Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Kraśnika nie będzie jeździć samochodem za 100 tys. zł

Utworzony przez jam lasica, 25 listopada 2011 r. o 08:43 Powrót do artykułu
Jacuś napisał:
Tak,ja widziałem
Ty może i widziałeś, nie przeczę, lecz moje pytanie skierowane jest do znanego forumowego pieniacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Mam do ciebie tylko jedno pytanie: czy widziałaś kiedykolwiek, jak wielki ptak wozi swoje dzieci słuzbowym samochodem ? Odpowiedz krótko - TAK czy NIE ?
Osobiście nie widziałam, ale nie myslę, żeby radny Świderski kłamał w krasnickiej telewizji rzucając tego typu oskarzenia pod adresem burmistrza. I to że nie widziałam, nie znaczy , że nie moge tej sprawy poruszac, żeby ci przy okazji na dekiel nie biło, bo na razie durnym forumowym pieniaczem, pełnym zakłamania ty jestes.
Ostatnio edytowany 25 listopada 2011 r. o 20:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miron - uzdrowicielu ! wejdź do kanału i uzdrów tę Toyotę spuść olej i zalej nowy ! - a tak na marginesie mówiąc to faktycznie że du.a nie kierowca jest w urzędzie mając 7 lat samochód i 3 wypadki - porażka druga rzecz to taka że 260 tyś km / 7 lat to jakieś 34 tyś na rok - stary burmistrz sie w niej trochę "natłukł" kilometrów - też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niestety, jakiś ta,m Gościu, to mieszkancy czują sie oszukani, nie tylko postawa burmistrza, ale także radnych, a szczególnie tych z PiS, którzy się zachowują, jakby poszli do tej rady reprezentować jedynie interesy burmistrza. A Misiak to juz wyjątkowo. [/quote] No właśnie! Co się dzieje z tym Msiakiem? Taki fajny był z niego facet kiedyś. Uczył mnie chemii w podstawówce, spoko gość, a teraz świruje pawiana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Osobiście nie widziałam [/quote] I wystarczy. Nie wiesz, nie widziałaś na własne oczy, a zabierasz głos w sprawie, oczerniając kogoś. To twoje tradycyjne zachowanie na forum. Jak byś była facetem, to sądzę, że zbierałaśbyś regularne bęcki od ludzi, których nie widzisz, a o których ciągle piszesz. A że konfabulację i mitomaństwo masz we krwi, tedy wsadzanie gaści byłoby regularne [quote name='Marysieńka' timestamp='1322250216' post='563068'] I to że nie widziałam, nie znaczy , że nie moge tej sprawy poruszac
Ależ oczywiście, że tak - jak by to było, żeby Marysieńka nawet w tej sprawie nie zabrała głosu ? Nie widziałam, nie słyszałam - nieważne, ważne jest, by bić bezkarnie pianę ! Żeby chociaż zaistnieć na 10 minut ... Ale jak mawiał Eklezjastes - wszystko ma swój czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacuś napisał:
Tak,ja widziałem
Jak zwykle kłamiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W MOPS kierownikiem zostaje niedoszła radna PiS, w KPM to samo - najpierw niedoszły, teraz były radny tej partyjki, kierownikiem promocji miasta nauczyciel biologii, dwóch zastępców uzdrowiciela bez doświadczenia jako urzędnicy samorządowi (teraz jeden zmieniony przez byłego posła - ten przynajmniej był krótko starostą, ale to innym samorząd, inne przepisy), prawie tuzin spraw w sądzie pracy, skandaliczne wyniki w pozyskiwaniu środków unijnych na inwestycje, obiecanki wyborcze jak gruszki na wierzbie (basen w starym, tzw. mała obwodnica - śmiechu warte). No i ta kultura osobista i ogłada nowych "specjalistów" zatrudnianych za nasze podatki. Niech już kupią to auto, ale pod warunkiem że do Lublina w naszych sprawach będzie jeździł kaszpirowski. Jak nas zaczną promować w Marszałkowskim albo Wojewódzkim jego nowi spece od marketingu - to już lepiej wysyłać tam hodowców trzody chlewnej z Bobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie doktorze - jak żyć, jak nie ma czym jeździć?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W MOPS krasnickim niedosza radna z listy PIS zostala dyrektorko ech kiedys to byly ladne dziewczyny na stolkach dyrektorskich az lza sie kreci w oku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ktoś wie ile kosztowała wizyta chyba 5 delegacji z miast partnerskich na 11 listopada?? bo mi się obiło że wszyscy goście z miast partnerskich Kraśnika nocowali w Kazimierzu Dolnym? prawda to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
I wystarczy. Nie wiesz, nie widziałaś na własne oczy, a zabierasz głos w sprawie, oczerniając kogoś. To twoje tradycyjne zachowanie na forum. Jak byś była facetem, to sądzę, że zbierałaśbyś regularne bęcki od ludzi, których nie widzisz, a o których ciągle piszesz. A że konfabulację i mitomaństwo masz we krwi, tedy wsadzanie gaści byłoby regularne Ależ oczywiście, że tak - jak by to było, żeby Marysieńka nawet w tej sprawie nie zabrała głosu ? Nie widziałam, nie słyszałam - nieważne, ważne jest, by bić bezkarnie pianę ! Żeby chociaż zaistnieć na 10 minut ... Ale jak mawiał Eklezjastes - wszystko ma swój czas [/quote] Gdybyś miał chociaz trochę racji, to o wielu faktach nie moglibyśmy mówić, uwazac , ze nie miały miejsca, a wszelkie informacje uznawać za kłamliwe, tylko dlatego, że nie byliśmy naocznymi świadkami tych sytuacji. Właśnie z takiego powodu, nawet katastrofę smolenską moglibyśmy uznawac za niebyłą. A niestety tak nie jest. I jesli sie mijam tak z prawda, to dlaczego tak napalczywie nie reagowałes na ten wpis? Dlaczego nie zaprzeczyłeś tym informacjom? Informacja niezdementowana uwazana jest za wiarygodną. [quote name='gość' timestamp='1318953651' post='548731'] ponieważ służbowym samochodem przywozi dzieci do szkoły, na basen , na zajęcia pozalekcyjne. jezdzi więcej niż czubński. Na tydzień pojechał do Paryża.
A bęcki o jakich piszesz to jest bezprawne torowanie sobie drogi, do akceptowania swoich czynów niezgodnych z istnięjącymi zasadami. Tak wiec jak ktos się czuje oczerniany, to niech dochodzi swoich praw legalną drogą, a nie próbuje bawić się potajemnie w mściciela jak pospolity rzezimieszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ktoś wie ile kosztowała wizyta chyba 5 delegacji z miast partnerskich na 11 listopada?? bo mi się obiło że wszyscy goście z miast partnerskich Kraśnika nocowali w Kazimierzu Dolnym? prawda to?
Koryto się urwało!!! i nie możesz przeżyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypis napisał:
Koryto się urwało!!! i nie możesz przeżyć.
Człowieku,opamiętaj się.Co ma do tego koryto???Chyba mamy prawo wiedzieć na co idzie nasza kasa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym korytem to typowa żenująca odpowiedź zaślepionych wyznawców obecnej władzy, bo jak brak argumentów w dyskusji to tylko takimi epitetami można odwracać uwagę od senda sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Foto tego cudaka z różnymi felgami zostało pewnie zamieszczone na stronie miasta w ramach promocji, majacej na celu budowanie dobrego wizerunku miasta. Czym bardziej wzrasta ilość zatrudnionych w urzędzie osób od promocji tym lepsze postępy osiągamy. To może z jeszcze jednego albo dwóch pracowników do pomocy im dorzucimy, żebysmy jeszcze wieksze kwiatki-przeróbki na pokaz mogli prezentowac. Wstyd panie burmistrzu, bo nawet ,gdyby rzeczywiście ten samochód miał tak różne felgi, to kaząc go sfotografować przy takich poborach wyciąnęłabym ze swojej kieszeni na zakup nawet tych najtanszych, żeby sie jako tako prezentował. Tylko że chodziło o to, że trzeba było zrobić zdjęcie dziada pod publiczkę, żeby mozna sie było poużalać nad swoją dolą. Na drugim zdjęciu, tym malutkim zamieszczonym obok newsu, miejska toyota wszystkie felgi ma takie same. Identyczne jakie można zobaczyć w KTV w relacji o podwyzkach. I trudno pomylić jej właściciela, gdyż z samochodu wysiada nie kto inny jak sam pan burmistrz, który rzekomo jezdzi swoim albo MPK, a samochodu służbowego potrzebuje tylko dla urzędników. Tylko czy urzędnicy magistratu mają prace w terenie, że az tyle tysiecy kilometrów nią pokonują?Dlaczego w takim razie okłamuje się ludzi,zamieszczając na stronach przejrzystego urzędu nieprawdziwe informacje, wykazując , z tylko bumistrz i sporadycznie jego zastępcy uzytkują słuzbowy samochód? Co w tak krótkim okresie czasu stało sie z felgami, które miała toyota? Czyzby zostały komus odsprzedane, zeby zasilić miejska kasę, podmienione jakiemuś koledze, a jego rupieciarnia załozona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan Jacek Dubiel do szkółki na stare smieci, tylko już nie jako dyrektor a nauczyciel, boli kopniak , oj boli bo od przyjaciół, ale na dyrektorski stołek w Trójce nie ma co liczyć bo tu rządzi powiatowy bos SLD Krzysztof Łach najbardziej zaufany dyrektor Burmistrza popieranego przez PIS, a wcześniej czubińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...