Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to najdroższa dzierżawa na te kilka pojemników - WSTYD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz a tłumaczy się jak prostak, kto wybrał go na burmistrza? Prawo jest prawem więc niech nie opowiada bajek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sie nawet Wlodarczyk nie blazni zaklamay hipokryta razem ze swoja zona, jak zaplacil to laski nie zrobil, bidulek zone mu zwolnili, a on to co robil z ludzmi tuz przed swietami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reka reke myje najpierw kupuje nieruchomosc z ktorej nie korzysta a potem wojt umarza podatek a przeciez buristrz biedny nie jest CIEKAWE CZYM KIEROWAL SIE PAN WOJT ze umorzyl czesc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi ile zapłacił ale ile nie zapłacił i dlaczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do burmistrza. Czy Pan radzi płacić podatki przedsiębiorcom z Kraśnika? Czy raczej przeciwnie? Bo nie wiem co mam robić - płacić czy pisać o umorzenie? Też nie korzystam z nieruchomości to chyba mi się należy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się hieny rzuciły na ofiarę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie głosowałam na pana Włodarczyka. Mogę ponarzekać... Od kiedy zmieniła się burmistrz na pana Włodarczyka- festynów (co kiedyś było sporo) prawie nie ma... a jak był to z zespołem który już grał i wogóle wszystko jakieś biedne. Nie widuje już osób sprzątających ulice Kraśnika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbliża się sprawa łapownika byłego burmistrza Piotrusia więc pisatiele z TV Kraśnik zaczęli atak medialny. To wszystko jest obrzydliwe. Wielu kraśniczan niestety jak spogląda w lustro to widzi odbicie Czubińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko wskazuje na to, e obecny burmistrz Włodarczyk będzie o wiele lepszy od poprzednika Czubińskiego, już wielkrotnie sądzonego. Poczekajmy do zmiany wladzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W związku z faktem, że w trakcie 2011 r. bezumownie korzystała z jej części gmina Trzydnik Duży, m.in. poprzez umiejscowienie tam pojemników i koszy dla mieszkańców gminy, wystąpiłem z prośbą o umorzenie części podatku. Za bezumowne korzystanie z mojego gruntu nigdy nie otrzymałem jakiejkolwiek zapłaty. Nie zamierzałem też o taką zapłatę występować ." "Kłamałem, kłamię i będę kłamał w żywe oczy" bo jak inaczej zinterpretować słowa Włodarczyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"W związku z faktem, że w trakcie 2011 r. bezumownie korzystała z jej części gmina Trzydnik Duży, m.in. poprzez umiejscowienie tam pojemników i koszy dla mieszkańców gminy, wystąpiłem z prośbą o umorzenie części podatku. Za bezumowne korzystanie z mojego gruntu nigdy nie otrzymałem jakiejkolwiek zapłaty. Nie zamierzałem też o taką zapłatę występować ." "Kłamałem, kłamię i będę kłamał w żywe oczy" bo jak inaczej zinterpretować słowa Włodarczyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to ma znaczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łgarstwa są dla pospólstwa i naiwych, a tych chyba juz coraz mniej w Kraśniku - panie Burmistrzu. dla Pana gratis ode mnie z polskiej literatury: Kończ Waść wstydu oszczędź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiola napisał:
Ja nie głosowałam na pana Włodarczyka. Mogę ponarzekać... Od kiedy zmieniła się burmistrz na pana Włodarczyka- festynów (co kiedyś było sporo) prawie nie ma... a jak był to z zespołem który już grał i wogóle wszystko jakieś biedne. Nie widuje już osób sprzątających ulice Kraśnika...
I tak właśnie rządzi się głupolami. Wystarczy dać im "chleba i igrzysk"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to ma wspolnego z niezaplaconym podatkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem z poza Kraśnika,ale wiem że tamten i ten burmistrz są tacy sami,złodzieje,szubrawcy itp,na mojej działce jest 8 słupów elektrycznych,połowa transformatora,przechodzi wodociąg,linia gazownicza i telefoniczna,z żadnych z tych mediów nie korzystam i korzystał nie będę gdyż jest to działka rolna BEZ MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY,wg.planu zagospodarowania przestrzennego gminy którą włada ów Włodarczyk,nikt mi za nic nie płaci,więc pytam kiego chu.... ten idiota robi z siebie dziada i pośmiewisko dla całej społecznosci,wracaj chamie tam skąd przyszłeś żebraku,ciekawe czy ty umorzysz mi podatek,dobroczyńco obsrany,WSTYD,WSTYD,JESZCZE RAZ WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając te komentarze można wysunąć jeden wniosek - prostactwo i kompletny deb***izm, a to cechy jakimi można opisać KTV i pozostałych wyznawców Czuba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakos nie chce mi sie wierzyc w zapłacenie tej kwoty, bo gdyby to miało miejsce, to wójt gminy Trzydnik powiedział by o umorzeniu części podatku i znana byłaby mu przyczyna odliczenia sobie kwoty za nielegalną dzierzawę malutkiego ułameczka terenu w cenie 1/3 całego naleznego podatku, i nie wstawiał by takich tekstów, że umorzył nalezny podatek myśląc, ze oszczędzają na otwarcie działalności gospodarczej.
Wiola napisał:
Ja nie głosowałam na pana Włodarczyka. Mogę ponarzekać... Od kiedy zmieniła się burmistrz na pana Włodarczyka- festynów (co kiedyś było sporo) prawie nie ma... a jak był to z zespołem który już grał i wogóle wszystko jakieś biedne. Nie widuje już osób sprzątających ulice Kraśnika...
A ja osoby sprzatające ulice Krasnika widywałam, tylko za kazdym razem sprzątały ciągle w tych samych miejscach. Chyba żeby za bardzo sie nie przemęczały. I nie zauwazyłam mniejszej ilości imprez organizowanych dla ogółu mieszkanców, chociazby zwazywszy na ilosc organizowanych pikników rodzinnych nad zalewem i to z fajewerkami, A przy tym mamy przeogromną masę imprez , na które miasto wykłada kasę dla zamkniętych grup., przez co łatwiej mu kupic pewniejsze głosy poparcia za lepsze dopieszczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beny napisał:
Czytając te komentarze można wysunąć jeden wniosek - prostactwo i kompletny deb***izm, a to cechy jakimi można opisać KTV i pozostałych wyznawców Czuba.
Tak, tak, bo dotyczą twojego bożyszcza. Jakos na stronie miasta brakuje artykuliku i fotek jak to pan burmistrz pisze podanie o umorzenie mu podatku, i jak wójt gminy Trzydnik mu je umarza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...