Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Kraśnika pisze do Francuzów. Nie ma żadnej „strefy wolnej od LGBT"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 marca 2020 r. o 19:44 Powrót do artykułu
PEDAŁ BYŁ,JEST,I BĘDZIE PEDAŁEM.NIKT TEGO NIE ZMIENI .ZAGONIĆ DO PORZĄDNEJ PRACY I PRZEJDZIE IM TO WYNATURZENIE.
-7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu Burmistrzowi Kraśnika POd rozwagę. Wnuk chodzi do szkoły francuskiej w Marsylii. Do 2018r każda środa w roku szkolnym była wolna od nauki. Jedna szkoła w regionie organizowała zajęcia sportowo-wychowawcze oraz wyżywienie dla dzieci, który rodzice opłacili pobyt. W 2019r wlazł do szkoły gender. Przyszły Panie i oświadczyły rodzicom, że w każdą środę będą wykłady gender do godz.14.oo . Córka a co z dziećmi po 14.00 bo rodzice pracują do 16.30.( W Marsylii jest panika wśród rodziców bo fama niesie od lat, że zaginione dzieci zostały porwane na narządy do przeszczepów i rodzice b. pilnują swe dziatki ). A babina Ta od gender w krzyk :" Pani jest Polką to niech Pani nie zabiera głosu. Córka wraz z wnukiem zdawały egzamin na obywatelstwo francuskie z wynikiem pozytywnem. Ale można się czepić nawet faktu, że Ktoś przybył do żabojadów z innego kraju ( To takie nasi polityka ). Czyli Francja ta na poziomie bab od gender w nosie ma demokrację i prawa obcych w Ich kraju. Dlatego dziwnym jest dla mnie takie uniżenie polskiego burmistrza w stronę żabojadów. Dała nam coś Francja w 11 wiekach istnienia Polski. Zawsze chętnie brała i niektórzy o tym pamiętają.
6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni i Burmistrz niech zaczną w takim razie pisać uchwały własnymi słowami a nie poddawać się indoktrynacji i "inspiracji" fundamentalistom z Ordo Iuris. Głupie przepisywanie podłożonych tekstów zwykle kończy się  wielką draką i kompromitacją - co radni i Burmistrz już odczuli i bardzo dobrze! Ciekawe jakie będą dalsze "argumenty"? Oby nie doprowadziły do kolejnych strat strat wizerunkowych.
 Burmistrz nie pisał tej uchwały i jej nie uchwalał. To rada miasta, w której większość ma PiS. 
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd na całą Francję, Polskę.
 Ta "cała Francja" ma to głęboko w d..... , a i "cała Polska" też.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden szanujący się międzynarodowy przedsiębiorca nie zaryzykuje inwestycji w strefach wolnych od LGBT! Pan Burmistrz Wilk razem ze swoimi nowymi przyjaciółmi z PiS pogrąży to miasto :(((
 Dziwne bo jakoś ci "szanujący się przedsiębiorcy" bez problemu inwestują w krajach arabskich, czy azjatyckich. Tam raczej LGBT nie jest na śieczniku.
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Henio zaakceptował ten list burmistrza i sprawdził czy jest poprawnie napisany po francusku?
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwali się kraśniczanie po niewczasie,  urzędnicy i tokarze z fabryki za dwa tysiące złotych, plujący na ludzi o innych poglądach.  P. Wojtku wstydu za kraśnickich radnych i pana nic nie przykryje. Ciemnogród i zaścianek kraśnicki, full prowincja w pełnej krasie.  Rozumiem że w sztetlu Kraśnik mamy już  norweskie zarobki , szwedzką opiekę socjalną, oświatę na europejskim poziomie i został już tylko temat LGBT... Zapraszam p. Wojtku na dworzec PKP w Kraśniku w niedzielę rano kiedy sporo młodych kraśniczan wyjeżdża do szkół i pracy ... bardzo to smutny widok... może w tym temacie ktoś coś... Może jeszcze inne strefy będą np. Wolne od rudych, siwych, kalekich itp?
 I ktoś, kto mówi o "ciemnogrodzie i zaścianku" narzeka na "plujących na ludzi o innych poglądach". Tyle, że to właśnie tęczowi bez przerwy plują na ludzi o innych poglądach. Polecam poczytać komentarze pod artykułem o odmawianiu różańca w Lublinie kilka dni temu. A "strefę wolną od LGBT" sami działacze LGBT zorganizowali, a nie radni. I o ile w komunikacie w języku polskim było to wyjaśnieone, to w komunikacie po angielsku ktoś "niechacący" o tym fakcie nie wspomniał.
-3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co robią zabojady jest najzwyklejszym szantażem. Francuzki cerffur na znak protestu jakoś nie zamierza zwijać swoich interesów. 
-4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli ścisłości LGBT to nie poglądy tylko zboczenia spowodowane zaburzeniami w mózgu. 
-7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz Wilk właściwie nie widzi nic złego w uchwale rady miasta w sprawie "przyjęcia stanowiska dotyczącego powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową"? Ten człowiek jest jeszcze w PO?? WSTYD!
 A wyobrażasz sobie, że burmistrz z PO idzie na rozmowy z radnymi PiS, którzy są w większości w radzie i mówi im na wstepie: wycofajcie się z tej uchwały, bo to głupota? Jesteś w stanie przewidzieć efekt takich rozmów? To radni zdecydują co z tym dalej robić i czy cokolwiek jescze będą robić. 
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radykałowie z LGBT oczekują od Wilka potępienia uchwały, radykałom z prawicy nie podoba się, że tłumaczy radnych przed Francuzami i deklaruje tolerancję. Boże chroń nas przed radykałami.      
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burmistrz a kiedy podwyżki któreś pan zapowiadał w zeszłym roku ? nowo przyjęci mają o wiele większe pobory od starych pracowników
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0j tam, oj tam, burmistrz ma teraz większe zmartwienie. Jak nic mu się nie uda wymyśleć to zboczeń y nie poprą go w wyborach. 
-2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do: Wilkuniu burmistrzu słaby - Pędź pedarasto na PKS, bo zaraz odjeżdża ostatni PKS na wiec Dudy, a hołotę trzeba zebrać, no przecież nie spod remizy a jak w cywilizowanym z PKS-u buahahahaha. A o Podwyżkę idź na Nowogrodzką, jak kotu jajka wyliżesz buahahahah
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 III 1945 "Ludzie Honoru" mordują w Kraśniku-strzałem w potylicę,Polskiego Męczennika,Śp.Księdza Stanisława Zielińskiego-Kapelana Narodowych Sił Zbrojnych,opiekuna ubogich... Wieczna Chwała Bohaterom !
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do: Wilkuniu burmistrzu słaby - Pędź pedarasto na PKS, bo zaraz odjeżdża ostatni PKS na wiec Dudy, a hołotę trzeba zebrać, no przecież nie spod remizy a jak w cywilizowanym z PKS-u buahahahaha. A o Podwyżkę idź na Nowogrodzką, jak kotu jajka wyliżesz buahahahah DO ODP - JESTEŚ TAK SAMO TĘPY JAK LEWA I PRAWA STRONA POLITYCZNA
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozpisało się biedactwo, a trzeba było Francuzom odpisać dwa słowa: PRDLCIE SIĘ.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię Kraśnika to się nawet cieszę
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozpisało się biedactwo, a trzeba było Francuzom odpisać dwa słowa: PRDLCIE SIĘ.
 Poperam. 
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to, że jednak Polacy to idioci. Najpierw dają się podpuszczać politykom PiS oraz polskiemu kościołowi, wierząc w bajeczkę o straszliwej tęczowej homoseksualnej zarazie, która tylko czeka, aby seksualizować dzieci i porządne polskie heteroseksualne rodziny rozbijać, zamieniając mężów w gejów, a żony w lesbijki. Bo przecież wiadomo, że homoseksualizm się przenosi przez samo to, że gej znajduje się w pobliżu. Potem lokalne władze dają się wmanewrować cwaniakom z sekty Ordo Iuris, która zaplanowała sobie przeprowadzenie w Polsce eksperymentu pt. wprowadzenie katolickiego fundamentalizmu religijnego. Zgodnie z planem Ordo Iuris, Polska ma być heteroseksualna, bez rozwodów, bez aborcji, bez praw kobiet. Pod pretekstem "ochrony rodziny i dzieci" Ordo Iuris nakłania do uchwalania dyskryminujących mniejszości seksualne ustaw, a lokalne władze to łykają bez mrugnięcia okiem. Gdy sprawa robi się głośna, nagle lokalne władze i mieszkańcy czują się obrażeni, że ktoś nie chce mieć z nimi i ich regionem nic wspólnego. Bo to takie dziwne, że za swoje czyny trzeba ponieść konsekwencje? Tak się dziwnie składa, że zacofanym homofobicznym zaściankiem nikt się nie będzie przejmował i przykład tego mamy powyżej. Większość krajów w Europie od dawna uznaje albo równość małżeńską osób tej samej płci, albo przynajmniej pozwala na rejestrację związków partnerskich. W większości krajów z urzędu ściga się przestępstwa podyktowane homofobią. Polacy albo to zaakceptują i się dostosują, albo wylecą z wielkim hukiem z Unii Europejskiej (na co tylko czeka Rosja). A historia wiele razy już udowodniła, że samotna Polska nie za długo utrzymywała się na mapie Europy.
9
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.