Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ka napisał:
Wasza redakcja z uporem maniaka czepiła się burmistrza Czubińskiego i gnębi go już od roku,albo i więcej.Nie macie chyba żadnych haków,a wasze teksty teraz są już żałosne.Może napiszecie kiedy pan burmistrz pierd...nął i czy prosto kub krzywo?A może zapachowo?Zaznaczam,że jestem tylko czytelnikiem bez żadnych układów.A może w redakcji pracuje jakiś osobisty przeciwnik burmistrza urażony w swoich ambicjach-chyba głupich i prymitywnych?To już jest pieniactwo uprawiane przez redakcję-'super poczytnego i wiarygodnego DZIENNIKA WSCHODNIEGO'Ciekawe tylko dlaczego redaktor naczelny pozwala na takie gnioty i akceptuje to.Bądżcie dalej zadufani w waszej nieomylności i słuszności zawiści,swoich prywatnych ubzduranych racji które już wreszcie nie interesują czytelników.Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiadasz się nie znając krasnickich "obyczajów", tu jest PRL ale z czsów Gomułki, pozdarawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta wasza TV ojca dyrektora to jakie czasy przypomina?
don napisał:
Wypowiadasz się nie znając krasnickich "obyczajów", tu jest PRL ale z czsów Gomułki, pozdarawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z radnych napisał w podsumowaniu (napisali o nim) co ważnego zrobił dla miasta: "Dzielił się doświadczeniem z kolegami radnymi"! TRAGEDIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elżbieta G. napisał:
Jeden z radnych napisał w podsumowaniu (napisali o nim) co ważnego zrobił dla miasta: "Dzielił się doświadczeniem z kolegami radnymi"! TRAGEDIA!
Raczej KOMEDIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ka napisał:
Wasza redakcja z uporem maniaka czepiła się burmistrza Czubińskiego i gnębi go już od roku,albo i więcej.Nie macie chyba żadnych haków,a wasze teksty teraz są już żałosne.Może napiszecie kiedy pan burmistrz pierd...nął i czy prosto kub krzywo?A może zapachowo?Zaznaczam,że jestem tylko czytelnikiem bez żadnych układów.A może w redakcji pracuje jakiś osobisty przeciwnik burmistrza urażony w swoich ambicjach-chyba głupich i prymitywnych?To już jest pieniactwo uprawiane przez redakcję-'super poczytnego i wiarygodnego DZIENNIKA WSCHODNIEGO'Ciekawe tylko dlaczego redaktor naczelny pozwala na takie gnioty i akceptuje to.Bądżcie dalej zadufani w waszej nieomylności i słuszności zawiści,swoich prywatnych ubzduranych racji które już wreszcie nie interesują czytelników.Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani, to trzeba przeżyć, aby zrozumieć, a jeżeli chodzi o Dziennik Wschodni to jest dla mnie nosiciel super obiektywnych informacji.Tak się składa, że ponad wszystko cenie sobie obiektywne informacje, i tu w tym miejscu z wielkiem szcunkiem kłaniam sie redakcji DZIENNIKA WSCHODNIEGO.Moja Pani , trzeba newralgicznie przeżyć kontakt z JASNIE PANSTWEM CZiD , aby miec obiektywny obraz do czego jest zdolne nasze JASNIE PANSTWO.......Ja umieram za życia na tym świecie i niestety nie proszę już nikogo o pomoc.Ale moje osobiste przeżycia są bez znaczenia -ja pragnę jedynie aby Polska była Polską ale niestety ani pogląd Pani , ani też zabetowane oblkicze Kraśnika nie odmieni oblicza tej ziemi, na której Wielce Sz,P.Burmistrz ma gdzieś człowieka umierającego za życia...można prosic o empatie człowieka a nie b.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Żenujący burmistrz czyli mąż żenujacej żony, kończ waść i wstydu oszczędź, wracaj do szkoły historii nauczać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma lepszego od Mirka długonogiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykształcił się na lekarza, niech nas leczy! Czy wiesz kolego, że Mirek najczęściej chyba spóźniał się na sesje! Jak takim bedzie burmistrzem to to miasto bedzie biedne!
Z.W. napisał:
Nie ma lepszego od Mirka długonogiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wykształcił się na lekarza, niech nas leczy! Czy wiesz kolego, że Mirek najczęściej chyba spóźniał się na sesje! Jak takim bedzie burmistrzem to to miasto bedzie biedne!
Krawiec powinien szyć, lekarz-łatać i gipsować, a belfer??? Tam zawsze była selekcja negatywna... Wypijmy za błędy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze jeden piekny przyklad promowania POlskiej kultury - ktora w Krasniku od czasow urzedowania naszego "szanownego" Pana Burmistrza tak wspaniale "rozkwita",i dzieki ktorej prawdopodobnie cofniemy sie do sytuacji z lat 30 XX wieku. Jak z Ciemno-Czubinsko-Grodu Karsnik wyjada ostatni mlodzi ludzie a na ich miejsce przybeda kolonizatorzy z Izraela, aby nauczac polskie dzieci wabione darmowym internetem swojej judaistycznej kultury. Taki osrodek powinien byc neutralny, wolny od polityki i religii. Wyglada na to, ze za nasze podatki "Szanowny" Pan Czubinski przekazal incjatywy kulturowe naszego (dzieki jego polityce zdziadzialego) miasta jakiejs zydowskiej organizacji ktora, nie tylko bedzie promowac obca kulture, ale takze miec bezposredni wplyw na rozwoj naszych dzieci! To wszystko jest bardzo smutne, tym bardziej ze ostatnia rzecza jakiej potrzbuja Krasniczanie to dzialajaca Synagoga. To miasto potrzbuje nowych miejsc pracy i nowych ludzi nastawionych na jego rozwoj, a nie POronionych POmyslow takich jak zriornik retencyjny (nazywany zalewem),wysprzedawanie nieruchomosci,rozdawanie emerytom kwiatow,sadzenie plm,czy promowanie Zyda, ktory we wszystkich krajach swiata (a przede wszystkim w Polsce) pokazal ze obchodzi go tylko jego wlasna kieszen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopóki się w kraśniku nie rozpanoszyła olka pawełczak, lub jak kto woli czubińska, mało kto wiedział że to miasto ma jakieś rzekomo głębokie tradycje zydowskie... owszem, wielu z nas wie że jest synagoga, kirkuty, żydowskie mogiły... tylko jakos do tej pory nikogo to nie obchodziło! ot, po prostu, było to było i tyle, jest muzeum strazaków czy pożarnictwa, czy innych ułanów, ale nad żydowskimi historiami (z całym szacunkiem dla dawnych mieszkanców Kraśnika i całego Narodu) nikt tu sie nie podniecał, po prostu było i tyle, a ta nagle ni stad, ni stamtąd wpada i rozgłasza jakieś swoje teorie, ze ona koncerty i widowiska w synagodze bedzie robć, ściąga jakies fundacje, cholera wie co.... A na cholere to komu? Idę o zakład, że lepszym posunięciem byłoby reaktywowanie kraśnik blues meetingu, imprezy o renomie na cały kraj i nie tylko. Za prawdę powiadam wam! niezłą kasę Olka razem z mężulkiem na tym kręcą! A moze by sobie ruin do renowacji poszukała na śląsku, albo cholera ja wie skad ona się tu przywlekła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za idiota w różnych tematach pisze to samo? Muszę więc i ja w dwóch dopowiedzieć! Czy to firma z Lublina tak podpowiada co PISać na forach przed wyborami? Lepiej gościu napisz i idiotycznym liście waszego kandydata, który nie wie, które drogi są na terenie miasta, a które nie. Miruś na Wyżniance jest nie Kraśnik, ale gmina rolnicza!
piech napisał:
dopóki się w kraśniku nie rozpanoszyła olka pawełczak, lub jak kto woli czubińska, mało kto wiedział że to miasto ma jakieś rzekomo głębokie tradycje zydowskie... owszem, wielu z nas wie że jest synagoga, kirkuty, żydowskie mogiły... tylko jakos do tej pory nikogo to nie obchodziło! ot, po prostu, było to było i tyle, jest muzeum strazaków czy pożarnictwa, czy innych ułanów, ale nad żydowskimi historiami (z całym szacunkiem dla dawnych mieszkanców Kraśnika i całego Narodu) nikt tu sie nie podniecał, po prostu było i tyle, a ta nagle ni stad, ni stamtąd wpada i rozgłasza jakieś swoje teorie, ze ona koncerty i widowiska w synagodze bedzie robć, ściąga jakies fundacje, cholera wie co.... A na cholere to komu? Idę o zakład, że lepszym posunięciem byłoby reaktywowanie kraśnik blues meetingu, imprezy o renomie na cały kraj i nie tylko. Za prawdę powiadam wam! niezłą kasę Olka razem z mężulkiem na tym kręcą! A moze by sobie ruin do renowacji poszukała na śląsku, albo cholera ja wie skad ona się tu przywlekła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piech napisał:
dopóki się w kraśniku nie rozpanoszyła olka pawełczak, lub jak kto woli czubińska, mało kto wiedział że to miasto ma jakieś rzekomo głębokie tradycje zydowskie... owszem, wielu z nas wie że jest synagoga, kirkuty, żydowskie mogiły... tylko jakos do tej pory nikogo to nie obchodziło! ot, po prostu, było to było i tyle, jest muzeum strazaków czy pożarnictwa, czy innych ułanów, ale nad żydowskimi historiami (z całym szacunkiem dla dawnych mieszkanców Kraśnika i całego Narodu) nikt tu sie nie podniecał, po prostu było i tyle, a ta nagle ni stad, ni stamtąd wpada i rozgłasza jakieś swoje teorie, ze ona koncerty i widowiska w synagodze bedzie robć, ściąga jakies fundacje, cholera wie co.... A na cholere to komu? Idę o zakład, że lepszym posunięciem byłoby reaktywowanie kraśnik blues meetingu, imprezy o renomie na cały kraj i nie tylko. Za prawdę powiadam wam! niezłą kasę Olka razem z mężulkiem na tym kręcą! A moze by sobie ruin do renowacji poszukała na śląsku, albo cholera ja wie skad ona się tu przywlekła...
W ogóle nieprawda ż eCzubińscy kręcą kasę na tym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam osobiście P.Sznajdera, ale zawsze byłam zafascynowana poglądami tego wspaniałego czlowieka.Dziś już nie mam najmniejszej wątpliwości, ze tak heroiczna osobowosć, która latami komunikowała nam , co jest czarne, a co białe-zasluguje na bycie naszym burmistrzem.I jestem pewna, że wówczas ci kandydaci na radnych, ktorzy dziś butnie mowią o swoim wykształceniu, a nie znają znaczenia podstawowych slow naszej polszczyzny, i ci którzy podkreślają swój zwiazek z tą solidarnością, ktora zdeprecjonowała większość z nas, ba mało tego preferuja nam P.Czubinskiego na burmistrza, napewno nie mieli by już racji bytu , na fundamencie tej szokującej hipokryzji i rodzinnych ukladów.-Lubie Kraśnik-jak to lekko brzmi dla tych, ktorzy są przy korycie i chcą jeszcze więcej.A ja nie cierpię Krasnika, b o nawet na 8-mego marca P.Cz.pamięta tylko o tych paniach, które należą do krasnickiej elity.... Ziemio Krasnicka ..tęczo liryczna Ty rządzisz sie rodzinnym rajem Ty nie jesteś naszym urodzajem Ty jesteś naszym upodleniem Dla ciebie jestesmy zerowym nasieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety mamy to wsystko w co wierzymy...Plakac się chce kiedy my umieramy w niewoli niebytu, kiedy nasze pokolenie nie będzie miało godnej egzystencji, my jakże naiwnie twierdzimy-NIE MAMY WPLYWU NA RZAD I KSIEZY... Brutalna prawda, przed laty zafascynowana T.Lisem zdobyłam jego książke i był szok, dlaczego?!, poniewaz moje rękopisy byly kopia tej książki, tak więc czytaliśmy te same wiadomości o naszym świecie Abstrahując od powyzszego, p[owiem jedno K O C H A M P O L S K E i moj byt jest bez znaczenia, pragnęjedynie abysmy mieli politykow z prawdziwego powołania.To nasza wina.ze tolerujemy analfabetow, pieniactwo i chamstwo, bo nie dyplom wiek świadczy o wartości człowieka, ale fakt doskonalenia swojego umyslu az do tego momentu,ktory jest nam obligatoryjnie przypisany Można mieć 90-lat i być roztropnym, przykład moja mama..A nie sztuką jest afiszować się z ksiązka na tle regalów i miec.......... !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Piękne plakaty wyborcze ma Pan Mirosław W lodarczyk! Takie rodzinne! Czego nie można powiedzieć o kontrkandydacie prorodzinnym inaczej ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażająca prawda-ONI mają i pragną mieć jeszcze więcej.To co my sądzimy o NICH dla nich jest bez znaczenia.Nie miejmy złudzeń ONI juz nie zaproszą nas do wspólnego narodowego stołu.Popatrzmy wnikliwie na mape naszego kraju-kto startuje na radnych i mamy obraz znanych nazwisk, ktorym bardzo dobrze się wiedzie, tj.szok.Czy Ci ludzie doprawdy powinni się pchać na afisz?!Skoro i tak mają niezle dotacje z tytułu zawodu, który wykonują a bycie radnym jest dla nich li tylko dodatkowym bogaceniem się.Mało tego po co to całe glosowanie skoro ONI i tak są pewni , że ich kandydatura zwycięży, takie tez wrażenie odniosłam tu u nas , w bezpośredniej konwersacji z ..... I tak już jest ONI mogą mieć po kilka etatów , a Ty nie masz prawa nawet do pół etatu. ONI mają i będą mieć jeszcze więcej, a MY dogorywamy i będziemy miec jeszcze mniej A wszystko dlatego, że do polityki nie trafiają ludzie kompetentni tylko Ci ktorym jedynie zależy na kasie..Popatrzmy chociażby na niektóre Panie ze swiata polityki -jak one pięknieją..tylko, że nasze sprawy niestety są w co raz to gorszym stanie.Ale ONI mają w to co wierzą, a my tylko jak te pieski skomlimy na zło, które niestety bezsilnie ujarzmieni akceptujemy.Suma sumarum, czyż nasza determinacja nie powinna ostatecznie upomnieć się o prawo do godnego bytu dla każdego z nas?!Dajmy szanse tym , którzy mają predyspozycje do dbania o godne życie dla każdego z nas,Nie patrzmy na znane nazwiska, ale na tych, którzy nie w słowach , ale w czynach są mocni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżałem któregoś dnia Al. Tysiąclecia, a tam buźka uśmiechniętego ważniaka wielokroć witała mnie z poziomu trawnika. Czy on taki skromny? Może to jakaś nowoczesna instalacja albo ukryta reklama (na ten przykład trawki)? Tak być nie może, bo jakiś nieświadomy psiak(płci męskiej) podniesie nogę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...