Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Kraśnika nie będzie jeździć samochodem za 100 tys. zł

Utworzony przez jam lasica, 25 listopada 2011 r. o 08:43 Powrót do artykułu
Pan burmistrz jest w pytkę. Auto zapewne serwisowane w Toyocie, 7 letnie, z ORGINALNYM przebiegiem 260 tys. nie nadaje się do jazdy i strach nim w trasy jezdzic, no i te ogromne ilości zużywanego oleju a podobno pan burmistrz nie jest zauroczony żadnym autem buhahahahaha jaki burmistrz takie tłumaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pani radnej Posyniak: związkowcy czują się oszukani, nie mieszkańcy, Jest pani ze starego układu, z politycznego nadania i swoją postawą tylko utwierdza mieszkańców i związkowców w przekonaniu, że to co było, było bardzo złe i szkodziło miastu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kategorycznie twierdzę, że um kraśnik nie powinien się pozbywać tej tojotki, bo ma ona nadprzyrodzone właściwości: jest niewykrywalna dla radarów. Pamiętamy incydent ze zdjęciem kierowcy, który jadąc tą maszyną przekroczył dozwoloną prędkość. Do dziś żaden nośnik nie może przetworzyć zdjęcia. Tylko patrzeć, jak wszystkie wywiady zaczną konkurować ze sobą, żeby nabyć to cudo. Może uda się w ten sposób spłacić długi zaciągnięte przez poprzednika, albo przynajmniej oddać wyłudzoną subwencję oświatową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BURMISTRZOWI NALEZY SIE TYLKO I WYŁĄCZNIE FURMANKA! ZA TO JAK POSTEPUJE Z LUDZMI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Na tle całej masy gratów, starszych bardziej wysłuzonych , z większym przebiegiem ,a przez to bardziej zdezelowanych , które jezdzą po naszych ulicach, autko pana burmistrza wsród nich jak klejnot wygląda. I gdziez to tak pan burmistrz musi jezdzic w delegacje? Za granice zgodnie ze swoimi wczesniejszymi zapowiedziami, a także w ramach oszczędnosci nie powinien wyjeżdząć. To pozostaje jedynie od czasu do czasu wypad do województwa, a to żadna daleka droga.Inni ryzykują swoimi wrakami jeżdząc, to i pan burmistrz tez moze zaryzykowac.Nadmierna troska o swoje bezpieczenstwo nie zawsze chroni od najgorszego. I niestety, jakiś ta,m Gościu, to mieszkancy czują sie oszukani, nie tylko postawa burmistrza, ale także radnych, a szczególnie tych z PiS, którzy się zachowują, jakby poszli do tej rady reprezentować jedynie interesy burmistrza. A Misiak to juz wyjątkowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poyniaczka jak jest tak oszczędna to niech powie ile kosztowało zatrudnienie jej męża przez Powiat i jakie ma kwalifikacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kwestii zatrudniania, to jedni i drudzy jesteście dobrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chętnie odkupię od UM to "STARE" autko za sumboliczną cene
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedagog napisał:
Poyniaczka jak jest tak oszczędna to niech powie ile kosztowało zatrudnienie jej męża przez Powiat i jakie ma kwalifikacje.
To gdzie on teraz pracuje i na jakim stanowisku bo słyszałam różne wersje ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O , to jest wolne 100,000 , proboszcz już zaciera swoje tłuste łapy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Burmistrz należy do PiS powinno mu się kupić Tupolewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jam lasica napisał:
Pan burmistrz jest w pytkę. Auto zapewne serwisowane w Toyocie, 7 letnie, z ORGINALNYM przebiegiem 260 tys. nie nadaje się do jazdy i strach nim w trasy jezdzic, no i te ogromne ilości zużywanego oleju a podobno pan burmistrz nie jest zauroczony żadnym autem buhahahahaha jaki burmistrz takie tłumaczenie.
Zaraz się okaże że pchali szafę do przodu,sprawie trzeba się przyjrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne w ogóle, że panu burmistrzowi nie przeszadza swoich dzieci wozic do szkoły takim skonczonym żywotem, narazajac ich na tak wielkie niebezpieczenstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak na poważnie, jak szukamy oszczędności to może należałoby zwolnić jednego z radców prawnych np tego z lublina o którym tak rozpisywało się " NIE" Urbana w sprawie jazdy samochodem po spożyciu alkoholu ,pewnie wystarczyłoby spokojnie po roku na samochód, może burmistrz Włodarczyk zdobędzie się na odwagę, ale wątpię bo teraz więcej do powiedzenia ma Stawiarski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje spojrzeć na stronę miasta jak na zdjęciu wyglada Toyota. Brudna, podarowała, rożne kolpaki. Proponuje zamiast nowego auta zmienić kierowcę, bo ten jak widać nie dba o samochód. Po niecałych roku z limuzyny zrobił wrak. Sam widziałem jak pod urzędem skręcił na ręcznym. Była już mowa ze kierowca wbrew przepisom pali w samochodzie. A zreszta niech przestaną jeździć na stacje kolejowa z sekretarka lub do I wiceburmistrza do domu, to samochód nie będzie się tak psul, bo tam są słabe drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje spojrzeć na stronę miasta jak na zdjęciu wyglada Toyota. Brudna, podarowała, rożne kolpaki. Proponuje zamiast nowego auta zmienić kierowcę, bo ten jak widać nie dba o samochód. Po niecałych roku z limuzyny zrobił wrak. Sam widziałem jak pod urzędem skręcił na ręcznym. Była już mowa ze kierowca wbrew przepisom pali w samochodzie. A zreszta niech przestaną jeździć na stacje kolejowa z sekretarka lub do I wiceburmistrza do domu, to samochód nie będzie się tak psul, bo tam są słabe drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje spojrzeć na stronę miasta jak na zdjęciu wyglada Toyota. Brudna, podarowała, rożne kolpaki. Proponuje zamiast nowego auta zmienić kierowcę, bo ten jak widać nie dba o samochód. Po niecałych roku z limuzyny zrobił wrak. Sam widziałem jak pod urzędem skręcił na ręcznym. Była już mowa ze kierowca wbrew przepisom pali w samochodzie. A zreszta niech przestaną jeździć na stacje kolejowa z sekretarka lub do I wiceburmistrza do domu, to samochód nie będzie się tak psul, bo tam są słabe drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda mi to na specjalne ucharakteryzowanie jej do zdjęcia. Szczególnie te dwa rózne kołpaki.Bida z nędzą na pokaz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Dziwne w ogóle, że panu burmistrzowi nie przeszadza swoich dzieci wozic do szkoły takim skonczonym żywotem, narazajac ich na tak wielkie niebezpieczenstwo.
Mam do ciebie tylko jedno pytanie: czy widziałaś kiedykolwiek, jak wielki ptak wozi swoje dzieci słuzbowym samochodem ? Odpowiedz krótko - TAK czy NIE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Mam do ciebie tylko jedno pytanie: czy widziałaś kiedykolwiek, jak wielki ptak wozi swoje dzieci słuzbowym samochodem ? Odpowiedz krótko - TAK czy NIE ?
Tak,ja widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...