE WYPOWIADA.A POZA TYM PORA NA NOWĄ KREW,JEŚLI SIĘ NIC NIE ZMIENI,TO ZA 4 LATA BĘDZIE NOWY BURMISTRZ.STANOWISKO BURMISTRZA NIE JEST NA WIEKI WIEKÓW AMEN DLA JEDNEJ OSOBY.POZDRAWIAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grażyna napisał:
MOHEROWY TO PAN JEST GOŚCIU,JA NIE NALEŻĘ DO ŻADNEJ PARTII,ALE MAM SWÓJ ROZUM I WIDZĘ,CO SIĘ DZIEJE OD DŁUŻSZEGO CZASU W KRAŚNIKU.NIE ZNAM OSOBIŚCIE PANA WŁODARCZYKA,ALE WIELE OSÓB POZYTYWNIE O NIM SIE WYPOWIADA.A POZA TYM PORA NA NOWĄ KREW,JEŚLI SIĘ NIC NIE ZMIENI,TO ZA 4 LATA BĘDZIE NOWY BURMISTRZ.STANOWISKO BURMISTRZA NIE JEST NA WIEKI WIEKÓW AMEN DLA JEDNEJ OSOBY.POZDRAWIAM!
MOHEROWY PISZE SIĘ PRZEZ SAMO"H"-POZDRAWIAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku telewizja lokalna wyłączona, portal: krasnik.pl prezentuje wiadomości sprzed weekendu. Jak za komuny, burmistrz przegrał, więc żadnych wiadomości nie będzie. "Wielki Czu" chyba dalej na wdechu. I dobrze. Za tyle przekrętów i niegodziwości, niech się trochę postresuje. A poza tym droga "Asiu", ważne jest jaką burmistrz ma reputację, bo daje przykład zwłaszcza młodym ludziom. Czyżby pan "dyrektor amweya" był na urlopie i ni ma kto puszczać popłuczyn?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZubiński powiedział że samochodem urzędu miasta kierował poseł Wilk który ma immunitet i nie podlega postępowaniu mandatowemu. Poseł Wilk to potwierdził "tak to ja kierowałem" Tylko że później okazało sie że p. Wilk był w tym czasie w zupełnie innym końcu Polski ! Przecież to poświadczenie nieprawdy ! Co jest przecież przestępstwem. No tak. Przecież to jedna sitwa ta Platforma Obywatelska a wiadomo że czyja władza tego prawo. Przykre że mamy takich kłamców wywodzących się z Kraśnika. Skoro w tak błachej sprawie jak mandat 200 zł burmistrz kłamie i wkopuje w to Wilka który jak się okazuje jest jedną maścią smarowany to o czym to świadczy ? Potwierdza się przysłowie " kto sie wróblem urodził...." Miejmy nadzieją że wyborcy nie bądą aż tak głupi żeby głosować na oszustów. Pamiętajcie że ryba psuje się od głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No że czubiński kłamie, ale żeby poseł na sejm RP kłamał. No nie ładnie. Ja na miejscu takiego Osła to podałbym się do dymisji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O takie rzeczy się u Was w Kraśniku dzieją?! Ludzie opamiętajcie się, przecież to skandal na miarę Kraju!!! Kim jest ten Czubiński? Kupuje sobie ludzi za trunek? Śmiech na sali:) no proszę was:) Na kogo wy głosujecie:) No na kogo:) Jak pójdziecie na niego zagłosować to będzie was oszukiwał w lewo i prawo:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko, co to się wyprawia? Nie ma mnie półtora roku w kraju, i takie rzeczy się dzieją, że szczęka opada...Burmistrz dba o poparcie moherowych beretów, no proszę. Bo chyba dobrze wie , że wśród młodych ludzi jest na straconej pozycji. Wizerunek miasta poprawił się, ładne osiedla, parki, grające fontanny, lodowiska, boiska dla dzieci...no i obiadki dla seniorów A gdzie praca dla młodych ludzi? Dlaczego młodzi muszą uciekać za pracą na zachód? Prawda taka, że pan Burmistrz uwił sobie cieplutkie gniazdko w Urzędzie Miasta, i za nic nie chce opuścić swojego przytulnego azylu, otoczonego pieknymi paniami sekretarkami... . Mam nadzieję, że nie wygra wyborów. Nadszedł czas na zmiany. Obecny panie Burmistrzu, może najwyższy czas pomysleć o zmianie pracy, bo na emeryturke to chyba za wcześnie? Mam również nadzieję... że będę miała w przyszłości do czego wracać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że dlugo was nie było w Kraju. Mocherowe berety to mogą zarządzać miastaem wtedy będzie porażka. Piotr Czubiński jest menadżerem i wie jak żądzić natomiast Włodarczyk to faktycznie może rządzić, ale tylko w sprawie jakie lekarstwa zapisać mocherowym beretom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna napisał:
Widać że dlugo was nie było w Kraju. Mocherowe berety to mogą zarządzać miastaem wtedy będzie porażka. Piotr Czubiński jest menadżerem i wie jak żądzić natomiast Włodarczyk to faktycznie może rządzić, ale tylko w sprawie jakie lekarstwa zapisać mocherowym beretom.
Olunia, to znowu ty? Weź już idź!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seniorów nakarmił, a oni i tak zagłosowali na Włodarczyka. Pieniądze miasta wywalił w błoto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=tLDlNLyIi4w&feature=related SPRZĄTNIJ PO SOBIE GRUZ CZUBIŃSKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agnieszko, a teraz pani napisze o obecnym burmistrzu, który zaprasza tuż przed wyborami do restauracji za miejskie pieniądze seniorów tak jak to zrobiła pani 4 lata temu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co? W Lublinie rządzonym przez PO też to było! A przykład idzie z góry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...